PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تپش قلب در سنین پایین

nasim1373
16-08-2011, 17:11
با عرض سلام شخصی در محدوده سنی 15 تا20 دچار تپش قلب است که این عارضه با استرس و عصبانیت تشدید می شود. البته در حال ارامش هم تکرار می شود این فرد علاقه ای به خوردن دارو های شیمیایی هم ندارد به راه حل دیگری جز نصیحت بابت کنترل اعصاب دارد. چه پیشنهادی دارید؟:sad::42:

faded
16-08-2011, 20:13
با عرض سلام شخصی در محدوده سنی 15 تا20 دچار تپش قلب است که این عارضه با استرس و عصبانیت تشدید می شود. البته در حال ارامش هم تکرار می شود این فرد علاقه ای به خوردن دارو های شیمیایی هم ندارد به راه حل دیگری جز نصیحت بابت کنترل اعصاب دارد. چه پیشنهادی دارید؟:sad::42:
من توی مسائل پزشکی وارد نیستم ولی شخصا همچین مشکلی رو سالها داشتم ورفتم دکتر گفت یه عارضه نه چندان خطرناکی به نام پرولاپس هست کسی هم که همچین مشکلی داره بهتره نزد یه دکتری بره.

J1 1J
17-08-2011, 03:46
شاید علتش ورزش باشه
شاید هم استرس

nasim1373
18-08-2011, 01:58
ایا با دکتر رفتن مشکلتان برطرف شد؟

faded
18-08-2011, 19:50
یه دکتر خوب مطمئنا میتونه کمک کنه حالا مشکل چه روحی باشه چه جسمی من وقتی فهمیدم مشکلم چیه باهاش واقع بینانه برخورد کردم و خیلی موثر بود.

SIMON137
22-08-2011, 22:41
تپش قلب دقیقا چی هست ؟

مثلا من وقتی خوابم یکی زنگ در رو میزنه از خواب میپرم قلبم به شدت میزنه ، یا تازه داره خوابم می گیره یکی تو کوچه داد میزنه یهو عرق می کنم قلبم به شدت میزنه ولی بیدارم از این مشکلات پیش نمیاد.

faded
23-08-2011, 15:14
تپش قلب دقیقا چی هست ؟

مثلا من وقتی خوابم یکی زنگ در رو میزنه از خواب میپرم قلبم به شدت میزنه ، یا تازه داره خوابم می گیره یکی تو کوچه داد میزنه یهو عرق می کنم قلبم به شدت میزنه ولی بیدارم از این مشکلات پیش نمیاد.
من هم یه همچین مشکلی داشتم و الان هم و کم و بیش دارم دکتر قلب برام تعداد زیادی داروی ارامبخش و ضد استرس نوشت که بهشون الرژی دارم ولی فکر خودم شخصا به این نتیجه رسیدم یه جور اشفتگی فکری استرس درونی ناراحتی ذهنی باعث این جور حساسیت ها به صدا ها میشه چون خودم شخصا دیدم ادمهایی که دم گوششون توپ بزنن بیدار نمیشن

saeedehmn
24-08-2011, 17:45
باعرض سلام من خودم تپش قلب داشتم بادردکمی شدید رفتم دکتر قرص تپش قلب بهم داد الان خیلی بهتر شدم . عرق بهار نارنج هم خیلی خوبه من امتحان کردم خوب بود . با کتاب خوندن و گوش دادن به موسیقی میشه استرس رو کم کرد.

nasim1373
25-08-2011, 04:56
به نظر شما خطرناکترین اتفاقی که ممکنه به خاطر این بیماری بیفته چیه؟ همون طور که گفتم علاقه ای به خوردن قرص نداره چون این باعث میشه انسان فقط در حضور همان دارو ارام بگیره اینطور نیست؟

saeedehmn
25-08-2011, 15:03
با سلام . اتفاق خطرناکی فکر نکنم بیفیته ولی اگر درمان نشه وخیلی طول بکشه برای قلب خوب نیست . بیشترین دلیل تپش قلب استرسه باید دلیل استرس رو فهمید بعد یه راه حل پیدا کرد . برای کم شدن استرس و تپش قلب کارهایی که دوست دارین انجام بدین مثل نقاشی حتی اگه خط خطی کردن باشه .

nasim1373
26-08-2011, 02:43
ممنون از راهنمایی هاتون اما این یعنی این که اگه دوباره دچار استرس بشه بهش دست میده.همون استرس هایی که هر شخصی به طور طبیعی داره و هیچ اتفاقی براش نمی افته.خوب این کاری که می گین فقط راهی برای تسکینه نه درمان اینطور نیست؟ کسی بوده که به طور کامل خوب بشه؟البته بدون استفاده از دارو؟