PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلFreez شدن Win 7 <<فوری>>

Amirrezaajalli
16-08-2011, 00:56
سلام!
مدتیه با ویندوز 7 مشکل دارم!
مثلا اکثر اوقات که یاهو مسنجر رو باز میکنم!یا همیشه وقتی نوکیا آپدیتر رو باز میکنم دستگاهم فریز میشه و مجبورم ری استارت کنم!
کلی سرچ کردم و کلی مطلب خوندم مشکلم حل نشد!خواهشا یکی کمکم کنه!

join me
16-08-2011, 12:28
ظاهرا با این برنامه های که گفتی مشکل داری از آخرین ورژن این برنامه ها استفاده کن خودتون باید تک برنامه ها رو چک کنید ببینید با کدوم نرافزار مشکل دارین و آنها رو باید تک تک روی سیستم نصب کنید تا مشکل فریز رو پیدا کنید

ahmadreza.rstm
16-08-2011, 15:17
سلام دوست من، اين مشكل مي تونه از نسخه ويندوزي باشه كه شما دارين استفاده مي كنيد، پيشنهاد مي كنم DVD ديگه اي از ويندوز 7 تهيه كنيد و نصب كنيد، البته نسخه نهايي را تهيه كنيد

jafarian
16-08-2011, 16:13
اگراین مشکل ازاول داشتین که به احتمال زیاد ورژن 7 شما مورد داره بایک dvd دیگه تست بزنید اگرهم تازه به وجود اومده برنامه های خودتون کامل با یک آنیستالرپاک کنید بعدشم با یک برنامه رجیستری خودتون کامل fix کنید ببینید بازم مورد داره:20:

Amirrezaajalli
16-08-2011, 17:26
ممنون!
از دو نسخه مختلف ویندوز استفاده میکنم با هر دو این مشکل هست!
از آخرین ورژن برنامه ها استفاده میکنم!
هم رو 2تا نوت بوک هم رو pc این مشکل رو دارم!راه حل دیگه نیست امتحان کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::41:
(فقط با این دو تا نرم افزار این مشکل پیش میاد،وگرنه اتفاق افتاده که کامپیوتر حدود 85-90 ساعت مدام کار کرده و مشکلی هم پیش نیومده)

omid.7128
18-08-2011, 05:05
من همین مشکل رو داشتم و دو ماهی اعصابم رو خورد کرده بود بعد متوجه شدم به خاطر نصب یه نسخه از idm از مجموعه ی لرد بوده!!!!!! به هر کس اون دانلود منیجر رو دادم همینجوری شد!

Amirrezaajalli
18-08-2011, 13:15
من همین مشکل رو داشتم و دو ماهی اعصابم رو خورد کرده بود بعد متوجه شدم به خاطر نصب یه نسخه از idm از مجموعه ی لرد بوده!!!!!! به هر کس اون دانلود منیجر رو دادم همینجوری شد!

واسه شما چه زمانی هنگ میکرد؟؟؟
من فقط وقتی یاهو مسنجر یا ovi updater رو باز میکنم فریز میشه!
وگرنه پیش اومده حدود 40 ساعت با IDM بکوب دانلود کردم و مشکلی هم پیش نیومده:19:

omid.7128
18-08-2011, 19:02
واسه شما چه زمانی هنگ میکرد؟؟؟
من فقط وقتی یاهو مسنجر یا ovi updater رو باز میکنم فریز میشه!
وگرنه پیش اومده حدود 40 ساعت با IDM بکوب دانلود کردم و مشکلی هم پیش نیومده:19:

من وقتی به اینترنت وصل میشدم ، وایرلس رو که کانکت میکردم فریز میشد، جالب اینجاست که پیش نیومده که دانلود کنم و فریز کنه! بیشتر وقتی کانکت میشدم و وب گردی میکردم این مشکل پیش میومد. مدت ها فکر میکردم مشکل از سخت افزارمه ولی چند بار که ویندوز عوض کردم متوجه اشکال idm شدم ، مشکل شما هم یه چیزی شبیه اینه.
یه بار ویندوز عوض کن و فقط برنامه های ضروری رو به ترتیب نصب کن شاید مشکل رو پیدا کنی
کلا این کرک هایی که استفاده میکنیم همشون هم سالم نیستن ، استفاده ی سی پی یوم همیشه بالای 60 درصد بود و سی پی یو فول کار میکرد و لپتاپم شده بود عین بخاری! بعد از یه مدت متوجه شدم کرک الکل تروچان داشته!