PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن مدام سیستم

milad12
15-08-2011, 16:06
ا سلام
من وقتی کامپیوترمو روشن میکنم تا اخرین لحظه به خوبی میاد بالا ولی بعضی مواقع روی صفحه ای که نوشته ولکام وبعضی مواقع هم به محض نمایش دسکتاپ یه دفعه ریست میشه و همینجور ریست میشه و وقتی بالا میاد بالاو این پیغامو میده :
your system has recovered from a serious eror
و بعد از چند دقیقه ریست میشه.
گاهی اوقات هم یه صفحه آبی خیلی سریع قبل از وارد شدن ویندوز بالا میاد و ریست میشه. گاهی اوقات هم بعد از بالا اومدن ویندوز هنگ میکنه.
هارد کامپیوترم رو به سیستم دیگه وصل کردم هیچ مشکلی نداشت. فن سی پی یوم هم کار میکنه.
مشخصات سیستم:

مادر برد: ASUS M2N-X
سی پی یو: AMD Athlon X2 245 -2.91 GHz
رم: 1Gig
گرافیک: 512
پاور: 450W

ویندوزم اکس پی هستش .حذف و نصبش کردم اما باز ریست میشه. در حالت safemode که بالا میام ریست نمیشه. مگه زیاد ازش کار بکشم. نمیدونم مشکل از چیه.
ضمنا من یه رم 2 گیگ دیگه روش گذاشتم باز هم ریست شد.

jafarian
15-08-2011, 16:16
اگروارد ویندوز شدین پنجره cmd رواجرا کنید سیدی ویندوز خودتونم داخل دستگاه قراربدین بعدش این فرمان داخل پنجره cmd تایپ کنید sfc/scannow بعد اینتر بزنید تاکارش تموم بشه یاکه احتمالشم هست از ویروس باشه سیستم خودتون با یک آنتی ویروس بروز حتما اسکن کنید به وسیله برنامه Wise Disk Cleaner Pro فایلهای تضتفی ویندوز خودتون پاک کنید و به وسیله برنامه Vit Registry Fix رجیستری خودتون اسکن کنید خطاهای رجیستری رو بگیرین ازآخرم سیستم عامل خودتون رپیر کنید تو سایت پایینم یک توضیح درمورد ارروسیستم شما نوشته بعد ببینید مشکلتون برطرف میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad12
15-08-2011, 16:25
اگروارد ویندوز شدین پنجره cmd رواجرا کنید سیدی ویندوز خودتونم داخل دستگاه قراربدین بعدش این فرمان داخل پنجره cmd تایپ کنید sfc/scannow بعد اینتر بزنید تاکارش تموم بشه یاکه احتمالشم هست از ویروس باشه سیستم خودتون با یک آنتی ویروس بروز حتما اسکن کنید به وسیله برنامه Wise Disk Cleaner Pro فایلهای تضتفی ویندوز خودتون پاک کنید و به وسیله برنامه Vit Registry Fix رجیستری خودتون اسکن کنید خطاهای رجیستری رو بگیرین ازآخرم سیستم عامل خودتون رپیر کنید تو سایت پایینم یک توضیح درمورد ارروسیستم شما نوشته بعد ببینید مشکلتون برطرف میشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببینید فکر نکنم ویروس باشه آخه ویندوزم رو عوض کردم و هاردم الان رو سیستم دیگه گذاشتم و مشکلی نداره.الان دو روزه دارم باهاش کار میکنم رو سیستم جدید.

EXTREME
15-08-2011, 18:50
این مشکل یا از ویندوز میتونه باشه یا ویروس که شما میگید چک کردین و درسته
پس مشکل سخت افزاری هست
اول از همه بایوس رو دیفالت کنید سپس برید سراغ چک کردن رم و تعویض جای رم-
چک کردن هارد و اتصالات اون که گفتین چک کردین
چک کردن پاور
و چک کردن دمای قطعات آخر سر
درست نشد مین ایراد داره

Guts
19-08-2011, 21:46
سلام،
توسنتی سیستم رو بالا بیاری یه تستی با برنامه Memtest بگیر.

hes25
19-08-2011, 23:22
سلام

منم این مشکلاتو قبلنا داشم

-سیستمم اصلا ویروس نداشت اما کند میشد و یدفه ریست میکرد اوایل هر کاری میکردم خوب نمی شد

یادم میاد این کارا رو که کرده بودم خوب شد.

درایور کارت گرافیکمو همونی که تو جعبش بود نصب کردم آخه من یه دانلودی شو تو هاردم داشتم هر موقع ویندوز عوض میکردم اونو نصب میکردم

-برنامه Tuneup 2010 نصب کردم اینقده ایراد داشت سیستم که خودم نمی دونستم کل هاردمو تعمیر کرد خیلی تیز شده بود

-برنامه Advanced System Optimizer نصب کردم که اینم خیلی کمک کرد بنظرم

برنامه Ccleaner هم خیلی قویه اگه اینو پیدا کردی رو دکستاپت بزار باشه هر روز چک کن سیستمو.

-کارت --- اگه داری درایورشو جدید بگیر اینم یه عامل مهمیه چون من یادمه تو سون اینو نصب میکردم ریست میکرد پاکش که میکردم مثل اینکه مرگش نبود نمک بحروم!

اما نظر من همون کارت گرافیک هست چون میگی تو safe mode مشکل کم هست یعنی اینکه تو این مود از خصوصیات کارت کرافیک استفاده نمی شه پس ویندوز اذیتت نمیکنه چون درایور کارتت ویندوزتو اذیت نمیکنه درسته !

حالا ببین چیزی میشه بعد بیا خبر بده

Bye

------------------------------------------
دروغ را چه جدی یا چه شوخی ترک کنید که آن زیبایی چهره را از بین میبرد!

emadd69
08-09-2011, 16:10
سلام دوستان.منم همچین مشکلی دارم .

کیس رو بردم کامپیوتری گفت که دمای سی پی یوت بالاست .
اگه دما ی سی پی یو بالا باشه همچین مشکلی پیش میاد ؟

Lord_theOne
08-09-2011, 17:30
دوست عزیز شما یک سوال دیگه کردید خلاف مقررات است
موضوع جدید باز کنید تا به سوال شما جواب داده شود