PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ساخت فیلم از روی عکس و فیلم

grisly1
17-08-2011, 13:54
سلام
من حدود 1000 تا عکس و 50 تا فیلم با فرمت AVI دارم که با یک دوربین سامسونگ عکاسی گرفته شده است.
می خواهم اینها را به یک فیلم تبدیل کنم. که در دستگاه DVD Player هم نمایش داده شود.
یک سری افکت هم روی تصاویر قرار بده.
خلاصه یک برنامه ساده که بیشتر کارها را خودش انجام دهد.
با تشکر

shabnam1986
17-08-2011, 15:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد فایل :

jafarian
17-08-2011, 15:45
برای عکسهای خودتون ازبرنامه ProShow Gold میتونید استفاده کنید برای فیلم هم ازبرنامه هایی مثل VideoPad Video Editor یا که AVS Video Converter میتونید استفاده کنید :20:

تاپیک Photodex ProShow

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک VideoPad Video Editor

leuven
29-08-2011, 13:51
سلام ,

من با این برنامه به پیشنهاد دوستان در همین انجمن یک clip ساختم از حدود 1000 تا عکس کار هم بسیار عالی و حرفه ای شد تقریبا 8 ساعت:24: وقت گذاشتم ,,, اما :41::41::41::19::37::45:

کار تمام شد و من با پیشنهاد برنامه clip رو saveکردم , حالا با یک لیوان آب نشستم کار زیبامو ببینم , باید اینم بگم بعد از save تمام عکسها اتوماتیک از برنامه خارج شد .

حالا نتیجه یک فایل با یک فرمت عجیب به اسم proshow gold 1 وبا هیچ player باز نمیشه حتی با player خود برنامه و erorr میده که این فایل غیر قابل خوندنه با بیش از 10 نوع player امتحان کردم , :18::18::18:

واقعا میخوام سرمو بکوبم به دیوار , چه خاکی بریزم سرم ؟:19:

کسی میتونه بگه چطور میتونستم قبل از save فرمت رو به AVI عوض کنم ؟

آخ دارم منفجر میشم . :2:

grisly1
30-08-2011, 09:03
سلام
اول از این دو دوست عزیز بخاطر برنامه خوب که معرفی کردند تشکر کنم.
چند وقتی بود کار داشتم. و بعد هم این تاپیک یادم رفت. تا حالا که یک نفر پست زد و دوباره اینجا را دیدم.

اما من با این برنامه عکس ها را به فرمت MPG. ذخیره کردم و مشکلی هم نیست.
شما فیلم تولید شده را ذخیره نکرده اید. اصل کار خودتون را ذخیره کرده اید. احتمالا با فرمت PSH.
اگر به این صورت ذخیره کرده اید. برنامه را باز کرده و با کلیک بر روی OPEN فایل را باز کرده و با کلیک بر روی Create Output تصاویر خود را ذخیره کنید.

leuven
31-08-2011, 01:02
سلام, خیلی ممنون از شما برای راهنمایی خوبتون , واقعا ممنونم .:11:

یک سئوال دیگه اینکه چطور میتونم یک خروجی با کیفیت بالا دریافت کنم؟

چون اینی که از این طریق save شد کیفیت بسیار پایینی داره یعنی کیفیت عکسهای original خیلی زیاد افت کرده و واقعا قشنگ نیستند عکسهام .