PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ندانستن زبان یک متن و خرچنگ قورباغه نشان دادن آن

ma-bah
18-08-2011, 04:54
سلام به همگی . من نیاز دارم که یه نرم افزار رو کرک کنم . فایل کرکش رو دارم تو readme اون کرک گفته چه طور نرم افزار رو کرک کن اما به یه زبون دگه غیراز فارسی و انگلیسی هستش . لااقل برای کامپیوتر من این طور هست .

آیا راهی هست که بدونم زبونش چیه ؟

Dew Drop
18-08-2011, 10:13
سلام
ببینید با این روش به نتیجه می رسید.برید به control panel,تو قسمت clock,language
اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location کلیک کنید
وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

MrGee
18-08-2011, 10:39
با مترجم گوگل متن رو ترجمه كنيد

joe_satriani
18-08-2011, 15:29
با سلام
زبونش یعنی اینکه خراب هست؟ یا اینکه زبونی غیر از فارسی هست؟
یه عکس ازش بذارید بهتره.

موفق باشید.

ma-bah
18-08-2011, 19:06
دوستان مشکل حل شد . اگر فایل رو با notepad باز می کردم مشخص نبود که چی نوشته . این فایل رو با word 2010 باز کردم خود word encoding طوری نوشته ها رو تغییر داد که readable باشه و نوشته ها درستو و حسابی شد . نوشته ها رو بردم و تو google transform قرار دادم مشخص شد که زبونش روسی بوده و با همون همه ی متن رو ترجمه کردم . فایل زیر شامل readme اصلی و فایل word اون به زبون روسی و انگلیسی (بعد ترجمه توش گذاشتم) هست . گفتم بگم که اگر دیگران همچین مشکلی داشتند برند سراغ .
word office

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط یه چیزی اگر تو متن ببینید نوشته HOSTID دستگاه . می خواستم بدونم HOSTID کامپیوتر رو از کجا میشه بدست اورد

من خودم تو cmd دستور ipconfig رو زدم صفحه زیر باز شد اما نمی دونم HOSTID کدومه . ممنون میشم کمکم کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ma-bah
18-08-2011, 19:33
جواب سوالم رو هم فهمیدم به جای ipconfig خالی باید ipconfig/all رو می زدم و فکر کنم hostid مقداری باشه که تو تصویر زیر نشون داده شده نه ؟؟؟؟

joe_satriani
18-08-2011, 19:36
جواب سوالم رو هم فهمیدم به جای ipconfig خالی باید ipconfig/all رو می زدم و فکر کنم hostid مقداری باشه که تو تصویر زیر نشون داده شده نه ؟؟؟؟

با سلام
آره دیگه . منطقی این هست که همون یه مورد باشه. چون آدرس فیزیکی در حال حاظر هست.

موفق باشید.