PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی این نرم افزار رو میشناسه؟ اسمشو تا حالا شنیدین؟؟

iranian_genius
19-08-2011, 13:49
سلام. برای کار توی یک شرکت نیاز به یه نرم افزار به اسم O R Mathing دارم. نمیدونم اسمشو درست نوشتم یا نه. ولی لطفا اگر کسی میدونه چی هست و آموزشش کجا پیدا میشه یا حتی اسم صحیحش چیه بهم کمک کنه..!؟؟ خیلی فوری و مرسی

MRHArtsClube
23-08-2011, 13:52
سلام دوست خوبم!
شما یه لطفی بکن بگو تو چه زمینه ایه که بقیه متوجه بشن دنبال چی بگردن! :20: من خودم یه برنامه میشناسم به اسم Voice O Matic که تو زمینه 3D هستش!

s@har
24-08-2011, 12:27
ببخشیدنمیدونستم سوالموکجامطرح کنم.اومدم اینجا.ببخشیداگه جای خوبی نیست واسه سوالم.توی یه کتابی یه نرم افزارمعرفی کرده بوداسمشwebwackerبود.برای انتقال همه یاقسمتی ازمطالب یه سایت به کامپیوتره آدرس سایتش روهم داده بود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ازسایتش برنامه دانلودکردماماکامپیوترم ریخت به هم تازه طرزاستفاده اش روهم نمیدونستم.یکی راهنماییم کنه لطفا لازمش دارم.

MRHArtsClube
26-08-2011, 04:47
ببخشیدنمیدونستم سوالموکجامطرح کنم.اومدم اینجا.ببخشیداگه جای خوبی نیست واسه سوالم.توی یه کتابی یه نرم افزارمعرفی کرده بوداسمشwebwackerبود.برای انتقال همه یاقسمتی ازمطالب یه سایت به کامپیوتره آدرس سایتش روهم داده بود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ازسایتش برنامه دانلودکردماماکامپیوترم ریخت به هم تازه طرزاستفاده اش روهم نمیدونستم.یکی راهنماییم کنه لطفا لازمش دارم.

سلام دوست عزیز
من دو برنامه WebZip و Offline Explorer رو پیشنهاد میکنم اما ترجیحا شما یه تاپیک برای بحثتون بزنید بهتره :20:
وب زیپ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آفلاین اکسپلورر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید