PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Adobe Muse: طراحی وبسایت

morbidtale82
17-08-2011, 18:33
سلام.

من به دنبال نرم افزار adobe muse هستم که اخیرا توسط شرکت ادوبی برای طراحی وب ارائه شده.

متشکرم.

Traceur
17-08-2011, 18:50
سلامـ

از سایتـــ خودش دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morbidtale82
17-08-2011, 19:01
مرسی.
تلاش کردم. نمیشه. هر چه روی دکمه get muse کلیک میکنم اتفاقی نمیفته!؟

morbidtale82
17-08-2011, 19:07
ممکنه لینک مستقیم دانلود از سرورش رو بدید؟

akharwarbaz
17-08-2011, 19:39
اینطور که معموله هنوز نسخه نهاییش ریلیز نشده ولی شما تو همون سایت خودش قست features برو اونجا هم یک get داره ببین با اون میشه

jafarian
17-08-2011, 23:02
ازسایت پتیین میتونید دان کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Traceur
17-08-2011, 23:21
ازسایت پتیین میتونید دان کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عزیز این سایت هم راهبری به سرور اصلی داره !! ..

اینطور که معموله هنوز نسخه نهاییش ریلیز نشده ولی شما تو همون سایت خودش قست features برو اونجا هم یک get داره ببین با اون میشه

مرسی.
تلاش کردم. نمیشه. هر چه روی دکمه get muse کلیک میکنم اتفاقی نمیفته!؟

ممکنه لینک مستقیم دانلود از سرورش رو بدید؟

دوستمون راست میگه !
مشکل از سرور هست کلاً Get Muse از کار افتاده !

از این سایت ببین میتونی دانلود کنی

------------------------------------------
به این سایتــــ همـ یه نگاهی بنداز

:11:

morbidtale82
18-08-2011, 07:42
متشکرم تونستم میوز رو بگیرم.
5 مگ هست و با ادوبی ایر کار میکنه. باید آخرین ورژن air رو داشته باشین.

در کل نرم افزار جالبی هست و طراحی سایت اچ تی ام ال رو مثل آب خوردن انجام میده. اما کمی زیاد باگ داره.

abdol.hamid69
02-07-2012, 19:18
کسی لینکی از این برنامه نداره روی سرور دیگه مثلا مدیافایر؟
از سایت ادوبی دانلود نمیشه

jafarian
06-07-2012, 22:05
لینک پایین ورژن بتای این برنامه رو قرارداده.

Pejvak61
17-09-2012, 09:08
بعد از مدت كوتاهي كاركردن با اين برنامه متوجه شدم كه طراحي html بدون كد را خيلي راحت پوشش ميده و براي طراحي هاي سريع و زيبا بسيار كاراست اما مشكلاتي در نصب و اجرا داره كه كار را بسيار سخت كرده.

يه مشكل ديگه هم داره و اون هم نداشتن قابليت right to left براي زبانهايي مثل فارسي و عربي است كه البته من نتونستم اين قابليت را توش پيدا كنم و شايد وجود داشته باشه و ما نميدونيم.

يه جا شنيدم اين برنامه مجانيه ولي اينطور نبود. يك فايل ستاپ 8 مگابايتي براي ويندوز داره كه بعد از اجراش چيزي در حدود 20 الي 30 مگابايت دانلود ميكنه تا نصبش ادامه پيدا كنه و در انتها هم ازمون ميپرسه trial سي روزه استفاده ميكنيد يا activate ميكنين! و اگر 30 روزه را انتخاب كنين ازتون username و password براي لاگين كردن ميخواد و تازه بعدش بهتون اجازه ميده كه از برنامه استفاده كنين. و در هربار ورود به برنامه بايستي اين لاگين انجام بشه(نظارت در حد خدا!) وگرنه اصلاً اجازه ورود به برنامه داده نميشه و عملاً بدون اينترنت نميتونيم حتي ورژن trial اونو استفاده كنيم.

البته ناگفته نمونه كه اگر با اينترنت معمولي بخواين لاگين بشين چون IP ما رو تشخيص ميده و از اونجا كه براي ايراني ها اين برنامه غيرمجازه، هميشه با پيغام خطا روبرو ميشيم. پس ملزومات استفاده از اين برنامه علاوه بر اينترنت استفاده از كانكشن هاي از خارج ايران هستش كه ممكنه براي خيلي ها مقدور نباشه.

من هرچي در وب جستجو كردم موفق نشدم ستاپ كامل و بدون نياز به اينترنتي را ازش پيدا كنم. آيا كسي تونسته به نتيجه برسه؟ اگر كسي هست لطفاً راهنمايي كنه!

Pejvak61
18-09-2012, 13:38
هر بخشي كه در اون از امكانات opacity استفاده بشه حتي اگر توش متن هم داشته باشه اونو تبديل به عكس ميكنه و اين اصلاً خوب نيست. من يك آن فكر كردم در اين نرم افزار از امكانات html5 به نحو احسن داره استفاده ميشه ولي با export to html جا خوردم. در ضمن واقعاً هرچي گشتم نتونستم امكانات right to left را توش پيدا كنم.

با وجود همين دو نقص كوچك، خيلي كار كردن باهاش لذت بخش نميشه. البته نميدونم! شايد هم اين امكانات را فقط براي نسخه امتحانيش گذاشتن و در ورژن اصليش اين نقص ها وجود نداشته باشه.

saeedkaveh
28-06-2014, 11:13
salam noskheye jadidesh ro chejori nasb konam