PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال سخت ،درباره ی استفاده از نرم افزارهای کامپیوتر در لپ تاپ

heessaam
18-08-2011, 20:33
سلام بچه ها
2تا سوال داشتم
1-فرض کنید زبونم لال ( این فرضه ) یکی تو کامپیوتر با progdvb بلاد کفر رو بگیره ،چطور میشه با لپ تاپ بدون استفاده ی مستقیم از کامپیوتر ( اما با استفاده از کارت دی وی بی کامپیوتر ) ... گرفت .
2-چطور میشه به طور کامل کامپیوتر را با لپ تاپ کنترل کرد .این سوال مربوط به سوال اوله ، چون اگه بتونم کامپیوتر را به طور کامل کنترل کنم اونوقت می تونم از هر نرم افزار کامپیوتر از جمله progdvb تو لپ تاپ استفاده کنم .
تو اینترنت که هر چی گشتم جوابی پیدا نکردم امیدوارم شما جوابی داشته باشید . ممنون

Amir Varasteh
19-08-2011, 12:43
سلام.

میتونی از Remote Desktop ویندوز استفاده کنی.

heessaam
19-08-2011, 13:05
سلام ، ممنون که جواب دادی .
فقط میشه لطف کنی توضیح بیشتر بدی .چطور میتونم از remot desktop استفاده کنم ؟
من چیزی در این رابطه نمی دونم .
راستی ،یادم رفت بگم مودم وایرلس wl600g دارم . فکر کنم از این طریق هم بشه ولی بلد نیستم . یکی از ویندوز هام 7 یکی xp

heessaam
20-08-2011, 10:31
45 نفر تا حالا این پست رو دیدن ،یعنی هیچکدوم بلد نبودن ؟! عجب شانسی !
حالا من گفتم سوال سخت ،ولی فک نمی کنم برای خیلی هاتون سخت باشه ؟!:23:

heessaam
20-08-2011, 18:45
خوب خودم به یک نتایجی رسیدم ،من سیستم شبکه وایرلس رو ردیف کردم اما مشکل اینجاست از این طریق نمی تونم از نرم افزارها و بازی ها استفاده کنم . مشکل remote desktop و teamviewer هم اینه که اولا اینترنت مصرف می کنه ثانیا مثلا بازی کند می شه ثالثا همزمان نمی تونن چند کاربر با کامپیوتر کار کنن ( البته برای رفع این مشکل ترفندهایی وجود داره )
بچه ها کمک کنید دیگه .
ناظرهای انجمن اگه بلدن لطفا کمک کنن.

Amir Varasteh
21-08-2011, 10:00
ببین توی Run بزن mstsc و سپس IP سیستم مقصدت رو وارد کن و Enter بزن. سپس با یوزرنیم و پسورد Administrator لاگین شو.

درضمن باید قبلش امکان Remote Desktop رو توی سیستم مقصد فعال کرده باشی. برای این کار روی My Computer کلیک راست کن و برو به Properties و تب Remote و Allow ... رو بزن و Ok کن.

heessaam
21-08-2011, 11:03
امبر جان ممنون از راهتماییت ،اما 2تا سوال داشتم
1- اینکه وقتی مثلا من میرم یک شهر دیگه و می خوام کامپیوترو با remote desktop کنترل کنم این چطور با زدن ip میفهمه باید منو به این کامپیوتر وصل کنه ؟
2- همون طورکه تو پست قبلی گفتم این روش معایبی داره ،شما میدونی چطور با شبکه وایرلس و بدون استفاده از اینترنت می شه کنترل کامل کامپیوترو بدست گرفت ،منظورم اجرای تمام نرم افزارها وبازی های موجود در کامپیوتر ،داخل لپتاپ و صرف نظر از سخت افزارهای لپتاپ ،یعنی اینکه شاید مدل لپتاپت خیلی پایین باشه و نتونی در لپ تاپ نرم افزار مورد نظر رو نصب کنی یا مثلا مثل progdvb که تو کارت --- رو لپ تاپت نداری ؟؟؟؟؟؟؟

Amir Varasteh
21-08-2011, 11:20
1. باید IP ولید داشته باشی. برای پیدا کردنش هم مسیریابها بطور هوشمند اون IP رو پیدا میکنن.

2. خب شما لپتاپت اگه ضعیف باشه ، وقتی به سیستم دیگه ت Remote بزنی به منابع سخت افزاری لپتاپت کاری نداری و همه استفادت از سخت افزار اون سیستم دیگه اس.

heessaam
21-08-2011, 11:34
مگه remote desktop حتما نیاز به اینترنت نداره ؟

Amir Varasteh
21-08-2011, 12:00
نه حتما نباید اینترنت داشته باشی.

توی شبکه داخلی هم میتونی ازش استفاده کنی.

heessaam
21-08-2011, 12:09
امیر جان شما روشی بلدی که بشه محدودیت تعداد کاربر رو در این روش برداشت ؟؟
مثلا من الان وقتی در این روش با لپ تاپ می رم داخل کامپیوتر ، دیگه کسی از کامپیوتر نمی تونه استفاده کنه .
میشه مثلا من با لپ تاپ warcraft بازی کنم یکی دیگه پشت کامپیوتر call of duty ؟

heessaam
21-08-2011, 12:45
روش remote desktop متاسفانه جواب نداد .وقتی با لپ تاپ وارد کامپیوتر شدم نتونستم هیچ بازی رو اجرا کنم . همشون ارور می دن و قابل اجرا نیستن :41:
منتظر پیشنهاداتون هستم .

Amir Varasteh
21-08-2011, 14:13
امیر جان شما روشی بلدی که بشه محدودیت تعداد کاربر رو در این روش برداشت ؟؟
مثلا من الان وقتی در این روش با لپ تاپ می رم داخل کامپیوتر ، دیگه کسی از کامپیوتر نمی تونه استفاده کنه .
میشه مثلا من با لپ تاپ warcraft بازی کنم یکی دیگه پشت کامپیوتر call of duty ؟
نمیشه برداشت.

در کل این کار برای بازی کردن و این کارا ساخته نشده.

heessaam
21-08-2011, 17:03
امیر جان میشه برداشت البته با نرم افزار UniversalTermsrv ، اما اولا نمی دونم چرا برا من کار نکرد ثانیا این قضیه مهم نیست مهم اینکه نرم افزارها و بازی ها اجرا نمی شن :41:
پس با این حساب برگشتیم سر جای اول :wac:
چون من میخوام از سخت افزار کامپیوتر برای اجرای نرم افزارها یا بازی هایی استفاده کنم که نمی تونم تو لپ تاپ ازشون استفاده کنم . اگه کسی پیشنهادی داره منتظرم :33:

Amir Varasteh
21-08-2011, 18:14
با Terminal Services توی ویندوز سرور میشه محدودیت رو برداشت اما اینی که تو گفتی رو من نشنیده بودم تا حالا.

heessaam
22-08-2011, 09:37
اگه یه سرچی تو سایت های ایرانی خارجی بزنی طرز استفادش هم نوشته ولی عجیبه که برا من کار نمی کنه !!!!!