PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای جزجز از شارژر لپ تاپ

sazman1
17-08-2011, 00:11
وقتی شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم صدای جز جز میده مثل جرقه با این تفاوت که این صدا مداوم تکرار میشه اما وقتی شارژر رو بر میدارم این صدا قطع میشه.
نا گفته نمونه شارژر بخوبی کار میکنه و هیچ مشکلی با شارژ کردن لپ تاپ نداره.

سوال من اینه که آیا ممکنه به لپ تاپ آسیبی وارد کنه!؟
آیا بعد از گذشت زمان شارژر از کار میافته؟

SIR.SA33D
17-08-2011, 09:58
داداش مشکل از دوشاخه و پریز هست که در واقع خوب به هم چفت نمیشن و قوس الکتریکی ایجاد میشه که هم میتونه به دستگاه اسیب بزنه هم خطر اتیش سوزی رو به وجود میاره
مراقب باش و مشکل رو حل کن

sazman1
21-08-2011, 21:01
این مشکلی که شما میگی رو راحت میشه فهمید مشکل از کجا آب میخوره. اما نه مشکل من این نیست.

SIR.SA33D
21-08-2011, 21:56
دقیقا صدا از خود شارژر میاد؟
به هر حال این صدای جز جز بخاطر اتصالی هست

NirvanaH
21-08-2011, 23:42
وقتی شارژر رو به لپ تاپ وصل میکنم صدای جز جز میده مثل جرقه با این تفاوت که این صدا مداوم تکرار میشه اما وقتی شارژر رو بر میدارم این صدا قطع میشه.
نا گفته نمونه شارژر بخوبی کار میکنه و هیچ مشکلی با شارژ کردن لپ تاپ نداره.

سوال من اینه که آیا ممکنه به لپ تاپ آسیبی وارد کنه!؟
آیا بعد از گذشت زمان شارژر از کار میافته؟

دوست عزیز موارد زیر رو اعمال کن:
ساعت شارژ شدن لب تاب رو اندازه گیری کن اگه بیشتر شده شارژ رو به تعمیر کار نشون بده.
در هتگام شارژ دمای شارژر رو با دست تست کن اگه دماش بیش از حد زیاده باید به تعمیر کار نشونش بدی.
در هنگام اتصال شارژر به لب تاب بلا فاصله چراغ شارژ لب تاب روشن میشه یا مدتی طول میکشه. نباید طول بکشه.
کابل شارژر رو چک کن.

اگر موارد بالا رو داشته باشه. ممکنه به باتری اسیب بزنه.

حامد

Pami
22-08-2011, 04:01
کابل شارژر شما مشکل داره یا دوشاخه ، عوض کنین درست میشه
حتما هم از محافظ برق استفاده کنین

sazman1
23-08-2011, 02:12
وقتی به یک نیروگاه برق یا به یک تیر برق فشار قوی نزدیک میشین چه جور صدایی میشنوید !؟
دقیق همون صدا از داخل آداپتور شنیده میشه.جـــــــــــــــز یا ویـــــــــــــــز! البته این در حالیه که وقتی گوشو نزدیک به شارژر میکنی این صدا شنیده میشه اما در حالت عادی قابل شنود نیست.

باتری بخوبی کار میکنه... گرمایشش هم طبیعی بنظر میاد... فقط این صدایی که میاد غیر طبیعیه...

AEZ_Best
23-08-2011, 03:44
سلام

شارژر من هم از همون ابتدای امر همین مشکل! رو داره

من فک نمیکردم مشکلی باشه و اهمیت نمدادم . تو کارکرد باتری هم مشکلی ندیدم

الان 9 ماه گذشته.

NirvanaH
23-08-2011, 08:39
وقتی به یک نیروگاه برق یا به یک تیر برق فشار قوی نزدیک میشین چه جور صدایی میشنوید !؟
دقیق همون صدا از داخل آداپتور شنیده میشه.جـــــــــــــــز یا ویـــــــــــــــز! البته این در حالیه که وقتی گوشو نزدیک به شارژر میکنی این صدا شنیده میشه اما در حالت عادی قابل شنود نیست.

باتری بخوبی کار میکنه... گرمایشش هم طبیعی بنظر میاد... فقط این صدایی که میاد غیر طبیعیه...

پس مطمئن باشین هیچ مشکلی نداره.

حامد

pasha-85
24-08-2011, 12:40
دوست عزيز نگران نباشيد ..مشكل خاصي نيست ..البته در واقع اگر اين صدايي كه ميگيد از شارزر باشه خراب هست ولي مشكلي ايجاد نميكنه اين هم به خاطر يك ترانز يا چوك هست كه داخل شارزر هست ..

Fateme81
07-12-2021, 02:30
سلام من شارژر لپ‌تاپم وقتی تو‌برقه اداپتورش یهو صدا جرقه میده البته وقتی که لپ‌تاپ‌تو شارژ نیس
وقتی لپ تاپ تو شارژه صدایی نمیده
مشکلی نداره؟
اکه‌یهو‌لپ‌تاپ تو شارژ باشه اداپتور بسوزه اسیبی ب لپ‌تاپ وارد نمیکنه؟