PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از آپدیت ویندوز 7 ریستارت میکنم اما فایل ها خوانده نمیشن و سیستم هنگ میکنه

jeghjeghe.exe
20-08-2011, 07:39
سلام و درود

بچه ها من ویندوز 32 بیتی 7 رو نصب کردم و بعد از آپدیت تعدادی فایل بهم میگه ریستارت کن وقتی ریستارت میکنم یه مقداری درصد میره که یعنی داره فایل ها رو میخونه (100% کامل میشه ) و ریستارت میشه دوباره وقتی سیستم لود میشه یعنی قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا آپدیت های جدید رو میخواد بخونه سیستم هنگ میکنه و روی پیغام میمونه و میگه ویندوز رو خاموش نکنید حتی یه بار تا 5 ساعت همینجوری موند اما اتفاقی نیوفتاد بعد از 10 * 15 بار ریستارت کردن سیستم میاد بالا اما میگه اون آپدیت ها رو نخونده .

لطفا هر کی میتونه مشکل رو حل کنه برام.

راستی فکر کردم مشکل از ویندوز یه ویندوز دیگه هم نصب کردم اما همون شد که بود.

sanazbala_hd
28-03-2013, 02:02
moshkel az hardete aziz...

jafarian
28-03-2013, 15:38
این روشهای پایین برای رفغ مشکل خودتون برین که در رابطه با مشکل شما بوده:n01:

روش اول

سیدی ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم داخل همون صفحه اول کلیدهای shift + f10 همزمان فشاربدین در کادری که باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد برای هرکدوم هم بعد جدا اینتر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که این دستور برای شما فایل pending.xml تغییر نام میدهد که شاید با این روش رفع مشکل شود بعدم سیستم ریستارت کنید

روش دوم

گفته شده وقتی در این صفحه برای شما سیستم هنگ کرد کلیدهای Ctrl + Alt + Delete همزمان بزنید تا این صفحه رد شود

روش سوم

به قسمت windows update بعدشم check for updates برین بعد آپدیتی به شماره KB2647753 دیدین در لیست آپدیتها غیرفعال یا که حذف کنید چون این شماره آپدیت باعث هنگ میشود

روش چهارم

فایل System Update Readiness Tool از پایین دانلود کنید بسته به سیستم خودتون که 32 یا که 64 بیتی باشه بعدشم که این فایل بسته به سیستم خودتون دانلودکردین اجراش کنید روی دکمه yes کلیک کنید بعد که کامل شد روز دکمه close کلیک کنید بعد سیستم خاموش میشود در مرحله بعدم سیستم ریستارت میشود پیکربندی بروزرسانی های ویندوز بعد کامل میشود.

To download and run the System Update Readiness Tool