PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فرمت در پریمیر

nima sc
16-08-2011, 12:54
من وقتی که فرمت .mpg را وارد پریمیر میکنم اول فیلم مثل یک ارور با زبان کره ای میشه بعد از مدتی هم تصاویر به شکل زیر میشوند، فکر کردم اگر خروجی بگیرم درست بشه ولی خروجی هم همونجوره تازه کامل هم نیست آخراش ارور میده!:13:
خواهشا زود کمک کنید:11: حجم فایلمم در مجموع (آخه چندتاست) حدود 12 گیگ است که به این راحتی ها نمی تونم تغییر فرمت بدم!!:19:
آخه چرا اینجوریه mpg که فرمت رایجیه!!!:41:
این هم عکس هاش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
16-08-2011, 13:07
پریمیر با mpeg مشکل داره ادیوس یا یک نرم افزار دیگه را امتحان کن
میخوای با فیلم ها چکار کنی؟

nima sc
16-08-2011, 13:26
یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟
آخه میخواستم یعنی یه کاری با پریمیر کرده باشم!!!
1- می خوام زیر نویس تبلیغاتی را برش بدم
2- میخوام با یک افکت بلر لوگو شبکه را بپوشونم!
به نظر شما برای خروجی چه فرمتی بهتره که هم با کیفیت باشه هم خیلی زیاد حجیم نباشه؟؟؟؟
فیلمم قدیمیه (منظورم نگاتیوی و اینهاست!!!)
برای همین فکر کنم HD لازم نباشه!

nima sc
16-08-2011, 15:09
avi pal از ادیوس خروجی گرفتم 22.5 گیگ شد.:18:
هر فرمت دیگه ای هم که انتخاب میکنم تو ادیوس حجم هاش بالا میشه!!!:41: :24:
چی کار کنم؟؟:45:

samiei_m_j
16-08-2011, 23:06
سلام و خسته نباشيد
براي كم حجم كردنش بايد از نرم افزار هاي تبديل استفاده كني كه procoder3 رو بهت پيشنهاد ميكنم

Mr.World.Wide
16-08-2011, 23:24
عزیز من تو DV خروجی میگیری خب حجمش زیاده اگه میخوای تو پریمیر ببری که خوبه اگه نه میخوای فقط خروجی بگیری همون mpeg بگیر با bitrate 5000 یا 6000 کافیه نوع صدا رو هم بذار رو mpeg حجمت کم میشه ربطی به نرم افزار نداره فرمتی که انتخاب کردی DV هست با هر نرم افزار دیگه ای هم که DV خروجی بگیری حجمش همینه

nima sc
17-08-2011, 13:06
می دونستم که ربطی به نرم افزار نداره خودم با نرم افزار ImTOO Video Converter Ultimate تبدیل کردم یکم کیفیت اومد پایین ولی قابل قبول بود حجمش هم شد 1 گیگ.
ولی اون هم ایده ی خوبیه چون فرمت اصلی mpg بود مجبور شدم توی ادیوس ادیت کنم ولی بعد از خروجی میتونم ببرمش توی پریمیر خروجی بگیرم دوباره. انگار پریمیر فرمت های خروجی وسیع تری داره
راستی این بیت ریتی که میگی را من جایی ندیدم تاحالا اگه تونستی یه کمکی بکن وگرنه که ممنون مشکلم حل شد.

nitro
28-08-2011, 04:29
پریمیر با mpeg مشکلی نداره
اما تا نسخه CS3 فایل های mpeg به سختی باز میشن
توی نسخه CS4 باز شدن فایل ها سریعتر شدن
و توی نسخه CS5 با کردن فایل های mpeg تقریبا مثل بقیه فرمت ها شدن

باید توجه کنید که فرمت mpeg یه فرمت فشردست.
زمانی که شما فایل mpeg رو import میکنید، شکل ظاهری فایل به سرعت وارد برنامه میشه و خود فایل کم کم بررسی میشه، به یه فرمت غیر فشرده برای پریمیر تبدیل میشه و بعد برای Edit قابل دسترسه
اون پیغامی که شما میگید در واقع Error نیست، طی شدن همین مراحله (مرحله Media Pending)
که با توجه به کارایی سیستم شما زمانش میتونه متغییر باشه

هر یک ساعت ویدئویی AVI غیر فشرده تقریبا 13 گیگابایت
و هر یک ساعت ویدئوی MEPG تقریبا یک 7 گیگا بایت جا میگره

در ضمن فرمت MPEG انواع مختلفی داره
پریمیر با استارد های اصلی فرمت MPEG به خوبی سازگاره
این سازگاری توی نسخه CS5 به حد بالایی رسیده و اکثر Codec ها رو میشناسه

Mr.World.Wide
28-08-2011, 16:02
پریمیر با mpeg مشکلی نداره
اما تا نسخه CS3 فایل های mpeg به سختی باز میشن
توی نسخه CS4 باز شدن فایل ها سریعتر شدن
و توی نسخه CS5 با کردن فایل های mpeg تقریبا مثل بقیه فرمت ها شدن

باید توجه کنید که فرمت mpeg یه فرمت فشردست.
زمانی که شما فایل mpeg رو import میکنید، شکل ظاهری فایل به سرعت وارد برنامه میشه و خود فایل کم کم بررسی میشه، به یه فرمت غیر فشرده برای پریمیر تبدیل میشه و بعد برای Edit قابل دسترسه
اون پیغامی که شما میگید در واقع Error نیست، طی شدن همین مراحله (مرحله Media Pending)
که با توجه به کارایی سیستم شما زمانش میتونه متغییر باشه

هر یک ساعت ویدئویی AVI غیر فشرده تقریبا 13 گیگابایت
و هر یک ساعت ویدئوی MEPG تقریبا یک 7 گیگا بایت جا میگره

در ضمن فرمت MPEG انواع مختلفی داره
پریمیر با استارد های اصلی فرمت MPEG به خوبی سازگاره
این سازگاری توی نسخه CS5 به حد بالایی رسیده و اکثر Codec ها رو میشناسه

من کلا کارم با cs5 و امپگه پدر من رو در آورده.
یه وقتایی خوبه ولی بیشتر وقتها کلی طول میکشه index کنه بعد کلی طول میکشه conforming کنه آخرش هم میبینی یه جاهایی صدا و تصویر ناهمانگن یا اصلا صدا نداره خروجی هم میگیرم باز صدا نداره دست آخر مجبور شدم برم با یولید به فرمت Mov تبدیل کنم.
چون من کارهای mpeg رو از یه موسسه دیگه میگیرم اونا هم دوربینشون z5 هست وقتی کپچر میکنن با کابل dv , پورت 1394 با یولید به فرمت Mpeg کپچر میکنن مجبور شدم دوربینشون رو بگیرم و با blackmajic خودمون کپچر کنم تا تو cs5 جواب بده

nitro
29-08-2011, 21:56
گفتم که mpeg مدل های مختلفی داره
من خودم با z5 هم کار کردم و کپچر گرفتم
ببینید z5 دوربینیه که HD 1080i فیلمبرداری میکنه. پس اگر شما HD فیلم گرفته باشید، انتظار اینکه فایلهای سنگینی هم داشته باشه غیر منتظره نیست.
کار کردن با فرمت های HD روی ویندوز نیازمند یه سیستم قوی هستش :)
مشخصات ویندوز، نوع کار و سخت افزارت رو بدی بیشتر راهنمایی میکنم

Shoby
18-04-2013, 23:31
سلام
من پریمیر سی اس 6 روی لپ تاپ نصب کردم. موقعی که روی آیکنش کلیک میکنم هنگام بالا اومدن یه ارور میده و برنامه بسته میشه. متن ارور اینه:
Adobe Premiere Pro could not find any capable video play modules. Please update your video display drivers and start again.

در صورت امکان بفرمایید که چطور میشه مشکل رو حل کنم؟ درایور کارت گرافیک لپ تاپ هم آپدیت هست ضمنا.

samiei_m_j
21-04-2013, 20:17
سلام
احتمالا کارت گرافیکت نصب نیست ، یا اگه نصب هست ورژنش قدیمی هست و باید آپدیت بشه ، برا آپدیت کردنش باید مدل کارت گرافیکت رو بدونی و از تو سایت سازندش ورژن آخرشو بگیری و نصب کنی
موفق باشی

mmahdij
06-08-2013, 11:46
سلام
من وقتی می خوام فرمت m2t رو وارد premier cs6 بکنم این ارور را می دهد
the importer reported a generic eror
باید چی کار کنم؟
همچنین فایل dvd و vcd رو هم ارور می دهد
کمکم کنید لطفا
سریع
ممنون

Tohid
01-09-2013, 11:45
من با پرو کودر 3 میزارم روی فرمت AVI و روی قسمت پال میزارم..جواب داد...

EXOL
31-12-2016, 19:21
یک سوال بپرسم؟ پریمیر بعضی از فرمت هارو پشتیبانی نمیکنه باید چجوری اونارو ایمپورت کرد؟:n27:

basketball
01-01-2017, 19:25
یک سوال بپرسم؟ پریمیر بعضی از فرمت هارو پشتیبانی نمیکنه باید چجوری اونارو ایمپورت کرد؟:n27:

بعضی فرمت ها و کانتینرها مثل mkv به خاطر غیراستاندارد و غیرقابل حق پخش داشتن، پشتیبانی نمیشوند. بهترین راه تغییر کانتینر است با نرم افزار Xmedia Recode. مثلا MKV به MP4

samankoo
09-02-2018, 01:09
من وفتی میخوام رندر بگیرم فرمت f4v نداره اصلا حتی mp4 چه کار میتونم کنم؟