PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمائی برای افزایش سیگنال های وایرلس

vahoa
20-08-2011, 00:44
درود دوستان ، من دنبال راهکاری هستم که بتونم قدرت امواج وایرلسم رو تو خونه بیشتر کنم ، مودم خودم لینکسیس هستش و الان هم از طبقه سوم ( محل مودم ) تا طبقه اول ( محل نیاز ) آنتن میده و با لپ تاپ خودم کم و بیش می تونم کانکت بشم اما با گوشی یا لپ تاپ های دیگه نمی تونم یا اگه بشه خیلی ضعیف !

حالا خواهشمندم یک وسیله یا راهکار بهم معرفی کنید که قدرت وایرلسم رو توی طبقه اول ( سه طبقه فاصله ) بیشتر کنم ، در حد فول .

پیشاپیش سپاسگذارم :11:

vahoa
20-08-2011, 16:11
مشتاقانه منتظر راهنمائی هاتون هستم

a6l3i
20-08-2011, 17:15
سلام

تاپیک های زیادی در این باره زده شده! کافیه بخش کامپیوتر و شبکه رو چند صفحه مرور کنید:46:
نمونه:
ایجاد شبکه در دو طبقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
افزایش برد وایر لس مودم tp-link 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

vahoa
20-08-2011, 18:11
سلام

تاپیک های زیادی در این باره زده شده! کافیه بخش کامپیوتر و شبکه رو چند صفحه مرور کنید:46:
نمونه:
ایجاد شبکه در دو طبقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
افزایش برد وایر لس مودم tp-link 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

با سپاس از شما ، من یه مقدار ناوارد هستم و بحث های اونجا هم حرفه ای ! یه نفر بهم bridge پیشنهاد داد ، من می خوام حدالامکان روتر اصلی رو جابجا نکنم و سیم کشی هم نکنم ، اگر لطف کنید حقیر رو راهنمائی کنید ، لطف بزرگی کرده اید . :10:

vahoa
20-08-2011, 18:17
ضمنا" آیا با تغییرات در تنظیمات روتر خودم امکان افزایش قدرت هست ؟ مثلا" طول موج امواج یا همون هرتز ؟

ahmadreza.rstm
22-08-2011, 17:25
شما ميتونيد كه تقويت كننده سيگنال تهيه كنيد و بين دو طبقه قرار بدين واستون اين كار را انجام ميده
به لينك زير هم سركي بزيند مي تونه مفيد باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید