PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای انتخاب بهترین گوشی اندروید از بین برندهای سامسونگ و اچ تی سی

fade2amin
18-08-2011, 10:05
سلام

میخوام برای یکی از دوستان یه گوشی اندروید بگیرم که بودجه هم فک میکنم نهایت تا 350 باشه. الان سوالم اینکه بهترین انتخاب از نظر کیفیت ساخت بدنه، LCD، به روز بودن ورژن OS و پایین بودن قیمت کدوم میتونه باشه. من خودم htc رو قبول دارم ولی متاسفانه رابط کاربریش زیاد با اندروید مچ نیست و منو یاد همون windowsMobile با رابط مخصوص htc میندازه !
سامسونگ رو پسندیدم از این نظر و مطمئنم که کیفیت خوبی هم باید داشته باشه از لحاظ ساخت. خودم چند نمونه گیر اوردم، مثلا :

Galaxy Gio
ACE
Wildfire S
Legend
یا ...

ممنونم راهنمایی بفرماییین .

Arashdn
18-08-2011, 14:53
Ace به دلیل سی پی یو قوی تر پردازنده گرافیکی - صفحه بزرگتر و ....
یا یه کم بودجه رو افزایش بدید تا به گالاکسی اس ال برسه
پیشیمون نمیشید

fade2amin
18-08-2011, 19:36
یا یه کم بودجه رو افزایش بدید تا به گالاکسی اس ال برسه

والا اونقد نمیخوام هزینه کنم، اگه بخوام اینکار و بکنم میرم طرف Nexus One. خودم بین Fit و Gio موندم. دوستان یه لطفی کنن بگن کدوم یکی بنظر سرتر میاد با اینکه فرق اونچنانی باهم ندارن !
ممنونم .

Scud_MD2
18-08-2011, 20:28
از نظر من جیو بهتره
به دلیل سخت افزار قوی تر

alavi71
23-08-2011, 21:11
سلام

میخوام برای یکی از دوستان یه گوشی اندروید بگیرم که بودجه هم فک میکنم نهایت تا 350 باشه. الان سوالم اینکه بهترین انتخاب از نظر کیفیت ساخت بدنه، LCD، به روز بودن ورژن OS و پایین بودن قیمت کدوم میتونه باشه. من خودم htc رو قبول دارم ولی متاسفانه رابط کاربریش زیاد با اندروید مچ نیست و منو یاد همون windowsMobile با رابط مخصوص htc میندازه !
سامسونگ رو پسندیدم از این نظر و مطمئنم که کیفیت خوبی هم باید داشته باشه از لحاظ ساخت. خودم چند نمونه گیر اوردم، مثلا :

Galaxy Gio
ACE
Wildfire S
Legend
یا ...

ممنونم راهنمایی بفرماییین .

انتظارات و خواسته هاتون از گوشی مورد نظرتون چی هست ؟؟؟و میخواید چه امکانتی داشته باشه؟
بگید تابهتون چند تا مدل معرفی کنم.
در ضمن هزینه ای رو هم که میخواید بکنید بگید.

P I R A N H A
23-08-2011, 21:27
ایس از بین این ها
به نکسوس وان هم فکر کن
جنابalavi71 شما پست اولو یه بار دیگه بخون قیمتو گفتند350

alavi71
23-08-2011, 21:51
ایس از بین این ها
به نکسوس وان هم فکر کن
جنابalavi71 شما پست اولو یه بار دیگه بخون قیمتو گفتند350

درسته
ولی سایر موارد رو نگفتن ....