PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hp یا Asus بخرم ؟؟؟!

عقاب سیاه
16-08-2011, 07:15
درود
من اصولا چند تا نرم افزار سنگین را باهم نیاز دارم مثل فوتوشاپ و VS و ....

حالا با توجه به بودجه زیر 900 هزار تومن این دو تا را به هم معرفی کردندبنظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟

حالا انتخاب دیگه ای با این اوصاف که گفتم دارم؟

سپاس و
بدرود

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:13 AM ----------

دیدیش چی شد یادم رفت مدلا را بنویسم!!!!!!!!! :31:
HP 3300
Asus x42jy

دو تاش هم Corel5 و 4 گیگ رم

saman3230
16-08-2011, 11:51
بدون شک شما سراغ ASUS برید به خاطر گارانتی معتبر قیمت و سری ساخت بسیار عالی

این رو هم فراموش نکنید که HP درصد خرابی بسیار بسیار بالایی داره و ایسوس کمترین درصد خرابی

اینم لیست قیمت یه سری از برندهای ایسوس و x42jy که مد نظر شماست البته اگر تبلیغ تباشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عقاب سیاه
16-08-2011, 12:05
ممنون!
پس چرا خود فروشنده با این که هم ایسوز دارد و می فروشد و هم اچ پی به من چ پی را پیشنهاد می کند؟

میگه که HP برای کار مداوم مناسب تر است چون هم صفحه نمایش بزرگتری دارد هم سخت جون تر است. وخلا صه خیلی گیج شده ام!

خیلی ممنون از پاسختون

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

نمی دونم چرا دکه تشکر واسه من فعال نیست!
گفتم این جوری تشکر کنم ازتون

ArashMiniStar
16-08-2011, 12:08
والا اون امار خرابی اچ پی خیلی قدیمی و دوستان هم نظرشون اینه که فرقی بینشون نیست.:46:

عقاب سیاه
16-08-2011, 12:20
یعنی فرقی بین اچ پی و ایسوز نیست؟
خوب به نظرتون کدوم مشخصات کلیش و .... (کلا) بهتره که بخرم؟

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

دوباره ببخشید!! چرا کلید تشکر نیست؟؟!!
ممنون ازتون

Xilevens
16-08-2011, 12:25
والا اون امار خرابی اچ پی خیلی قدیمی و دوستان هم نظرشون اینه که فرقی بینشون نیست.:46:
مال 2 سال گذشته هست
2009 و 2010
خیلی هم قدیمی نیست

عقاب سیاه
16-08-2011, 12:39
این را توی یه سایتی دیدم گفتم شاید مفید باشه!
من چی کار کنم حالا یعنی خرابیشبالاس نخرم؟

نوت بوک اچ پی سری DV6، مدل دیگری از سری پاویلیون hp می باشد. این لپ تاپ نیز از رده ی نوت بوک های 15.6 اینچی می باشد که به علت مجهز بودن به نمایشگر بزرگ برای کار طولانی مدت، کارهای گرافیکی و بازی مناسب است. به جرات می توان گفت که HP در طراحی نوت بوک های زیبا سنگ تمام می گذارد. ظاهر زیبای برنزی رنگ و ساخته شده از آلومنیوم این نوت بوک چشم هر بیننده ای را خیره می سازد، بعلاوه ی اینکه دارای نقوش زیبایی نیز بر روی بدنه می باشد. چنین نقوشی را در بعضی دیگر مدل های این شرکت نیز می توان مشاهده کرد.
زمانی که مدل HP-Compaq Pavilion DV6 به بازار آمد خیلی از مردم انتظارات بالایی را از نظر کاری از این نوت بوک داشتند. DV6 لپ تاپی نیست که از آن انتظار جا شدن در کیف کوله ی کوچک خود را داشته باشید، یا مرتب وقتی که با پای پیاده به سفر درون شهری می پردازید آن را در تاکسی و اتوبوس با خود حمل کنید. از این لپ تاپ فقط دو انتظار می توانید داشته باشید، کار و زیبایی... البته قیمت مناسبی را نیز دارد. تمام این ویژگی ها نوید این را می دهند که با لپ تاپی قوی از نظر سخت افزاری روبرو هستیم.
بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.
درب لپ تاپ را باز می کنیم. مسلما پس از باز شدن درب نگاهمان به نخستین چیزی که می افتد صفحه ی کلید آن است. باز هم هنر زیبایی شناسی در این جا نیز مشاهده می شود. هرچند که کلید ها تقریبا نزدیک به هم ساخته شده اند و همانند خیلی از مدل های VAIO از یکدیگر گسسته نیستند ولی کاملا استاندارد هستند و اندازه ی بزرگی دارند. در پایین آن ها فضای بسیار مناسبی برای قرار دادن مچ ها وجود دارد. ماوس پد آن که در میانه قرار دارد باز هم مشکی نیست و به همان رنگ نقره ای فلزی ساخته شده است. دکمه های کلیک Right و Left بزرگ و خوبی را نیز دارد. در کمال تعجب می بینیم که همان طرح های زیبای گردابی این جا نیز ما را تعقیب کرده اند و بر روی جایگاه مچ دست و در سمت چپ ماوس پد نیز مشاهده می شوند. نمایشگر WXGA را نیز می بینیم که وب کم نیز در بالای آن قرار دارد. هرچند که این وب کم توانایی عکاسی و ضبط ویدیو را دارا می باشد ولی برای ارتباط تصویری از طریق مسنجر ساخته شده است. بد نیست بدانیم که علاوه بر آن همه ورودی و خروجی DV6 دارای بلوتوث قدرتمندی نیز می باشد. با وجود Wi-Fi دیگر امکانات ارتباطی آن کامل می شود ولی همچنان جای مودم خالیست...
در مجموع این نوت بوک برای افرادی توصیه می شود که قصد کار کردن ساعت های زیاد با آن را دارند و همانند کامپیوترهای دسک تاپ در زمان استراحت خود نیز آن را خاموش نمی کنند و یا حد اکثر آن را بر روی حالت Stand by یا Hibernate قرار می دهند. با این نوت بوک می توانید یک دفتر خانگی بسیار عالی برای خود داشته باشید یا به کار کردن با نرم افزارهای مهندسی با آن بپردازید.

بدنه ی فلزی فوق العاده زیبا، خوش ساخت، ستبر و قوی
نمایشگر بزرگ و روشن
پردازنده، رم، هارد دیسک و کارت گرافیکی قدرتمند
ورودی ها و خروجی های متعدد و مفید
ماوس پد بسیار بزرگ و حساس
جای گاه مچ زیاد برای راحتی کار کردن با آن
امکانات ارتباطی اتصال به شبکه ی مناسب
باتری لیتیومی با کارکرد خوب

عدم تجهیز به مودم داخلی - البته چنانچه به مودم دایال آپ نیاز دارید می توانید از یک مودم اکسترنال استفاده کنید
وزن نسبتا زیاد

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

راستی پیشنهاد دیگه ای برای خرید ندارید که بین حد اکثر 850 هزارتومن باشه و گفتم هم واسه چه کار هایی می خوام؟

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

چه گارنتی واسه اچ پی خوبه و معتبر؟

MojiOS
16-08-2011, 12:47
کار منم گرافیک و فتوشاپه! هم ایسوز داشتم و هم دوستم اچ پی داشته و از نزدیک دیدم! ایسوز به دلیل اینکه تصویر خوبی نداره به درد کارت نمی خوره! اچ پی بهتره

عقاب سیاه
16-08-2011, 12:51
پس این قضیه داغ کردن زیادش چیه؟

چه گارنتی واسه اچ پی خوبه و معتبر؟

MojiOS
16-08-2011, 13:04
والا قضیه داغ کردنش رو نمی دونم! ولی چون کارت گرافیکه اصلا سمت ایسوز نرو ! چون اصلا تصویرش خوب نیست
تو تاپیک های دیگه دوستانی که اچ پی داشتن می گفتن گارانتی هماهنگ خوبه

عقاب سیاه
16-08-2011, 13:09
ممنون!!

اگه دوستانیکه ا چ پی دارند بگند این داغ کردنش چیه ممنون میشم!
درباره ی حملش هم بگند!

سپاس

عقاب سیاه
16-08-2011, 13:19
راستی آخرین قیمتش را کجا پیدا کنم؟

MojiOS
16-08-2011, 13:28
من تازه بازار بودم و لیست قیمت ها رو دارم! HP 3300 قیمتش 990

عقاب سیاه
16-08-2011, 13:42
من اصفهانم از بازار طالقانی پرسیدم گفت 880 ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون!
ولی این داغ شندش چی شد کسی نظری نداره؟ وزنش هم برای حمل و نقل زیاد نیست؟

pouryakhan
16-08-2011, 14:31
من اصفهانم از بازار طالقانی پرسیدم گفت 880 ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون!
ولی این داغ شندش چی شد کسی نظری نداره؟ وزنش هم برای حمل و نقل زیاد نیست؟

فارق از همه این بحث ها ایسوس شما 14 اینچه و اصلا مناسبت نیست.3300 لپ مقاوم و با کیفیتیه در ضمن گراف قویی داره.ولی قدیمی شده.6050 اچ پی بهتره.950 ت.
البته یکم سنگینه نسبت به بقیه.لنوو z570 هم بد نیست.برای فوتوشاپ خوبه.

عقاب سیاه
16-08-2011, 14:37
ببخشید 6050 چیش بهتره؟ جدیتره؟ مشخصاتش بهتره؟

عقاب سیاه
16-08-2011, 14:44
اگه تبلیغ نباشه

saman3230
16-08-2011, 14:51
دوست عزیز الان اکثر مدل های HP که هارد بالای 500 دارند همشون مشکل HDD SMART پیدا می کنند فکر نمی کنم این مشکل مشکل زیاد قدیمی باشه !!

خرید HP = پول دور یختن

HP= دمای زیاد !!

اگر برند معتبری بود یکی میومد تو ایران گارانتیش می کرد !! خوده من اکثر مدلهاشو دارم اما موقع فروش به مشتری راستشو می گم مثل همین چند روز پیش که 6050 دادم به طرف و گفتم این ایران امکان داره براش پیش بیاد طرف بازم اصرار کرد به خدا به روز نشد برگشت و یه asus k43sv خرید کرد

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

اینجارو ببین

امیدوارم تبلیغ به حساب نیاد

عقاب سیاه
16-08-2011, 14:56
یعنی نخرم؟؟؟؟
دوستان اچ پی دار این مشکل ها را دارند؟؟؟

خدا ..!!! :19:
کمک!!!!!!!!1 :18:
دیونه شدم

توی این لیست قیمت این مدل که نیست!

pouryakhan
16-08-2011, 14:57
ببخشید 6050 چیش بهتره؟ جدیتره؟ مشخصاتش بهتره؟
پردازنده.گراف.باطری و احتمالا نمایشگر

اگر برند معتبری بود یکی میومد تو ایران گارانتیش می کرد !!
اچ پی اصلا ایران رو قاطی آدما حساب نمیکنه تا بخواد گارانتی بده!من 3300 رو واسه یه شوت خریدم.ولی هنوز بعد تقریبا یک سال نتونسته خرابش کنه!

ArashMiniStar
16-08-2011, 14:58
دوست عزیز الان اکثر مدل های HP که هارد بالای 500 دارند همشون مشکل HDD SMART پیدا می کنند فکر نمی کنم این مشکل مشکل زیاد قدیمی باشه !!

خرید HP = پول دور یختن

HP= دمای زیاد !!

اگر برند معتبری بود یکی میومد تو ایران گارانتیش می کرد !! خوده من اکثر مدلهاشو دارم اما موقع فروش به مشتری راستشو می گم مثل همین چند روز پیش که 6050 دادم به طرف و گفتم این ایران امکان داره براش پیش بیاد طرف بازم اصرار کرد به خدا به روز نشد برگشت و یه asus k43sv خرید کرد

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:48 PM ----------

اینجارو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم تبلیغ به حساب نیاد
نمیدونم باز بعضی ها چیز دیگه ای میگن.مشکل ایسوس N53SV کیبوردشه.برای حلش چی کار کنیم؟
اگه کسی نخواد کیبورد جدا بخره؟مدل دیگه هم داره 1میلیون تا 1200 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman3230
16-08-2011, 15:01
یعنی نخرم؟؟؟؟
دوستان اچ پی دار این مشکل ها را دارند؟؟؟

خدا ..!!! :19:
کمک!!!!!!!!1 :18:
دیونه شدم

توی این لیست قیمت این مدل که نیست!

به خدا نخر

اینو جدی بهت میگم ببین hp بیشترین درصد خرابی رو داره اگر اینجوری بود این همه ریفر تو بازار نداشت

بله نداره من این لیست دادم تا شما نزدیکترین لپ تاپ رو به هزینه تون از برند ASUS انتخب کنید

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

نمیدونم باز بعضی ها چیز دیگه ای میگن.مشکل ایسوس N53SV کیبوردشه.برای حلش چی کار کنیم؟
اگه کسی نخواد کیبورد جدا بخره؟مدل دیگه هم داره 1میلیون تا 1200 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل کیبرد ؟ تاحالا نشنیدم میشه لطفا بهم بکین که در مورد کیبردش چی گفتند ؟

X42Jy
K43Sv
N53Sv
این همه تنوع

pouryakhan
16-08-2011, 15:04
به خدا نخر

اینو جدی بهت میگم ببین hp بیشترین درصد خرابی رو داره اگر اینجوری بود این همه ریفر تو بازار نداشت

بله نداره من این لیست دادم تا شما نزدیکترین لپ تاپ رو به هزینه تون از برند ASUS انتخب کنید

امیدوارم شما نمایندگی ایسوس نباشین و از این برند سود بیشتری نبرین...

saman3230
16-08-2011, 15:06
امیدوارم شما نمایندگی ایسوس نباشین و از این برند سود بیشتری نبرین...

دوست عزیز نماینده ایسوس MADIRAN, SAZEGAAR نه من

در ضمن ایشون که از بنده نمی خرن لطفا به حرف هایی که می زنید کمی فکر کنید

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:09
:19: :39: :9:
یکی در میون میگید نخر - بخر نخر ...

ببخشید توهین نشه ها لطف میکنید کلا

ولی چی کار کنم !!!!!!!!!!!!

آقا سامان با این بودجه 850 چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

saman3230
16-08-2011, 15:11
:19: :39: :9:
یکی در میون میگید نخر - بخر نخر ...

ببخشید توهین نشه ها لطف میکنید کلا

ولی چی کار کنم !!!!!!!!!!!!

آقا سامان با این بودجه 850 چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

ممنونم که نظره بنده رو هم میپرسید

میشه لطفا بگین که می این با لپ تاپ چیکار کنید ؟

pouryakhan
16-08-2011, 15:16
دوست عزیز نماینده ایسوس MADIRAN, SAZEGAAR نه من

در ضمن ایشون که از بنده نمی خرن لطفا به حرف هایی که می زنید کمی فکر کنید
نگفتم شما سازگار ارقامی.گفتم شاید کار اصلیت با ایسوس باشه..ماهم بودیم تو بازار..:46:
ایشون که نه، ولی خوب صدها نفر پست شمارو میخونن.از خرید اچ پی منصرف میشن.ادم یه کم شک برش میداره.

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:16
برنامه نویسی - طراحی

من صبح که کامپیوتر را روشن می کنم شب خاموشش می کنم لپتاپ هم باید توان این کا را داشته باشه!!!
در ضمن من همیشه چند تا نرم افزار را با هم اجرا می کنم نمیخوام هنگ کنه

MojiOS
16-08-2011, 15:17
دوست عزیز این لیست قیمت های اچ پی ! در ضمن دوست من نزدیک 1 ساله اچ پی داره و واقعا هم ازش راضیه. مطمئن باش اگر ایسوز بخری پشیمون میشی! چون واقعا تصویرش بی خوده و به درد کار گرافیکی نمی خوره
اگر لیست قیمت های ایسوز رو هم خواستی دارم بگو عکس بگیرم برات آپ کنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:17
پوریا جان شما خودت HP داری؟

saman3230
16-08-2011, 15:20
برنامه نویسی - طراحی

من صبح که کامپیوتر را روشن می کنم شب خاموشش می کنم لپتاپ هم باید توان این کا را داشته باشه!!!
در ضمن من همیشه چند تا نرم افزار را با هم اجرا می کنم نمیخوام هنگ کنه

X42JY-VX153

2 سال گارانتی سازگار + کیف و ماوس

ببین این لپ تاپ فوق العاده stable عزیز از نظر روشن بودنم شک نکن که هیچ مشکلی نداره

pouryakhan
16-08-2011, 15:21
من لنوو z570 رو پیشنهاد میدم.همه تو فورم کیفیتشو تضمین میکنن.ابهامی هم توش نیست.
درضمن کیفیت نمایشگر ایسوس هم زیاد جالب نیست.

saman3230
16-08-2011, 15:22
دوست عزیز این لیست قیمت های اچ پی ! در ضمن دوست من نزدیک 1 ساله اچ پی داره و واقعا هم ازش راضیه. مطمئن باش اگر ایسوز بخری پشیمون میشی! چون واقعا تصویرش بی خوده و به درد کار گرافیکی نمی خوره
اگر لیست قیمت های ایسوز رو هم خواستی دارم بگو عکس بگیرم برات آپ کنم.

دوست عزیز لطفا نزنید این حرف تروخدا !!

HP کیفیت تصویر شاز asus بهتره عجب !!!

از کی تاحالا پنل Led از ful led JXVGA بهتر شده ؟

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:31
ممنون واسه قیمت ها!!

خوب پس کلا بی خیال HP بشم ؟

لنوو؟
ایسوس؟
اچ پی؟

من که حسابی گیج شدم
فکر کنم باید برم بازار و دقیقا کارشون را ببینم! مغازه ها می زارند باهاش کار کنیم؟

MojiOS
16-08-2011, 15:32

ودم Asus داشتم که هفته پیش فروختمش فقط به خاطر تصویرش! دوستمم HP داره
این 2 تا رو کنار هم گذاشتیم و اونقت فرق Asus و HP مشخص شد! واقعا می گم تصویر Asus مضخرفه. اصلا به درد کار گرافیکی نمی خوره

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:33
خوب ممنون
دوستتون ین مشکل داغ شندن و ... را نداشت؟؟؟

اقا سامان مشکل تصویر را چی می گید؟

saman3230
16-08-2011, 15:35
ودم Asus داشتم که هفته پیش فروختمش فقط به خاطر تصویرش! دوستمم HP داره
این 2 تا رو کنار هم گذاشتیم و اونقت فرق Asus و HP مشخص شد! واقعا می گم تصویر Asus مضخرفه. اصلا به درد کار گرافیکی نمی خوره

دوست گلم لطفا با دلیل علمی فرمایشتون رو اثبات بفرمائید

اینکه نشد دلیل داداشی

اما بازم ا اطلاعاتی که دادین ممنونم

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

ممنون واسه قیمت ها!!

خوب پس کلا بی خیال HP بشم ؟

لنوو؟
ایسوس؟
اچ پی؟

من که حسابی گیج شدم
فکر کنم باید برم بازار و دقیقا کارشون را ببینم! مغازه ها می زارند باهاش کار کنیم؟

من فقط یه چیز می گم ببین تو ایران تا زمانی که از یه چیزی خیالشون راحت نشه گارانتی نمی کنن اونم 2 سال !! مادیران یا سازگار اونم

شک نکن asus

MojiOS
16-08-2011, 15:38
خوب ممنون

نه! همچین مشکلی نداشت. خیلی هم راضیه از لپ تاپش
رفتی بازار ، بگو این 2 تا مدل رو برات روشن کنه تصویرشون رو مقایسه کن

saman3230
16-08-2011, 15:41
خوب ممنون

ببین داداشم

Hp حدود 3 4 ماه پیش یه سری لپ تاپ داد به اسم سری argento که مدل های dm4 - dv3 , ... که ادعاش بر این بود به خاطر جنس بدنه اصلا گرما نداره

جالبه که بدونید

dm = i5 = 65
vga = 70 اونم تا موقع ویندوز اومدن بالا در دمای عادی حالا شما فکر لپ تاپ ببیرید رو حالت استرس و ازش زیاد کار بکشید فکر کنم بشه کوره !!

این یه نمونه دیگه از سری g6 که خودمم دارم نگم که بهتره

در رابطه با کیفیت lcd شک نکن ایسوس full led هست و کیفیت بسیار بالای داره از panel led های hp خیلی با وضوح تر بهتره

MojiOS
16-08-2011, 15:47
شاید حق با آقا سامان باشه. بهتره بری و مدل ها رو از نزدیک ببینی اون موقع می تونی یه تصمیم درست بگیری

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:48
ممنون از همه ولی آخرش .....

درسته از قدیم میگن شندین کی بود مانند دیدن

حالا فردا می رم بازار می گم روشن کنه تا تست کنم عکسش هم میگیرم میزارم همین جا!!!!

eman619rv
16-08-2011, 15:49
اول که کیفیت تصویر کاملآ یه چیزه تجربی هست و هر کسی برداشته خودش رو داره من خودم واسه دوستم یه hp 6099 خریدم واقعا از هم نظر نسبت به رغیبش asus n53sn بهتر بود من خودم میخواستم asus بخرم که منصرف شدم

کلآ زیاد درست نیست برند ها رو کلی با هم مقایسه کرد بهتره لپ تاپ های هم رده رو با هم مقایسه کرد اونجوری میشه نتیجه علمی و دقیق تری گرفت تا اینکه هر کسی رسید یه خوبی از یکی از لپ تاپ های اون برند رو بگه و سوقش بده به کل لپتاپ های اون برند!!

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:51
درسته خوب من هم گفتم که:
HP 3300
Asus X42jy

Aless
16-08-2011, 15:56
وقتی کسی با تعصب م پافشاری حرفی زد بهش اعتماد نکن!
بعضی ها توی این تاپیک خیلی عجیب و تامل برانگیز صحبت میکنند!

عقاب سیاه
16-08-2011, 15:57
میشه واضح تر بگید!!!
خوب علتش چی میتونه باشه؟

saman3230
16-08-2011, 15:58
وقتی کسی با تعصب م پافشاری حرفی زد بهش اعتماد نکن!
بعضی ها توی این تاپیک خیلی عجیب و تامل برانگیز صحبت میکنند!

آخه دکتر جوت asus کارخونه بابام نیست !!

اگر یکم عقل تو کلت باشه می فهمی که وقتی کسی میاد اینجا سئوال می پرسته یعنی به این سایت و کاربراش اعتماد کرده پس نباید پرت جواب داد

اگر من می گفتم بیا از من بخر اونقت اینجوری باید حرف می زدی
من که هر2 رو دارم وقتی می بیینم Hp چقدر برگشتی داره چرا یه نفر دیگه هم رو شون اضافه کنم

ArashMiniStar
16-08-2011, 16:51
یه مدت نبودم تو این فروماز دست آدم های مغز فندقی مثل شما

اگر یکم عقل تو کلت باشه می فهمی که وقتی کسی میاد اینجا سئوال می پرسته یعنی به این سایت و کاربراش اعتماد کرده پس نباید پرت جواب داد

من که هر2 رو دارم وقتی می بیینم Hp چقدر برگشتی داره چرا یه نفر دیگه هم رو شون اضافه کنم
HP 6080 هم بده؟:2::11:

ArashMiniStar
16-08-2011, 17:10
به خدا نخر

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

مشکل کیبرد ؟ تاحالا نشنیدم میشه لطفا بهم بکین که در مورد کیبردش چی گفتند ؟

X42Jy
K43Sv
N53Sv
این همه تنوع
N53SV
کسایی که خریدن در مورد کیبوردش میگفتن خیلی به هم نزدیکه وقتی یک کلید رو میزنی اون یکی هم میره پایین!! :13:
در هر حال اگر واقعا اینجوری باشه کسایی که نمیتونن با کیبورد جدا کار کنن و کار اصلیشون با کیبورده به مشکل بر میخورن.

mr.dengo
16-08-2011, 17:11
mijios داداش اون فروشگاه اچ پی همون ا ی ر ا ن ا چ پ ی بود ؟ امروز زنگ میزدم دفترشون جواب نمیدادن تو پایتخت مغازه دارن ؟

ArashMiniStar
16-08-2011, 17:33
دوست گلم لطفا با دلیل علمی فرمایشتون رو اثبات بفرمائید

اینکه نشد دلیل داداشی

اما بازم ا اطلاعاتی که دادین ممنونم

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

من فقط یه چیز می گم ببین تو ایران تا زمانی که از یه چیزی خیالشون راحت نشه گارانتی نمی کنن اونم 2 سال !! مادیران یا سازگار اونم

شک نکن asus
اینکه دلیل نمیشه!
الان یعنی ایسر خیلی تکه سازگار آورده؟؟!!:31:

saman3230
16-08-2011, 17:44
اینکه دلیل نمیشه!

منظور شما رو از تکه نمی فهمم از خوب یه سری از مدل های که acer رو گارانتی کرده واقعا مرغوبه

چرا 5252 رو گارانتی نکرده !!

حتما دوستان سازگار از منو شما خیلی بیشتر می فهمن دیگه نه ؟:27:

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

N53SV
کسایی که خریدن در مورد کیبوردش میگفتن خیلی به هم نزدیکه وقتی یک کلید رو میزنی اون یکی هم میره پایین!! :13:
در هر حال اگر واقعا اینجوری باشه کسایی که نمیتونن با کیبورد جدا کار کنن و کار اصلیشون با کیبورده به مشکل بر میخورن.

والا من خودم n43sl دارم که دقیقا با 53 یکی هست از نظر ظاهر و شکل کیبرد تا حالا همچین موردی نداشتم و ندیدم !!

ArashMiniStar
16-08-2011, 17:47
منظور شما رو از تکه نمی فهمم از خوب یه سری از مدل های که acer رو گارانتی کرده واقعا مرغوبه

چرا 5252 رو گارانتی نکرده !!

حتما دوستان سازگار از منو شما خیلی بیشتر می فهمن دیگه نه ؟:27:

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

والا من خودم n43sl دارم که دقیقا با 53 یکی هست از نظر ظاهر و شکل کیبرد تا حالا همچین موردی نداشتم و ندیدم !!
Acer Aspire 5750G

الان این مدل جنس خوبه؟

pouryakhan
16-08-2011, 17:53
پوریا جان شما خودت HP داری؟
نه "دل لتتیود" واسه یه قرن پیش!ولی مطمئنم اچ پی میگیرم ایندفعه.البته با یه نمایشگر عالی.

X42JY-VX153

2 سال گارانتی سازگار + کیف و ماوس

ببین این لپ تاپ فوق العاده stable عزیز از نظر روشن بودنم شک نکن که هیچ مشکلی نداره
آخه اینکه عتیقه شده بااون پردازندش.بعدم 14 مناسب کار گرافیکی و برنامه نویسی نیست.

روی این اصطلاحات بخصوص در مورد مانیتور نمیشه حساب کرد.هرکس یه تفسیری از جنس پنل میکنه.جنس مهم نیست،مهم نتیجست و کیفیت تصویر حالا هرچی باشه.
ملاک ریویو باشه بهتره.یا حتی بهتر ازون مقایسه چشمی که اون دوستمون گفت.

saman3230
16-08-2011, 18:08
Acer Aspire 5750G

الان این مدل جنس خوبه؟

شما یه جوری صحبت می کنید انگاری تاحالا یه 30 40 تا لپ تاپ تولید کردیدو همه هم نامبر 1
:27:

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

نه "دل لتتیود" واسه یه قرن پیش!ولی مطمئنم اچ پی میگیرم ایندفعه.البته با یه نمایشگر عالی.

آخه اینکه عتیقه شده بااون پردازندش.بعدم 14 مناسب کار گرافیکی و برنامه نویسی نیست.

روی این اصطلاحات بخصوص در مورد مانیتور نمیشه حساب کرد.هرکس یه تفسیری از جنس پنل میکنه.جنس مهم نیست،مهم نتیجست و کیفیت تصویر حالا هرچی باشه.
ملاک ریویو باشه بهتره.یا حتی بهتر ازون مقایسه چشمی که اون دوستمون گفت.

عجب نمی دونستم مقایسه چشمی از تست های که توسط عینک های مخصوص توسط ماشین های دقیق انجام میشه دقیق تره بابا تروخدا این حرف ها رو نزنید p30world میره زیر سئوال !!

ایول بابا شما مثل اینکه 4 5 نسل جلوتر تر از بقیه یوزر های ایسوس هستید که به این مدل میگید قدیمی !!

ArashMiniStar
16-08-2011, 18:12
شما یه جوری صحبت می کنید انگاری تاحالا یه 30 40 تا لپ تاپ تولید کردیدو همه هم نامبر 1
:27:

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

عجب نمی دونستم مقایسه چشمی از تست های که توسط عینک های مخصوص توسط ماشین های دقیق انجام میشه دقیق تره بابا تروخدا این حرف ها رو نزنید p30world میره زیر سئوال !!

ایول بابا شما مثل اینکه 4 5 نسل جلوتر تر از بقیه یوزر های ایسوس هستید که به این مدل میگید قدیمی !!
اتفاقا با این حرفم دارم شما رو زیر سوال میبرم :16::25:
من فقط سوال پرسیدم که از تجربیات شما استفاده کنم!:34:

SAJAD0936
16-08-2011, 18:28
اینکه دلیل نمیشه!
ایسر یکسال گارانتی داره

ArashMiniStar
16-08-2011, 18:28
بنده فکر نمی کنم شما در جایگاهی باشی که بتونی منو زیر سئوال ببری:27:

سازگار و ایسر بد شما خوب واقعا اعتماد به نفس شما قابل تقدیره

و جای تاسف برای کمپانی ایسر که کاربرانی اماتوری مثل شما به راحتی به خودشون اجازه میدن که لپ تاپاشو زیر سئوال ببره
پس بشین برای DELL خون گریه کن :دی

Aless
16-08-2011, 18:30

اگه مال بابات نیست پس چرا اینقدر حرص میخوری و سنگش را به سینه میزنی!

من یک کاربر فعال اچ پی هستم و اکثر محصولاتم اچ پی هست
تا حالا ازش بدی ندیدم که هیچ گاهی وقت ها به شوق اوردتم

ولی نیومدم هی بنویسم بیا HP بخر و asus خرابی داره و از این ....

همه ما میدونیم بازاری جماعت...!

اینجا دوستان می ایند و سوال میپرسند تا از تجربیات حقیقی همدیگر اشنا بشوند و نه اینکه متوجه بشوند کدام برند سود بیشتری واسه فروشنده داره!

SAJAD0936
16-08-2011, 18:41
دوست عزیز کل تاپیک و خوندم ولی داری اشتباه مقایسه میکنی اچ پی کجا ایسوس کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما برو سرچ کن ببین از نظر خرابی کدوم برند اولویت داره ایسوس رتبه اول رو داره حتی از وایو و اپل هم درصد خرابیش کمتره

من کلن با اچ پی حال نمیکنم ولی ایسوس خداس

اصلن شما میخوای بری اچ پی بخری کدوم گارانتی معتبر پشتیبانیش میکنه؟؟؟؟؟؟؟

ولی ایسوس رو داره سازگار ساپورت میکنه این خودش یه دلیل قانع کنندس واسه خرید ایسوس

اصولن من توی این تاپیکای لپ تاپ زیاد چرخیدم یوزر پوریا خان عادت داره همیشه کلکل و دعوا کنه نمونش زیاده

در کل من بهت ایسوس رو پیشنهاد میکنم اگه این حرف منو چشم بسته هم قبول کنی برد کردی.

اچ پی هم مدل بدی نیست یه تعدادی از دوستان میگن فلان مدلو ازش خریدم واسه اون دوست شاسگولم هنوز خرابش نکرده.

شما یه مدل 500 تومنی اچ پی هم بگیری یکی دو سال واست کار میکنه قرار نیست ظرف 1 سال لپ تاپ ناپدید بشه.

خود دانی درگیره دعواها و کل کل بقیه نشو و پولتو دور نریز

اچ پی هم اگه بخری واست کار میکنه ولی ایسوس یه چیزه دیگس

Aless
16-08-2011, 18:43
دوست عزیز شما یاد نگرفتی که کاربران اینترنتی خانواده ات نیستن که هرچیزی که به اونها نسبت می دی به اونهها نسبت ندی ؟!!

چرا خب عصبانی میشی و فحش میدی؟!

من به خودم مطمئنم

شما برو با تبلت های سود 700 هزارتومنی ایسوس حال کن و بیا بگو اچ پی بده

خدا خانوادتم برات حفظ کنه و یاد بگیر هرچی به ذهنت میرسه به زبون نیاری و توی اینترنت شیر نکنی

SAJAD0936
16-08-2011, 18:49
پس بشین برای DELL خون گریه کن :دی
طرف با 4 تا لپ تاپ کار کرده کل کمپانی رو میبره زیر سوال

ولی باشه ارش چون دوست دارم:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

من به خودم مطمئنم

خدا خانوادتم برات حفظ کنه و یاد بگیر هرچی به ذهنت میرسه به زبون نیاری و توی اینترنت شیر نکنی

سود 700 هزار تومنی:18::18::18::27::27::27:

داریم کم کم با دستای پشت پرده واردات لپ تاپ اشنا میشیم من تنها حرفی که میتونم بگم اینه:

تو فقط یه دوربین دیجیتال داری ٫ معنیش این نیست که تو عکاسی!!!

ArashMiniStar
16-08-2011, 18:58
الان شما چند چندین؟
کی به کی؟!!:31:
اول مشخص کنید طرفدار کدوم برندین!!
چون من الان که خودم دارم بحث رو پیگیری میکنم گیج شدم!
چه برسه کسی که بعدا بیاد!

masouddaniali
16-08-2011, 19:02
دوست عزیز کل تاپیک و خوندم ولی داری اشتباه مقایسه میکنی اچ پی کجا ایسوس کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما برو سرچ کن ببین از نظر خرابی کدوم برند اولویت داره ایسوس رتبه اول رو داره حتی از وایو و اپل هم درصد خرابیش کمتره

من کلن با اچ پی حال نمیکنم ولی ایسوس خداس

اصلن شما میخوای بری اچ پی بخری کدوم گارانتی معتبر پشتیبانیش میکنه؟؟؟؟؟؟؟

ولی ایسوس رو داره سازگار ساپورت میکنه این خودش یه دلیل قانع کنندس واسه خرید ایسوس

کاملا تایید میشه

Mr.Mazmamfi
16-08-2011, 19:13
عجب تاپیکیه که یه روزه این همه پست توش زده شده .
حیف حال ندارم همه پست هارو بخونم وگرنه من هم تو بحثتون شرکت میکردم .
شرمنده :11:

عقاب سیاه
16-08-2011, 19:51
آقا من که نفهمیدم بلاخره کی به کی؟؟!!!
چی بخرم؟؟؟؟ آخرش!!
استادید و بازاریها و دوستان گرامی!!! بجای دعوا (البته ببخشید ها) بگید من چه غلطی بکنم؟
ایسوس یا اچ پی؟

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــک!

ArashMiniStar
16-08-2011, 19:57
تو رو خدا با مدرکی چیزی بگید.الکی الکی از رو گارانتی نمیشه که.
اینجوری همه سر در گم میشن.:11:

عقاب سیاه
16-08-2011, 20:32
آقا سامان شما که فروشنده اید نمیشه عکسی چیزی بگزاری از دوتاش تا صفحه نمایشش را ببینیم!

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

بعد هم میشه جنسقطعات را مقایسه کندید؟

saman3230
16-08-2011, 20:37

من به خودم مطمئنم

من فکر می کنم شما نیاز به تربیت بیشتری داری که الکی دهنتو باز نکنی ........

700 هزار تومن =))))))))))))

الحق که سجاد عزیز خوب میگه داستان همون دوربین دیجیتالست !!!

یه سئوال خدایی شما تاحالا 4 تا مدل لپ تاپ کنار هم دیدی ؟

تاحالا با چند مدل لپ تاپ بیشتر 10 دقیقه کار کردی ؟

ببین آقای از خود مطمئن قبل از اینکه دهنتو به کار بندازی اول عقلتو به کار بنداز این دوستمون اگر ایسوس بخره یا اچ پی یا هسی یا msi سودش تو جیب من نمیره

اما وقتی میاد اینجا سئوال میکنه یعنی به این سایت و کاربراش اعتماد داره پس نباید کاری کنیم که این سایت و کاربراش زیر سئوال بره

عالم و آدم می دونن که اچ پی تنوع محصول زیاد داره ولی از نظر کیفیت 1% ایوس هم نمیشه !! چون :

1. اگر درصد خرابی بالایی نداشت این همه ریفرش تو بازار نیود (البته اگر بدونی ریفر چیه )

2. یه شرکت میومد گارانتیش می کرد (معتیر نه از این مغازه ای ها)

3. این همه کاربرای که خرید کردن بعد از 1 هفته از مشکلاتی که تو هیچ قوطی عطاری پیدا نمیشه شکایت نمی کردند

4. و......

راستی آقا این تبلت کجان که 700 سود داره ماهم بریم بخریم دعات کنیم =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

آقا سامان شما که فروشنده اید نمیشه عکسی چیزی بگزاری از دوتاش تا صفحه نمایشش را ببینیم!

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

بعد هم میشه جنسقطعات را مقایسه کندید؟

دوست گلم آخه تو عکس که نمیشه کیفیت رو بسنجی فدات شم

عقاب سیاه
16-08-2011, 20:39
اول از همه تشکر
دوما قصد توهین ندارم یا نمی خوام ابراز عم اطمینان به سخنان شما را بکنم! آقا سامان می شه این مشکلات که گفتید را چند نمونش را بگید!

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

درسته احه در کل یسری گفتند اچ پی یسری هم گفتند ایسوس من خیلی به شک افتادم و دوباره با فروشنده زنگ زدم و گفتم ولی هنوز به HP پافشاری می کند و می گه بهتره!1

اقا سامان من اکه بخوان تا 1000000 خرج کنم با اون کار هایی که گفتم هوز همون X42JY را پیشنهاد می کنید؟
COREi7 ایسوس چی داره برای کار هایی که گفتم با این قیمت؟

Mr.Mazmamfi
16-08-2011, 20:40
بچه ها شما واقعا سر چی دارید دعوا میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این مقایسه هایی که شما انجام میدید اشتباهه
هیچ موقع نمیشه یه برند رو به صورت کلی زیر سوال برد . که بگیم ایسوس بهتر از hp هست و یا hp بهتر از ایسوسه .
مدل هارو بگید رو اونها بحث کنیم .
مدل ؟؟؟؟؟

Aless
16-08-2011, 20:43
من فکر می کنم شما نیاز به تربیت بیشتری داری که الکی دهنتو باز نکنی ........

700 هزار تومن =))))))))))))

الحق که سجاد عزیز خوب میگه داستان همون دوربین دیجیتالست !!!

یه سئوال خدایی شما تاحالا 4 تا مدل لپ تاپ کنار هم دیدی ؟

تاحالا با چند مدل لپ تاپ بیشتر 10 دقیقه کار کردی ؟

ببین آقای از خود مطمئن قبل از اینکه دهنتو به کار بندازی اول عقلتو به کار بنداز این دوستمون اگر ایسوس بخره یا اچ پی یا هسی یا msi سودش تو جیب من نمیره

اما وقتی میاد اینجا سئوال میکنه یعنی به این سایت و کاربراش اعتماد داره پس نباید کاری کنیم که این سایت و کاربراش زیر سئوال بره

عالم و آدم می دونن که اچ پی تنوع محصول زیاد داره ولی از نظر کیفیت 1% ایوس هم نمیشه !! چون :

1. اگر درصد خرابی بالایی نداشت این همه ریفرش تو بازار نیود (البته اگر بدونی ریفر چیه )

2. یه شرکت میومد گارانتیش می کرد (معتیر نه از این مغازه ای ها)

3. این همه کاربرای که خرید کردن بعد از 1 هفته از مشکلاتی که تو هیچ قوطی عطاری پیدا نمیشه شکایت نمی کردند

4. و......

راستی آقا این تبلت کجان که 700 سود داره ماهم بریم بخریم دعات کنیم =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

دوست گلم آخه تو عکس که نمیشه کیفیت رو بسنجی فدات شم

خوش به حال شما که 100 تا لپ تاپ کنار هم دیدی و 24 ساعته با لپ تاپ کار میکنی و چهار کلمه انگلیسی هم بلدی!
چه افتخار بزرگی
خدا شمارا با لپ تاپ هاتون محشور کنه!

همین صحبت هاتون باعث میشه دوستان به حرف هاتون اعتماد نکنند

توی همین تاپیک 1 نفر از اچ پی حمایت کرده و بقیه اش را شما و دوستانتون از ایسوس حمایت کردید ولی چرا هنوز کاربران نمیتونند اعتماد کنند و بروند سریع ایسوس بخرند ؟!!!

شما اگه به اعصابت مسلط بودی بهتر میشد بحث کرد

عقاب سیاه
16-08-2011, 20:50
آقا تو را به خدا کوتاه بیایید!!!
از استادید چون شما بعیده بخدا!!111111111

saman3230
16-08-2011, 20:53

دمای زیاد

مشکل smart hard و .....

یه سرچ کوچیک تو همین فرم کن ببین مردم با چه مشکلاتی سرو کله زدن خاطرت جمع میشه که hp چه فاجعه ایه

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

خوش به حال شما که 100 تا لپ تاپ کنار هم دیدی و 24 ساعته با لپ تاپ کار میکنی و چهار کلمه انگلیسی هم بلدی!
چه افتخار بزرگی
خدا شمارا با لپ تاپ هاتون محشور کنه!

همین صحبت هاتون باعث میشه دوستان به حرف هاتون اعتماد نکنند

توی همین تاپیک 1 نفر از اچ پی حمایت کرده و بقیه اش را شما و دوستانتون از ایسوس حمایت کردید ولی چرا هنوز کاربران نمیتونند اعتماد کنند و بروند سریع ایسوس بخرند ؟!!!

شما اگه به اعصابت مسلط بودی بهتر میشد بحث کرد

تو اصلا در حد نه من بلکه در حد یه بازاری هم نیستی که بخوای بحث کرد

1. بحث کردم فهم می خواد

2. ادب می خواد

3. دانش می خواد

که متاسفانه شما در هر 3 این موارد بدجوری دچاره فقری

Aless
16-08-2011, 20:58
اخه این امار را منم میتونم بسازم

اصلا شاید درستش این باشه!

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

دمای زیاد

مشکل smart hard و .....

یه سرچ کوچیک تو همین فرم کن ببین مردم با چه مشکلاتی سرو کله زدن خاطرت جمع میشه که hp چه فاجعه ایه

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

تو اصلا در حد نه من بلکه در حد یه بازاری هم نیستی که بخوای بحث کرد

1. بحث کردم فهم می خواد

2. ادب می خواد

3. دانش می خواد

که متاسفانه شما در هر 3 این موارد بدجوری دچاره فقری

خیلی جالبه

از فهم حرف نزن که من یک پست میزنم شما میری یه چیز دیگه میگی

ادب هم که هیچی:توی پست های من یک بی ادبی شما دیدی؟! ولی خودت اصلا نمیدونی چی به چیه توی جواب اول هر چی لایق خودت بود تحویل دادی و شخصیت خودت را جار زدی

دانش هم که هیچی : فقط عین طوطی هر یک پست در میون میگی ایسوس!

saman3230
16-08-2011, 21:04

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

خیلی جالبه

ادب هم که هیچی:توی پست های من یک بی ادبی شما دیدی؟! ولی خودت اصلا نمیدونی چی به چیه توی جواب اول هر چی لایق خودت بود تحویل دادی و شخصیت خودت را جار زدی

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

خیلی جالبه

من که گفتم کاربر سایت از نزدیکان نیستند دیگه !!!!!!

MojiOS
16-08-2011, 21:06
mijios داداش اون فروشگاه اچ پی همون ا ی ر ا ن ا چ پ ی بود ؟ امروز زنگ میزدم دفترشون جواب نمیدادن تو پایتخت مغازه دارن ؟
نمی دونم! اونجا کلا اچ پی داشت! شمارش 88777430 زنگ بزن بپرس

mr.dengo
16-08-2011, 21:09
منم میخوام HP رو برای کسی بگیرم
ولی اون دوستی که میگه HP ها همشون ریفر هستن و گارانتی ندارن خواستم بپرسم مثلا گارانتی دل و ایسوز و ....... اونا گارانتی اصلی هستن یا چندتا شرکت اومدن گارانتیش کردن
وشمام به فروش برندم توجه داشته باشید
hp تو ایران نمایندگی نداره چون ایران تحریمه دلیل نمیشه که چون محصولاته بدی میده بیرون کسی گارانتیش نمیکنه

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

نمی دونم! اونجا کلا اچ پی داشت! شمارش 88777430 زنگ بزن بپرس
قیمتش 10 تومن از ایران اچ پی ارزون تره
اون گارانتی 24 ماهه رو با یک کیف میده

HP ProBook 4530 Intel Core i3-2310M 2.1 GHz 3 MB 4 GB 320+ GB 15.6" 7 H.P DVD Write Intel HD 3000 up to 1536MB 2.4 cam-bt-hdmi-wifi-reader 6,600,000 7,250,000

اینم قیمت لب تاب های iran hp خدمت اون دوستی که قیمت میخواست

MojiOS
16-08-2011, 21:29
دوستان بهتر نیست به جای جنگ و دعوا و توهین به هموطن هامون و شخصیت همدیگه، تاپیک رو از بحث اصلیش منحرف نکنیم و به این دوستمون کمک کنیم که انتخاب درستی داشته باشه؟! بالاخره هر کس یک نظری داره و باید به نظر همدیگه احترام بزاریم. قانون انجمن همینه. نه اینکه بیایم با هم دعوا کنیم و بگیم که نظر من درسته و نظر تو غلط و کل کل رو شروع کنیم. من اول گفتم Hp بهتر از Asus هست و دیدم آقا سامان دلیل منطقی آوردن ، منم به نظرشون احترام گذاشتم و حرفشون رو قبول کردم.
ما تو این انجمن دور هم جمع شدیم که با هم دوست باشیم و همدیگرو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم نه اینکه با هم دشمن باشیم و بجنگیم.

عقاب سیاه
16-08-2011, 21:33
اره درسته واقعا که دارم دیونه می شم!!!
تا من میام قبول کنم یکی دیگه میاد میگه به این دلیل نه و حسابی دو دل شدم!!!!

آقا این دلیل بر عدم اطمینان نیست که مثلا اقا سامان بگه ایسوس خوبه بعد من بگم دوستان دیگه ه نظری دارند! بلاخره مشورتی چیزی

من گفتم الا با بودجه 110000 توی اچ پی و ایسوس دوستان چی پیشنهاد می کنند؟
آقا سامان یعنی واقعا اچ پی اینقدر افتضاحه؟؟؟؟؟؟؟

SAJAD0936
16-08-2011, 21:39
دوستان بهتر نیست به جای جنگ و دعوا و توهین به هموطن هامون و شخصیت همدیگه، تاپیک رو از بحث اصلیش منحرف نکنیم و به این دوستمون کمک کنیم که انتخاب درستی داشته باشه؟! بالاخره هر کس یک نظری داره و باید به نظر همدیگه احترام بزاریم. قانون انجمن همینه. نه اینکه بیایم با هم دعوا کنیم و بگیم که نظر من درسته و نظر تو غلط و کل کل رو شروع کنیم. من اول گفتم Hp بهتر از Asus هست و دیدم آقا سامان دلیل منطقی آوردن ، منم به نظرشون احترام گذاشتم و حرفشون رو قبول کردم.
ما تو این انجمن دور هم جمع شدیم که با هم دوست باشیم و همدیگرو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم نه اینکه با هم دشمن باشیم و بجنگیم.

دقیقا مشکل همین جاس که یه عده میان اینجا و نظرات غیر کارشناسی و غیر واقعی میدن و این میشه ریشه همه مشکلات و دعواها:13:

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

اره درسته واقعا که دارم دیونه می شم!!!
تا من میام قبول کنم یکی دیگه میاد میگه به این دلیل نه و حسابی دو دل شدم!!!!

آقا این دلیل بر عدم اطمینان نیست که مثلا اقا سامان بگه ایسوس خوبه بعد من بگم دوستان دیگه ه نظری دارند! بلاخره مشورتی چیزی

من گفتم الا با بودجه 110000 توی اچ پی و ایسوس دوستان چی پیشنهاد می کنند؟
آقا سامان یعنی واقعا اچ پی اینقدر افتضاحه؟؟؟؟؟؟؟

اچ پی افتضاح نیست ولی مدلای ایسوس یه سر و گردن از نظر کیفیت ازش بالاترن

شما با 1050 میتونی n53sv رو با گارانتی سازگار از تهران تهیه کنی.

البته گارانتی امرتات هم گارانتیه مناسبیه

مادایرن هم که دیگه یه شرکت معتبره و نام اشناس

MojiOS
16-08-2011, 21:44
دقیقا مشکل همین جاس که یه عده میان اینجا و نظرات غیر کارشناسی و غیر واقعی میدن و این میشه ریشه همه مشکلات و دعواها:13:

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

اچ پی افتضاح نیست ولی مدلای ایسوس یه سر و گردن از نظر کیفیت ازش بالاترن

شما با 1050 میتونی n53sv رو با گارانتی سازگار از تهران تهیه کنی.

البته گارانتی امرتات هم گارانتیه مناسبیه

مادایرن هم که دیگه یه شرکت معتبره و نام اشناس
هر کس میاد اینجا اطلاعات و تجربه خودش رو در اختیار دیگران قرار میده تا شاید بتونه به دوستش کمک بکنه! همه که قرار نیست مهندس باشن و بیان نظر کارشناسی بدن. خیلی وقتا همین تجربه ها از نظر کارشناسی کارآمدتر و دقیق تر هست.

عقاب سیاه
16-08-2011, 21:49
آقا با این تفاصیر و گارانتی بد HP من ایسوز را انتخاب کردم دوستان نظرتون چی هست؟
داش MojiOS شما هنوز می گید hp بهتره؟

SAJAD0936
16-08-2011, 21:50
منم میخوام HP رو برای کسی بگیرم
ولی اون دوستی که میگه HP ها همشون ریفر هستن و گارانتی ندارن خواستم بپرسم مثلا گارانتی دل و ایسوز و ....... اونا گارانتی اصلی هستن یا چندتا شرکت اومدن گارانتیش کردن
وشمام به فروش برندم توجه داشته باشید
hp تو ایران نمایندگی نداره چون ایران تحریمه دلیل نمیشه که چون محصولاته بدی میده بیرون کسی گارانتیش نمیکنه

همشون:18:

کی گفت همشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی یه حساب 2 * 2 = 4 ه وقتی سازگار و امرتات و مادایران میان و ایسوس رو گارانتی میکنن در حالی که فروش اچ پی بیشتر از ایسوس ه چه دلیلی وجود داره؟؟؟؟؟؟

جوابش خیلی ساده اس ریسک پایین سرمایه گذاری که باعث سود بیشتر میشه.

اگر هم بخوایم به فروش برندهای مختلف نگاه کنیم فقط 5110 و 5010 دل از کل فروش اچ پی توی ایران بیشترن ولی کیفیتشون پایینه و خیلی ها یه روزه میرن بازار و همون جا مجذوب کانفینگ بالای این لپ تاپا میشن.

پس فروش بالا دلیل خوبی نیست همونجور که لنوو توی ایران فروش چندانی نداره ولی لپ تاپای فوق العاده ای تولید میکنه

MojiOS
16-08-2011, 21:56
آقا با این تفاصیر و گارانتی بد HP من ایسوز را انتخاب کردم دوستان نظرتون چی هست؟
داش MojiOS شما هنوز می گید hp بهتره؟
شاید اگه خودم Asus نداشتم، با دیدن این همه تعریف از Asus خودمم عاشق Asus میشدم. اما چون خودم Asus داشتم و یک بار هم CPUش سوخت و 250 تومن با اینکه گارانتی داشت برام آب خورد، واقعا از Asus متنفر شدم. گارانتیش هم دیجیتال بود و 30 تومن گرونتر از جاهای دیگه خریده بودمش. اما بردم گارانتی گفتن ازش زیاد کار کشیدی CPUش سوخته و این شامل گارانتی نمیشه و باید هزینه تعمیرات رو پرداخت کنید...

عقاب سیاه
16-08-2011, 22:11
وای خدا ......
آقا سامان من گافتم خیلی باهاش کار می کنم!!! شما گفتید خوبه ولی این دوستمون می گند ....

آقا سامان ....؟

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

اقا تو را به خدا کمک من که دارم دیونه می شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

اخه با این آمار و به قول دوستان گارانتی بد ا چ پی؟ چی کار کنم؟
آقا کمک کنید من تا فردا صبح می خوام برم بگیرم ها!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

شما مدل ایسوزتون چی بود؟

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

من پاای مانیتور نشستم گریه می کنم زار زار

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک

MojiOS
16-08-2011, 22:11
وای خدا ......
آقا سامان من گافتم خیلی باهاش کار می کنم!!! شما گفتید خوبه ولی این دوستمون می گند ....

آقا سامان ....؟

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

اقا تو را به خدا کمک من که دارم دیونه می شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

اخه با این آمار و به قول دوستان گارانتی بد ا چ پی؟ چی کار کنم؟
آقا کمک کنید من تا فردا صبح می خوام برم بگیرم ها!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

شما مدل ایسوزتون چی بود؟

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

من پاای مانیتور نشستم گریه می کنم زار زار

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک
F80Q و اون موقع با رم 4 گیگ 850 خریدمش

SAJAD0936
16-08-2011, 22:13
شاید اگه خودم Asus نداشتم، با دیدن این همه تعریف از Asus خودمم عاشق Asus میشدم. اما چون خودم Asus داشتم و یک بار هم CPUش سوخت و 250 تومن با اینکه گارانتی داشت برام آب خورد، واقعا از Asus متنفر شدم. گارانتیش هم دیجیتال بود و 30 تومن گرونتر از جاهای دیگه خریده بودمش. اما بردم گارانتی گفتن ازش زیاد کار کشیدی CPUش سوخته و این شامل گارانتی نمیشه و باید هزینه تعمیرات رو پرداخت کنید...
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

نمیدونم والا

شاید تاپیکو اشتباه اومدم

ببخشید اینجا تاپیک فیلم ترسناکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سی پی یوش سوخت:41:

دو راه بیشتر نداری یکی اینکه بیخیال لپ تاپ شی یکی هم اینکه این تاپیک رو رها کنی بری تو بازار بپرسی از کارشناساشون

ولی من نمیفهمم یعنی چی از سی پی یو زیاد کار کشیدی سوخته سی پی یو یه ظرفیتی داره و بیشتر از اون هم نمیره اسب نیست که بزنیش بیشتر برات کار کنه.

من سعی میکنم این متنو ترجمه کنم واسه بیل گیتس بفرستم در اسرع وقت خبرشو بهتون میدم.

راستی اسم گارانتیه دیجیتالم تا حالا نشنیدم اطلاعاتم کمه دیگه ببخشید:27:

و یه سوال دیگه با این همه گارانتی که ایسوس رو ساپورت میکنه(سازگار.امرتات.مادایر ن) چرا اسمش چی بود؟؟؟ اهان دیجیتال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی مدل لپ تاپتومن بگید:40:

MojiOS
16-08-2011, 22:17
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

نمیدونم والا

شاید تاپیکو اشتباه اومدم

ببخشید اینجا تاپیک فیلم ترسناکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سی پی یوش سوخت:41:

دو راه بیشتر نداری یکی اینکه بیخیال لپ تاپ شی یکی هم اینکه این تاپیک رو رها کنی بری تو بازار بپرسی از کارشناساشون

ولی من نمیفهمم یعنی چی از سی پی یو زیاد کار کشیدی سوخته سی پی یو یه ظرفیتی داره و بیشتر از اون هم نمیره اسب نیست که بزنیش بیشتر برات کار کنه.

من سعی میکنم این متنو ترجمه کنم واسه بیل گیتس بفرستم در اسرع وقت خبرشو بهتون میدم.

راستی اسم گارانتیه دیجیتالم تا حالا نشنیدم اطلاعاتم کمه دیگه ببخشید:27:

و یه سوال دیگه با این همه گارانتی که ایسوس رو ساپورت میکنه(سازگار.امرتات.مادایر ن) چرا اسمش چی بود؟؟؟ اهان دیجیتال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی مدل لپ تاپتومن بگید:40:
دیجیتال اون موقع تو Asus معروف بود! هر جا می رفتم می گفتن دیجیتال! CPU رو هم به خدا بهتون راست گفتم! مشکل لپ تاپ هم این بود که بعد از حدود 5 دقیقه کار کردن با لپ تاپ خاموش می شد. بردم گارانتی بهم گفتن CPUش سوخته و 250 تومن هزینه تعویضش هست! منم ناچار دادم. آوردم خونه دیدم درش لق می زنه بردم گارانتی گفت طبیعیه! اومدم خونه و بعد از گذشت 2 ماه دوباره همون آش و همون کاسه. بعد از 5 دقیقه دوباره خاموش می شد. من از لپ تاپم از ساعت 10 صبح تا 12 شب کار می کشیدم

عقاب سیاه
16-08-2011, 22:26
آقا پس نظرتون نخریدن ایسوس هست؟ و خرید اچی پی
من پس با گارانتیش چی کار کنم؟
اگه خراب شد چه خاکی بر سرم بریزم یا اگه آمار آقا سامان درست باشه توهین نشه) بدبخت می شم که

ببین هر کی این5 تا پست آخر را بخونه دگرگون میشه
اولش از ایسوس منصرف و همون اچ پی را انتخاب می کنه بعد با زجر و ناله های من روبرو میشه بعد دوباره از اچ پی متنفر و به سوی ایسوس رو میاره!!! من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا سجاد شما ایسوس داری خودت راضی بنظرت برای کار مداوم مناسبه؟ برای گرافیک و برنامه نویسی چی؟

---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

اهان پست آخر را ندیدم بعد دوباره تصمیم عوض میشه!!

من که گیج شدم حسابی!

اولی:ایسو بده اچ پی خوبه
دومی: اچ پی خوبه ایسوس افتضاحه
سومی ......
چهاری:
هشتاد و نهمی:...

من که نمی تونم اینجوری تصمیم بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!11
نمیشه این جا نظر سنجی گزاشت توی همین تاپیک

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

:29: :18: :41: :21:

عقاب سیاه
16-08-2011, 22:34
چی شد کسی اچ پی نداشته ببینیم گارانتیش این جوری که می گن بد هست یا نه؟

MojiOS
16-08-2011, 22:36
چی شد کسی اچ پی نداشته ببینیم گارانتیش این جوری که می گن بد هست یا نه؟
من تو بازار می گشتم با گارانتی رایانه همراه هم آشنا شدم! یارو می گفت اگر یه دونه پیکسل سوخته هم داشت برات لپ تاپو تعویض می کنن

DragonVsPhoenix
16-08-2011, 22:50
دیجیتال اون موقع تو Asus معروف بود! هر جا می رفتم می گفتن دیجیتال! CPU رو هم به خدا بهتون راست گفتم! مشکل لپ تاپ هم این بود که بعد از حدود 5 دقیقه کار کردن با لپ تاپ خاموش می شد. بردم گارانتی بهم گفتن CPUش سوخته و 250 تومن هزینه تعویضش هست! منم ناچار دادم. آوردم خونه دیدم درش لق می زنه بردم گارانتی گفت طبیعیه! اومدم خونه و بعد از گذشت 2 ماه دوباره همون آش و همون کاسه. بعد از 5 دقیقه دوباره خاموش می شد. من از لپ تاپم از ساعت 10 صبح تا 12 شب کار می کشیدم

تا جایی که من میدونم اگه cpu بسوزه کامپیوتر اصلا بوت نمیشه که حالا بخواد 5 دقیقه هم روشن بمونه.
معمولا اینجور مشکلات مربوط به خراب شدن فنه که کامپیوتر خود به خود خاموش میشه تا حرارت زیاد به cpu اسیب نزنه.
امیدوارم من اشتباه کنم و طرف شارلاتان نباشه!

SAJAD0936
16-08-2011, 22:53
تا جایی که من میدونم اگه cpu بسوزه کامپیوتر اصلا بوت نمیشه که حالا بخواد 5 دقیقه هم روشن بمونه.
معمولا اینجور مشکلات مربوط به خراب شدن فن که کامپیوتر خود به خود خاموش میشه تا حرارت زیاد به cpu اسیب نزنه.

دقیقا این مشکل ریستارت شدن ناگهانی سیستم ناشی از دوتا چیز بیشتر نیست

1.ویروس

2.حرارت بالا

MojiOS
16-08-2011, 22:58
معمولا اینجور مشکلات مربوط به خراب شدن فنه که کامپیوتر خود به خود خاموش میشه تا حرارت زیاد به cpu اسیب نزنه.
امیدوارم من اشتباه کنم و طرف شارلاتان نباشه!
والا من که با مشکلات سخت افزاری کامپیوتر زیاد آشنایی ندارم! اونا بهم اینجوری گفتن منم قبول کردم

دقیقا این مشکل ریستارت شدن ناگهانی سیستم ناشی از دوتا چیز بیشتر نیست

1.ویروس

2.حرارت بالا
ویروس که نیست! چون همیشه آنتی ویروس اورجینال رو سیستمم نصب هست و هر روز هم آپدیتش می کنم

عقاب سیاه
17-08-2011, 05:50
و به نظرتون چرا اچ پی را یه شرکت درست حسابی معروف گارانتی نمی کنه؟
ولی ایسوس را چرا مثلا مادیران اونم 2 سال

ArashMiniStar
17-08-2011, 09:33
الان بحث اچ پی فقط روی گارانتی؟
من موندم جدا از همه ی این ها کیفیت ساخت ایسوز بهتره یا اچ پی؟
جدا از گارانتی.اصلا فکر میکنیم بدون گارانتی گرفتیم.:13:

عقاب سیاه
17-08-2011, 09:54
واقعا من که اصلا بی خیال دارم میشم!
نمی دونم اقا سامان که میگفت افتضاحه دوستان می گفتند خوبه نتیجه هم که انگار بعد از 10 صفحه = هیج

راستی من 1065 اچ پی را جستم با گارانتی یک ساله مادیران حالا این گرانتی درست حسابی هست دیگه به قول دوستمون می مونه کیفیت؟؟!!!!!

کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــک؟!!!!

Xilevens
17-08-2011, 12:08
الان بحث اچ پی فقط روی گارانتی؟
من موندم جدا از همه ی این ها کیفیت ساخت ایسوز بهتره یا اچ پی؟
جدا از گارانتی.اصلا فکر میکنیم بدون گارانتی گرفتیم.:13:
دوست عزیز آمار سال 2007 تا 2009 ( به روایتی 2008 تا 2010 )
اسوس اولین رتبه در کمترین تعداد خرابی و اچ پی رتبه نهم رو داشته بالاتر از دل حتی
ولی میگن کیفیت ساخت محصولا 2011 اچ پی خیلی بالا اومده

عقاب سیاه
17-08-2011, 12:31
ببخشید این آمار از کجاس؟
حالا من چی کار کنم؟ با توجه به پست ها که نمی شه تصمیم گرفت!
می خواستم امروز بخرم ولی بخاطر عدم انتخاب هنوز.....
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

brave_ie
17-08-2011, 12:45
تا جایی که ما دیدیم اسوس خیلی بهتر از hp ه

عقاب سیاه
17-08-2011, 12:57
میشه بگید از کجا دیدین؟ تجربه؟ فروشنده اید؟
یعنی این حرف دوستمون که 2011 خوب شده درست نیست؟

ArashMiniStar
17-08-2011, 12:57
تا جایی که ما دیدیم اسوس خیلی بهتر از hp ه
از کجا؟:31:

pouryakhan
17-08-2011, 13:08
انقد پستا زیاد شد ادم نمیدونه به کدوم ج بده.ولی این بدجور حرص ادمو درمیاره:

در کل من بهت ایسوس رو پیشنهاد میکنم اگه این حرف منو چشم بسته هم قبول کنی برد کردی.

اچ پی هم مدل بدی نیست یه تعدادی از دوستان میگن فلان مدلو ازش خریدم واسه اون دوست شاسگولم هنوز خرابش نکرده.

شما یه مدل 500 تومنی اچ پی هم بگیری یکی دو سال واست کار میکنه قرار نیست ظرف 1 سال لپ تاپ ناپدید بشه.

خود دانی درگیره دعواها و کل کل بقیه نشو و پولتو دور نریز

اچ پی هم اگه بخری واست کار میکنه ولی ایسوس یه چیزه دیگس
آخه بچه جون تو هنوز نمیدونی گراف 520 چقد زور داره بعد میای اینجور با اعتماد بنفس مثلا ملتو ارشاد کنی که لپ انتخاب کنن و میخوای حرفتم چشم بسته قبول کنن؟!3300 قیمتش 500 تومنه؟!اونموقع 1200 اب خورد کوچولو!جز مدلای تاپ بود...
هنوز گارانتی دیجیتال ایسوس بگوشت نخورده و خودت میگی اطلاعاتت کمه در مورد گارانتی نظر میدی؟

ولی یه حساب 2 * 2 = 4 ه وقتی سازگار و امرتات و مادایران میان و ایسوس رو گارانتی میکنن در حالی که فروش اچ پی بیشتر از ایسوس ه چه دلیلی وجود داره؟؟؟؟؟؟
اصلا گیرم لپ اچ پی گند،چرا پرینترش که درجه یک هست گارانتی نمیکنن؟همه میدونن اچ پی ایرانو ت ح ر ی م کرده و خدمات نمیده.اینو دیگه شما ندونی اقای سامان که بقول خودش تو بازاره دقیق میدونه و نمیدونم چرا کتمان میکنه و حرف شمارو میزنه.اینه که ادم شک برش میداره..

چه ربطی به بیل داشت؟!میگن ادم زبون وا کنه میفهمنن چی تو کتشه اینه ها.بابا گارانتی خواسته بپیچوندش بندازه گردن خودش ،که بکنه تو پاچش گفته خودت سوزوندی.این چیزه پیچیده ای الان؟اسب و فیلم ترسناک چیه!

عجب نمی دونستم مقایسه چشمی از تست های که توسط عینک های مخصوص توسط ماشین های دقیق انجام میشه دقیق تره
فک کنم قراره در آخر با چشم به مانیتور نگاه کنیم نه با عینک مخصوص.مشخصه مهم اینکه برای چشم مطلوب باشه.

اینم دیگه ازون حرفاست.که دیگه حداقل از فروشنده مطلع انتظار نمیره.وقتی مدلای سندی بریج با مصرف و گرمای کمتر و بازدهی بیشتر عینه نخود کیشمیش تو بازار پره چه دلیلی داره بریم لپ یک نسل قبل اونم 14 اینچش رو بخریم؟
البته مسلمه فروشنده ترجیح میده جنسی که تو انبار خاک میخوره و قدیمی شده رو تبلیغ کنه تا یه مدله جدید..:25:

Xilevens
17-08-2011, 13:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبیا دوست عزیز این کاملشو پیدا کردم
ولی شما توجهت به گارانتی خوب باشه
مدلهای جدید اچ پی اینقدرا خرابی نداشتن
مدلهای اسوس هم لپ تاپ پیامبرها نبودن که خراب نشن
شرط خرید مطمئن داشتن گارانتی معتبره
لپ تاپ ها تا 4 ماه اول خراب نشن دیگه مشکلی واسشون پیش نمیاد
بعضی میگن تا 1 سال
ولی مطمئن باش بعد 2 سال همه برندی یه کم لق میزنه
(نه اینکه مثلا بعد 30 دقیقه خاموش بشه ) نه
دیگه کیفیت لپ تاپ نو رو نداره
حواست 100 % به یه گارانتی معتبر باشه

pouryakhan
17-08-2011, 13:22
راستی من 1065 اچ پی را جستم با گارانتی یک ساله مادیران حالا این گرانتی درست حسابی هست دیگه به قول دوستمون می مونه کیفیت؟؟!!!!!
سری g اچ پی کیفیت جالبی ندارن.جز مدلای متوسط و ارزون تر و ضعیفتره این برندن.مثه اینسپایرون دل.فقط سری پاویلون یا 4530 که جدیدن اومده.

ولی میگن کیفیت ساخت محصولا 2011 اچ پی خیلی بالا اومده
تایید میشه.اینم یادم رفت بگم.اون آمار ماله 2ساله پیشه.بازار لپ تاپ و برندها هر 6ماه زیر و رو میشه...
2ساله پیش من خودم لپ اچ پی رو قاطی آدما نمیدونستم.هرچند واسه بازی گزینه توپی بود با اون گراف 4650-فک کنم-.

ArashMiniStar
17-08-2011, 13:25
سری g اچ پی کیفیت جالبی ندارن.جز مدلای متوسط و ارزون تر و ضعیفتره این برندن.مثه اینسپایرون دل.فقط سری پاویلون یا 4530 که جدیدن اومده.

تایید میشه.اینم یادم رفت بگم.اون آمار ماله 2ساله پیشه.بازار لپ تاپ و برندها هر 6ماه زیر و رو میشه...
2ساله پیش من خودم لپ اچ پی رو قاطی آدما نمیدونستم.هرچند واسه بازی گزینه توپی بود با اون گراف 4650-فک کنم-.
بنظر شما 6080 اچ پی خوبه؟
از رو مارک نمیشه قضاوت کرد.مثلا دل یا همین لینوو.3 تا سری داره که تینک پد میگن خیلی عالیه.ولی Ideapad عادیه!:27:

pouryakhan
17-08-2011, 13:30
بنظر شما 6080 اچ پی خوبه؟
از رو مارک نمیشه قضاوت کرد.مثلا دل یا همین لینوو.3 تا سری داره که تینک پد میگن خیلی عالیه.ولی Ideapad عادیه!:27:

6080 مشکل خاصی نداره.فقط اگه با وزنش مشکلی نداری.یکم بیشتر از حد استاندارده و راحت نمیشه حملش کرد...

SAJAD0936
17-08-2011, 13:54
انقد پستا زیاد شد ادم نمیدونه به کدوم ج بده.ولی این بدجور حرص ادمو درمیاره:
اگه شخصیت نا متعادلت و توی بقیه تاپیکا ندیده بودم از حرفات ناراحت میشدم

یکی از نمونه کاراتون اینجاس نمونه کوچیکشه تازه

آخه بچه جون تو هنوز نمیدونی گراف 520 چقد زور داره

میشه بگید چقد زور داره تا 3 رقم اعشار:27:

اصلا گیرم لپ اچ پی گند،چرا پرینترش که درجه یک هست گارانتی نمیکنن؟همه میدونن اچ پی ایرانو ت ح ر ی م کرده و خدمات نمیده.اینو دیگه شما ندونی اقای سامان که بقول خودش تو بازاره دقیق میدونه و نمیدونم چرا کتمان میکنه و حرف شمارو میزنه.اینه که ادم شک برش میداره..

خب پس نتیجه میگیریم ایران با ایسوس و لنوو و ایسوس روابط کاملا ازاد داره

جوابش خیلی ساده اس ریسک پایین سرمایه گذاری که باعث سود بیشتر میشه.

کامل حرفامو کپی کن البته باید اینجوری حرفامو قیچی کنی که بتونی واسه خودت نتیجه گیری کنی

چه ربطی به بیل داشت؟!میگن ادم زبون وا کنه میفهمنن چی تو کتشه اینه ها.

بله به تخصصای قبلی شما باید روانشناسی و تله پاتی رو هم اضافه کرد :27:

واقعا راست گفتن اگه ادم زبون وا کنه میفهمن چی تو چنتشه :21::27:

کتشه چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گارانتی خواسته بپیچوندش بندازه گردن خودش ،که بکنه تو پاچش گفته خودت سوزوندی.این چیزه پیچیده ای الان؟اسب و فیلم ترسناک چیه!

تو فوق العاده ای لپ تاپ ندیده رو انالیز کردی و شرکت مربوطه رو محکوم

همیشه جای ادمایی مثل تو توی قوه قضاییه خالی بوده و خلاش حس میشده:19:

فک کنم قراره در آخر با چشم به مانیتور نگاه کنیم نه با عینک مخصوص.مشخصه مهم اینکه برای چشم مطلوب باشه.

وای خدا :27::27::27::27:

من هینجا از مدیریت سایت میخوام که ایکونها رو اپدیت کنن واقعا جای ایکون قهقه زدن خالیه:19:

در کل هرکس دیگه ای این حرفارو میزد احتمالش بود که ناراحت بشم غیر از تو :8:

pouryakhan
17-08-2011, 14:12
اگه شخصیت نا متعادلت و توی بقیه تاپیکا ندیده بودم از حرفات ناراحت میشدم

یکی از نمونه کاراتون اینجاس نمونه کوچیکشه تازه

میشه بگید چقد زور داره تا 3 رقم اعشار:27:

خب پس نتیجه میگیریم ایران با ایسوس و لنوو و ایسوس روابط کاملا ازاد داره

کامل حرفامو کپی کن البته باید اینجوری حرفامو قیچی کنی که بتونی واسه خودت نتیجه گیری کنی

بله به تخصصای قبلی شما باید روانشناسی و تله پاتی رو هم اضافه کرد :27:

واقعا راست گفتن اگه ادم زبون وا کنه میفهمن چی تو چنتشه :21::27:

کتشه چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو فوق العاده ای لپ تاپ ندیده رو انالیز کردی و شرکت مربوطه رو محکوم

همیشه جای ادمایی مثل تو توی قوه قضاییه خالی بوده و خلاش حس میشده:19:

وای خدا :27::27::27::27:

من هینجا از مدیریت سایت میخوام که ایکونها رو اپدیت کنن واقعا جای ایکون قهقه زدن خالیه:19:

در کل هرکس دیگه ای این حرفارو میزد احتمالش بود که ناراحت بشم غیر از تو :8:

یه چیزی تایپ کن ارزش خوندن وجواب دادن داشته باشه.نه یه مشت جملات و کلمات بی ربط به موضوع که فقط یادآور تاریخ تولدت و تخیلیات اون ذهنه.

SAJAD0936
17-08-2011, 14:16
یه چیزی تایپ کن ارزش خوندن وجواب دادن داشته باشه.نه یه مشت جملات و کلمات بی ربط به موضوع که فقط یادآور تاریخ تولدت و تخیلیات اون ذهنه.
کاملا مرتبط و شایسته حرفات بود:11:

ArashMiniStar
17-08-2011, 14:17
بس کنین دیگه.بجای اینکه یک نتیجه ای بگیریم تبدیل شده به میدون جنگ.:41:

Mr.Mazmamfi
17-08-2011, 14:31
جناب pouryakhan و SAJAD0936 صلوات بفرستید و مجادله رو تموم کنید .

اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم

SAJAD0936
17-08-2011, 14:44
جناب pouryakhan و SAJAD0936 صلوات بفرستید و مجادله رو تموم کنید .

چقد این جمله اشناس:31:

pouryakhan
17-08-2011, 15:07

چقد این جمله اشناس:31:

الان چه ربطی داره این تاپیکو هی لینک میکنی؟حالت خوبه؟اون ماله یه ماجراییه از قبل.
فک نکنم لازم باشه واست توضیحی بدم نازی.دو مهندس با هم میحرفن کارگر نمیاد وسط بگه بیلم کو.همینو میخواستی؟

SAJAD0936
17-08-2011, 15:14
الان چه ربطی داره این تاپیکو هی لینک میکنی؟حالت خوبه؟اون ماله یه ماجراییه از قبل.
فک نکنم لازم باشه واست توضیحی بدم نازی.دو مهندس با هم میحرفن کارگر نمیاد وسط بگه بیلم کو.همینو میخواستی؟
میگن ادم زبون وا کنه میفهمنن چی تو کتشه اینه ها:27::21:

اخ معذرت میخوام چنتشه

حالیم نیست دیگه فقط میخوام یه حرفی زده باشم اینجوری میشه:2:

Mr.Mazmamfi
17-08-2011, 15:15
اون ماله یه ماجراییه از قبل.
من وقتی اون ماجرا رو میخوندم . هیچ حس بدی بهم دست نمیداد . چون مطمئن بودم کاملا دوستانه دارید با هم برخورد میکنید .
اما الان . . . .
حالا سجاد این تاپیکو دیده ، هِی داره لینکش میکنه .
اگه اون تاپیکی که من دیده بودمو میدید دیگه چی میگفت ؟؟؟؟؟:13:

(زیاد به مختون فشار نیارید . متوجه نمیشید چی میگم . خود پوریا فهمید چی گفتم )

pouryakhan
17-08-2011, 15:17
بس کنین دیگه.بجای اینکه یک نتیجه ای بگیریم تبدیل شده به میدون جنگ
نتیجه گیری خوب مشخصه:
هیچ برندی بطور کامل بد یا خوب نیست.چون همه برندها سری های مختلفی دارند که خوب وبد تو همشون هست.مثلا همین دل که 5110 زپزتی رو میزنه بهترین لپ های سری گیم رو تولید میکنه..
پس فقط باتوجه به بودجه و کاربرد میشه چندمدل از برندهارو کاندید کرد.
اصلا همین ایسوس الان یکی از بهترین کانفیگ هارو میزنه با نازلترین قیمت.البته اگه با نمایشگر و باطریش کنار بیاین...:

ASUS N53SN
Core i5 2410M@2.3(2.9)GHz,3MB
DDR3 8GB 1333MHz+640GB SATA
Nvidia GeForce GT 550M 2GB
Price: 1,150,000T

SAJAD0936
17-08-2011, 15:18
من وقتی اون ماجرا رو میخوندم . هیچ حس بدی بهم دست نمیداد . چون مطمئن بودم کاملا دوستانه دارید با هم برخورد میکنید .
اما الان . . . .
حالا سجاد این تاپیکو دیده ، هِی داره لینکش میکنه .
اگه اون تاپیکی که من دیده بودمو میدید دیگه چی میگفت ؟؟؟؟؟:13:

(زیاد به مختون فشار نیارید . متوجه نمیشید چی میگم . خود پوریا فهمید چی گفتم )
از این موارد زیاده ولی پراکنده بود دیگه حالشو نداشتم لینک بدم وگرنه یه لینک باکس جامع میشد:27::21:

Mr.Mazmamfi
17-08-2011, 15:25
هیچ برندی بطور کامل بد یا خوب نیست
این دقیقا همون حرفی بود که من زدم ولی هیچ کسی بهش اعتنا نکرد .:37:
پست آخر صفحه 7 :

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

از این موارد زیاده ولی پراکنده بود دیگه حالشو نداشتم لینک بدم وگرنه یه لینک باکس جامع میشد:27::21:
تو کلا فکرت منحرفه هااااااااااااااااااااا
بابااااااااااا من از تو ایراد گرفتم . که یه جا دیدی 2 نفر با هم بحث دوستانه کردن و تو بی جنبه بازی در آوردی و داری اَنگ دعوا میزنی .:41:

pouryakhan
17-08-2011, 15:25
میگن ادم زبون وا کنه میفهمنن چی تو کتشه اینه ها:27::21:

اخ معذرت میخوام چنتشه

حالیم نیست دیگه فقط میخوام یه حرفی زده باشم اینجوری میشه:2:

تو برو یه چارت از 520 پیدا کن یکم ورندازش کن شاید حالیت شد.بعد بیا قل میدم پستای بی سر و ته و بی ربطتتو بخونم.

عقاب سیاه
17-08-2011, 15:41
واقعا که !!! :2:

حالا
چی شد یعنی شما تضمین می کنی مشکلات اچ پی حل شده و خوبه؟
این 3300 برای کار هایی که گفتم خوب هست وزنش مناسبه؟

کار مداوم 24 ساعته :18:
برنامه نویسی گرافیک

میگم میشه یه جا قرار بزارید از خجالت هم در بیایید ها!!!! البته فقط یه پیشنهد بود!
به حر حال ممنون که روی این تاپیک وقت می زارید!!!

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

کمک :13: کمک :19:

عقاب سیاه
17-08-2011, 15:48
راستی من نگفتم چه برنی خوبه من میگم
HP 3300
OR
Asus K42JY

فقط همین اگه بادلیل بگید فلانی خوبه ممنون می شم

pouryakhan
17-08-2011, 15:49
واقعا که !!! :2:

حالا
چی شد یعنی شما تضمین می کنی مشکلات اچ پی حل شده و خوبه؟
این 3300 برای کار هایی که گفتم خوب هست وزنش مناسبه؟

کار مداوم 24 ساعته :18:
برنامه نویسی گرافیک

میگم میشه یه جا قرار بزارید از خجالت هم در بیایید ها!!!! البته فقط یه پیشنهد بود!
به حر حال ممنون که روی این تاپیک وقت می زارید!!!

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

کمک :13: کمک :19:

نه!الان دیگه قدیمی شده...
اینا مدل های به روز ترین:
hp 6050
asus k53sv
msi cx640
lenovo z570
من نظرم رو دوتای آخره.نمایشگر مناسبی دارن.
امیدوارم معلوم شده باشه واست کی با تعصب حرف میزنه..

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

راستی من نگفتم چه برنی خوبه من میگم
HP 3300
OR
Asus K42JY

فقط همین اگه بادلیل بگید فلانی خوبه ممنون می شم

جفتشون الان عتیقن.

عقاب سیاه
17-08-2011, 15:51
میشه قیمت بدین و کانفیگ!؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

من بیشتر از 900 نمی تونم ها!

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

تازه گفتم واسه چه کاری و می خوام و چجوری فقط این که نیاز من را بدون مشکل حل کنه کافیه

در ضمن فیلم ها زیاد می بینم

pouryakhan
17-08-2011, 16:09
lenovo z570

cpu i5-2410-graph:520-1g-ram:4=950-960

msi cx640

cpu i5-2410-graph:520-1g-ram:4-with bag=920
:10:
هر دو هم معتبرترین گارانتی رو دارن.

Xilevens
17-08-2011, 16:37
میشه قیمت بدین و کانفیگ!؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

من بیشتر از 900 نمی تونم ها!

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

تازه گفتم واسه چه کاری و می خوام و چجوری فقط این که نیاز من را بدون مشکل حل کنه کافیه

در ضمن فیلم ها زیاد می بینم
فیلم که رو موبایل هم زیاد میشه دید
VS هم که خیلی مسخرست کلا فرقی تو انتخاب سیستم واست نمیکنه
فقط واسه فتوشاپ اگه حرفه ای کار میکنی حواست باشه رم کمتر از 4 بر نداری
سی پی یو ها هم تقریبا یکی هستن
مدل خوب هم معرفی کردن اون دو مدلی که خودت دنبالش بودی رو ول کن واقعا به نفعته
اسکرین ها هم دور و بر همه اندازش فقط یه چیز اگه زیاد برنامه نویسی میکنی خیلی خیلی حواست به صفحه کلید باشه چون بعد یه مدت خسته میشی (نمیگم برو الان امتحان کن چون تازه باهاشون کار میکنی هیچکدوم تو دست نیستن)
موفق باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی

ArashMiniStar
17-08-2011, 17:04
فیلم که رو موبایل هم زیاد میشه دید
VS هم که خیلی مسخرست کلا فرقی تو انتخاب سیستم واست نمیکنه
فقط واسه فتوشاپ اگه حرفه ای کار میکنی حواست باشه رم کمتر از 4 بر نداری
سی پی یو ها هم تقریبا یکی هستن
مدل خوب هم معرفی کردن اون دو مدلی که خودت دنبالش بودی رو ول کن واقعا به نفعته
اسکرین ها هم دور و بر همه اندازش فقط یه چیز اگه زیاد برنامه نویسی میکنی خیلی خیلی حواست به صفحه کلید باشه چون بعد یه مدت خسته میشی (نمیگم برو الان امتحان کن چون تازه باهاشون کار میکنی هیچکدوم تو دست نیستن)
موفق باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی
کیبورد چه لپ تاپ هایی برای تایپ خوبه؟ نمونش؟

Danial_4139
17-08-2011, 19:28
شرمنده دیدم این تاپیک هست تاپیک جدید باز نکردم .

منم امروز دنبال لپتاپ بودم تو مدل هایی که دیدم از ایسوس X42JY خوشم اومد و HP مدل G6-1031 ، تو کانفیگ که HP به نظر قوی تر میاد ( حداقل از نظر پردازنده ) قیمت پایین تری نسبت به ایسوس داره اون مدل ایسوس رو حدود 740.000 قیمت گرفتم Hp رو حدود 680.000 ممنون میشم یه جمع بندی کلی بکنید ببینیم آخر کدوم بهتره ؟

البته این که LED ایسوس 14 اینچه برا من که میخوام جمع و جورتر باشه مناسب تره ولی کیفیت تصویر هم برام خیلی مهمه یکم دو دل شدم اینجور که بعضی از دوستان راجب کیفیت بد تصویر ایسوس گفتن :45:

ArashMiniStar
17-08-2011, 19:37
راستش چند ساعت پیش با یکی از دوستام که ظاهرا تبلت اچ پی داره صحبت کردم.
پرسیدم که چطوریاست راضی ازش.گفت نه.چیپ گرافیکش سوخته و ... .
تبلت هم جدید نبوده.
من فکر میکنم همون نظریه که محصولات جدید اچ پی واقعا نسبت به قدیمیا بهتر باشن صحیح هست.:46:

SAJAD0936
17-08-2011, 20:26
شرمنده دیدم این تاپیک هست تاپیک جدید باز نکردم .

منم امروز دنبال لپتاپ بودم تو مدل هایی که دیدم از ایسوس X42JY خوشم اومد و HP مدل G6-1031 ، تو کانفیگ که HP به نظر قوی تر میاد ( حداقل از نظر پردازنده ) قیمت پایین تری نسبت به ایسوس داره اون مدل ایسوس رو حدود 740.000 قیمت گرفتم Hp رو حدود 680.000 ممنون میشم یه جمع بندی کلی بکنید ببینیم آخر کدوم بهتره ؟

البته این که LED ایسوس 14 اینچه برا من که میخوام جمع و جورتر باشه مناسب تره ولی کیفیت تصویر هم برام خیلی مهمه یکم دو دل شدم اینجور که بعضی از دوستان راجب کیفیت بد تصویر ایسوس گفتن :45:
سلام

کاربرد؟

بودجه؟

Danial_4139
17-08-2011, 20:51
بیشتر کاربرد خونگی و نه بازی نه کارا گرافیکی سنگین .

فقط کیفیت LED و ظاهرش برام مهمه .

راستی HP ProBook 4530 هم هست تو همین رنج قیمته ، این چطوره ؟

SAJAD0936
17-08-2011, 21:03
بیشتر کاربرد خونگی و نه بازی نه کارا گرافیکی سنگین .

فقط کیفیت LED و ظاهرش برام مهمه .

راستی HP ProBook 4530 هم هست تو همین رنج قیمته ، این چطوره ؟

تو همین رنج قیمت یعنی حداکثر تا چقد؟:31:

اگه ظاهر برات خیلی مهمه تو رنج قیمت پایین مدلای اچ پی ظاهر خوبی دارن.

فقط ظاهر خوبی دارن:27:

4530 هم یه مدل معمولیه فقط هارد 7200 داره که یه نکته + ه

کلن نسبت به اچ پی دید خوبی ندارم:5:

حداکثر بودجه تو مشخص کن تا بهترین مدلو از دید خودم بهت بگم:11:

Xilevens
17-08-2011, 22:27
کیبورد چه لپ تاپ هایی برای تایپ خوبه؟ نمونش؟
مثلا من با سری FW سونی اصلا راحت نبودم
ولی با N61 اسوس چرا
یا مثلا با یکی از مدلهای دل نه چو کلیدهاش کوچیک بود و به هم چسبیده
با کلیدهای لنوو خیلی راحتم
یا کلیدهای N53 چون حالت ارتجاعی داره من خوشم نمیاد ولی دوستم راحت باهاش کار میکنه
هر کسی سلیقه ای با این ها برخورد میکنه

Stream
17-08-2011, 22:46
قفل میشه تا بررسی بعدی.