PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش یک فیلم ناقص

poloton7
19-08-2011, 12:42
سلام--
ایا نرم پخش کننده فایل تصویری وجود دارد که اگر ما از اینترنت تا50یا 60% فیلمی را دانلود کردیم اون فیلم راتا انجا دانلود کردیم برایمان نمایش دهد---متشکر

shabnam1986
19-08-2011, 12:46
اگه فرمتش چیزی هست که پخش نمیشه باید با مبدل تبدیلش کنین wmv بعد میتونین نگاه کنین

poloton7
19-08-2011, 16:56
اگه فرمتش چیزی هست که پخش نمیشه باید با مبدل تبدیلش کنین wmv بعد میتونین نگاه کنین

متشکر---نوع فرمت مهم نیست --بلکه بشود یک فایل ناقص را تا انجا که دانلود شده دید--

enimonte
19-08-2011, 17:17
متشکر---نوع فرمت مهم نیست --بلکه بشود یک فایل ناقص را تا انجا که دانلود شده دید--

من همیشه با km player نگاه میکنم

Traceur
19-08-2011, 17:26
سلام ..

در این مـــورد بالا چندتا سوال دارم ازتون :

- آیا IDM شما به روزه ؟!
- چند درصد احتمال میدید IDM باگــ داشته باشه ؟!
- لینکـــ دانلود رو دارید ؟!
- و در آخر اینکه فایل رو خودتون دانلود کردید ؟!

* کدک ها رو روی Kmplayer نصبـــ کنید ببینید حل میشه .

poloton7
21-08-2011, 11:55
متشکر--
بلهidm من به روز است
در باگ نمی دانم داشته یا نه--
بله فایل خودم دانلود کردم--اما نه حالا
-
من خودم چند بار از اینترنت فیلم یا سریال دانلود کردم بعضی وقتها لینک پاک می شود یا یا خودم از ادامه دانلود منصرف می شوم--حرف من این است ایا نرم افزاری وجود دارد که این قابلیت را داشته باشد که اگر فیلمی تا 70% دانلود شده باشد تا همان مقدار برایمان پخش کند-- یا باید 100% فیلم دانلود شود تا کدکها در کنار هم قار گیرند تا ما بتوانیم فیلم را ببینیم

Traceur
22-08-2011, 18:16
یه فایلPDF مربوط به این مورد هستـــ .

یکی از مشکلاتی که برنامه مدیریت دانلود IDM دارد این است که نمی توان آهنگ یا فیلم ناقص دانلود شده را مشاهده کرد. در این مطلب آموزشی بصورت PDF برای شما عزیزان آماده کرده ام که توسط آن به راحتی می توانید فیلم یا کلیپ هایی که هنوز بطور کامل توسط IDM دانلود نشده است را مشاهده نمایید. بطور مثال می توانید تیکه هایی از یک فیلم که فقط ۱۰ درصد از آن دانلود شده است را مشاهده نمایید. شایان ذکر است ، فیلم ها و آهنگ هایی که بصورت فایل فشرده باشد ، توسط این روش قابل مشاهده نیست.

دانلود PDF :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]