PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن مدیا پلیر

Somia
20-08-2011, 09:00
سلام
فک میکنم بعد از استفاده از یه آنتی ویروس این مشکل ها ایجاد شده شایدم ربطی نداره
1-مدیا پلیرم دیگه کار نمی کنه برای نصب دوباره اش چه کنم؟
2-مشکل دیگه ای که پس از استفاده از آنتی ویروس پیدا کردم!!!!!؟ این است که فلش مموری ام دیگه درایوی شناخته شده نیست و به صورت مستقیم باز نمیشه (یعنی با دو بار کلیک کردن باز نمیشه )

ممنون ام

jafarian
20-08-2011, 16:16
احتمالش هست که سیستمتون ویروسی بوده بعد ازفیکس شدن به اینصورت شده آنتی ویروسی که استفاده شده چی بوده ؟

Somia
22-08-2011, 10:36
سلام
malwarebyte بود

akpa
22-08-2011, 10:51
برای تعمیر مدیا پلیر 2 راه دارید اول یه ورژن بالاتر رو نصب کنید راه دوم مدیا پلیر رو حذف کنید و دوباره نصب کنید برای این کار به add or remove programs برید و اونجا یه گزینه هست که برای نصب و حذف ابزارهای ویندوز هست فکر کنم turn on or off windows features باشه اونجا تیک مدیا پلیر رو بردارید و ok کنید یکبار هم باید برید تیک رو بزارید و دوباره ok کنید
برای فلشتون فکر کنم فایل autorun.inf داخل فلشتون به یه فایل اجرایی که وجود نداره اشاره می کنه یا مشکلاتی از این قبیل بی دردسر ترین راه اینه که یه فرمت بهش بزنید(البتهقبلش میتونید فایلاتون رو تو هارد کپی کنیدولی مواظب باشید فایلی که گفته شد رو کپی نکنید)

Somia
23-08-2011, 13:06
سلام از لطفتون ممنون
چون روش دانلود برام سخته سرعت اینترنت کمه از روش دوم استفاده کردم ولی باز ارور قبلی را داد
windows cannot find c:\program file\widows media player\wmplayer.exe.
make sure you typed the name correctly and then try again
راهی غیر دانلود هست؟

jax2
23-08-2011, 13:32
سلام از لطفتون ممنون
چون روش دانلود برام سخته سرعت اینترنت کمه از روش دوم استفاده کردم ولی باز ارور قبلی را داد
windows cannot find c:\program file\widows media player\wmplayer.exe.
make sure you typed the name correctly and then try again
راهی غیر دانلود هست؟

سلام

این فایل رو در آدرس بزیر کپی کنید و بعد سعی کنید پاک کنید 31 کیلوبایت
c:\program file\widows media player

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن به جای مدیا پلیر از kmplayer استفاده کنید
برای فلش هم فلش شما فایل اتوران داره
این فایل رو اجرا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید