PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ..:: - پاک شدن گزینه Folder Options از منو Tools

gt_max
14-06-2006, 19:12
امروز كه سيستم رو روشن كردم و ويندوز بالا اومد يه چيز عجيبي ديدم :blink:
وقتي كه مثلا تو درايو C بودم از اون منوي بالا از Tools خواستم گزینه Folder Optionsرو انتخاب كنم ديدم كه اون گزینه از توي ليست پاک شده و فقط 3 تا گزینه Map Network Drive - Disconnect Network Drive و Syncheronize باقي موندن ... :sad:
من به علت شلوغي بيش از حد دسکتاپم یه سری از فایل های روی اون رو Hidden کرده بودم تا مثلا صفحه رو از از اون شلوغی بیش از حد در بیارم ولی الان که دوباره خواستم اون ها رو از حالت Hidden در بيارم نتونستم منو Folder Options رو پیدا کنم ... :sad:
قاطی کردم ... اون فایل ها خیلی با ارزش بودن راهی هست که بتونم به اون ها دسترسی پیدا کنم یا مجدد اون گزینه Folder Options رو برگردونم ...؟

ممنون میشم اگه کسی یه راهنمایی بهم بکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bad.Sector
14-06-2006, 19:48
فعلا با اين دستور مي توني چيزايي كه مخفي كردي بر گردوني

فقط اين فرمان رو داخل command promt بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gt_max
14-06-2006, 20:51
من اين دستور رو اجرا كردم يه صفحه داس باز شد يه خورده دستور و نوشته توش نوشته شد و بعدشم سيستم ري استارت شد ... هيچ اتفاق خاص ديگه ای هم نیوفتاد ...

کمک ... :sad:

Tornado2800
14-06-2006, 21:48
گلم
یه ویروس هست که این کار رو می کنه که این چند روز به جون همه بچه های پیسی ورلد افتاده !
اسم این ویروس اولش win هستش که همش خودشه به اسم همون پوشه هم کپی می کنه
مشکل حل نشد بهم بگو
و یه چیزی دیگه !
سیستم رو ریستور کن ! به روزی که درست بود
یا علی
مشکل رو بگو اگه حل نشد

Bad.Sector
14-06-2006, 21:53
اون فرمان درسته داخل run هم بزن ببين هميجوري مي شه (ويندوزت رو هم بگو)
رستارت شدن احتمالا به خاطر همين ويروسيه كه tornado2800 ميگه

Hadi King
01-05-2007, 02:17
اين ويروسي كه تو كامپيوترت گرفته نميذاره تو ريجستري بري ولي اگه تو ريجستري رفتي به اين مسير برو HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft
\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced يه متغير به نام hidden
هستش اونو از صفر به يك تغيير بده فايل هاي مخفيت ظاهر ميشن اينم كمك ما به شما:11:

MB_Danger
01-05-2007, 04:14
سلام ...

آموزش پاک کردن ویروسی که Folder Options را حذف می کند ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

Ehsani
01-05-2007, 05:36
سلام ...

آموزش پاک کردن ویروسی که Folder Options را حذف می کند ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

آقا دمت گرم..منم یک همچین مشکلی داشتم..دستت درد نکنه :11: