PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مخفی کردن فایلها با برنامه Folder Look Profeshional

himan2
17-08-2011, 03:17
سلام دوستان یه برنامه به اسم Folder Look Profeshional رو کامپیوترم نصب کردم برای قفل کردن فایلها رو کامپیوتر فایل رو اجرا کردم و یک سسری عکس رو به برنامه دادم تا قفل کنه ولی عکسها رو مخفی کرده و اصلا نشون نمیده حافظه هم پره که بگم حذف نشده اومدم رو فولدر اپشن فایل های هایدن رو غیر فعال کردم دو تا تیک دیگر هم غیر فعال کردم باز هم نشون نمیده لطفا یه راهنمایی

samira065
17-08-2011, 18:17
خوب معلومه اصلا چه ربطی به Hiden داره
شما باید برای دیدن عکسها دوباره برنامه رو از همونجا اجرا کنید ، پسوردتون رو وارد کنید و دکمه Unprotect رو بزنید و بعد دکمه Minimize to try تا فایلها رو نشونتون بده
بالای دکمه Unprotect سه تا گزینه هست که خودش روی temporary هست ، در این حالت فایلها رو به طور موقت از قفل خارج می کنه و بعد از اتمام کارتون دوباره قفل میشن
اما اگه بذارید رو Compelet کلا قفلشونو حذف می کنه.
بعد از اتمام کارتون واسه اینکه دوباره قفل بشند کنار ساعت روی آیکون کلید رایت کلیک کنید و Restor رو بزنید

himan2
18-08-2011, 14:48
با سلام
این کارو چند بار انجام دادم ولی اصلا عکسها رو نشون نمیده خودش یه پوشه که به شکل چاپگره ایجاد کرده که اسمش Thumbs.ms است ایجاد و به صورت هایدن است و مطمئا هستم فایلها داخلشونه ولی باز میکنم خالیه