PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ویندوز7 نمیتونم صدا داشته باشم

behzad0111
16-08-2011, 10:12
سوال : بعد از نصب ویندوز سون32بیت(نسخه های مخطلف)درایور صدا(آنبورد بر روی مادربورد)نص نمیشود جیکار کنم؟
توضیح :مدل مادربوردم Asus P5B SE.به سایت ASUSرفتم اما برای سیستم عامل سون 32بیت درایوری موجود نبود خواهش میکنم کمکم کنین.
حدس : فکر میکنم مشکل ار بایوس مادربوردم باشه آیا امکانش هست با آبدیت بایوس مشکل برطرف شود.
مدل دقیق صدای آنبورد بر روی مادربورد رو از ASUSکرفتم:
Realtek ALC 662, 6-channel High-Definition Audio CODEC

Erfan.B
16-08-2011, 10:23
دوست عزيز شما به سايت ايسوز مراجعه كن و مدل مادربردت رو وارد كن تمام آپديت هاي جديد درايورها رو مي توني ببيني و از بين اون ها درايور كارت صدا رو هم مي توني دانلود كني ، در ضمن نيازي هم به آپديت بايوس نداري ولي اگه بتوني آپديت كني در كل بهتره ؛ آپديت نكني هم زياد به مشكل بر نمي خوري[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

join me
16-08-2011, 12:21
لازم نیست به سایت سازنده مادربورد بری از همینجا دانلود کن اخرین ورژن رو البته نوع سیستم عاملت رو هم در نظر بگیر بعد انتخاب کن برای دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
16-08-2011, 16:20
اگرخودویندوز7 درایورصدای شما روشناسایی کرده ازبرنامه Driver Genius Pro میتونید برای آپدیت درایورخودتون استفاده کنیدواسه درخواست درایورهای سخت افزاری هم باید به این قسمت پایین مراجعه کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

azaz1212
15-10-2012, 21:09
سوال : بعد از نصب ویندوز سون32بیت(نسخه های مخطلف)درایور صدا(آنبورد بر روی مادربورد)نص نمیشود جیکار کنم؟
توضیح :مدل مادربوردم Asus P5B SE.به سایت ASUSرفتم اما برای سیستم عامل سون 32بیت درایوری موجود نبود خواهش میکنم کمکم کنین.
حدس : فکر میکنم مشکل ار بایوس مادربوردم باشه آیا امکانش هست با آبدیت بایوس مشکل برطرف شود.
مدل دقیق صدای آنبورد بر روی مادربورد رو از ASUSکرفتم:
Realtek ALC 662, 6-channel High-Definition Audio CODEC

سلام
اگر در این مورد مشکلتون حل شده من رو هم راهنمایی کنید چون من هم همین مشکلو دارم

مرسی

arminhidden
15-10-2012, 22:03
مال من صدا از یک طرف میاد،هم روی هدست امتحانش کردم،هم روی چند تا اسپیکر،ولی نشد!!!!!!!!!