PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در هنگام باز شدن رجیستری (به همراه عکس ارور)

amin_v30
15-08-2011, 11:33
سلام رفقا.من میخوام برنامه Registry Editor ویندوز 7 رو باز کنم با یک پیغام خطا مواجه میشم.ویندوزم همش آپدیت میشه و مشکلی نداره و کلی برنامه روش نصبه.واسه همین حیفه که ویندوز عوض کنم.فقط چند روزه که این مشکل رو در این قسمت دارم.ممنون میشم اگه میدونین مشکل رو راهنماییم کنید.NOD 32 آپدیت شده رو سیستم دارم.یک بار با دیسک نجات کسپر 10 سیستم رو آوردم بالا مشکل هست هنوز :41:

اینم عکس ارور هست.لطفا کمکککککککک :11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
15-08-2011, 12:12
ظاهرا برنامه رجستري مشكل پيدا كرده
شما اين دستور رو تو ران اجرا كن و بعد سي دي ويندوز رو وارد كن ببين درست مي شه يا نه

sfc.exe /scannow

amin_v30
15-08-2011, 14:22
ظاهرا برنامه رجستري مشكل پيدا كرده
شما اين دستور رو تو ران اجرا كن و بعد سي دي ويندوز رو وارد كن ببين درست مي شه يا نه

sfc.exe /scannow
رفیق ممنون بابت راهنمایی ولی درست نشد.دوستان کمککککک :41:

Dr Hannibal
15-08-2011, 15:16
مرجع باز کنید

چند برنامه برای تعمیر ریجیستری از لحاظ ویروسی لینک دده شده ، اپدیت کنید اسکن کنید.

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_v30
15-08-2011, 19:56
مرجع باز کنید

چند برنامه برای تعمیر ریجیستری از لحاظ ویروسی لینک دده شده ، اپدیت کنید اسکن کنید.

₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اول از نرمافزار های تاپیک مرجع استفاده کردم،وقتی نتیجه نگرفتم تاپیک زدم:41:
از نرم افزار های RRT و Malwarebytes Anti-Malware و rkill استفاده کردم ولی مشکلم حل نشد :41:
فقط یه چیزی رو که شک دارم اینه که باید در حالت safe mode اسکن کنم یا فرقی نمیکنه؟

MrGee
15-08-2011, 20:04
برنامه DDS رو اجرا كنيد و فايليهايي رو كه مي ده رو اينجا بزاريد

همچنين فايل regedit.exe رو به ويروس توتال آپلود كنيد و لينك اسكن رو اينجا قرار بديد