PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و سوال در مورد رم

toorajjj
14-08-2011, 17:37
با سلام من یه مدتیه گرافیک 560ti خریدم و سی پی یوم 945 است . رم روی سیستم 2 گیگه . میخاستم بدونم آیا این رم کمه و باید حتما 4 گیگ کنم . الان که 2 گیگه چه مشکلاتی تو بازی پیش میاد؟ چه تاثیری روی فریم ریت میزاره؟رم من 1333 هست .نمیتونم مارک خودشو پیدا کنم زمان تاخیرشم مشخص نیست اما احتمالا 8 یا 9 باشه . مشکل پیش میاد از مارک دیگه بگیرم .سوال دیگه اینکه الان گرافیک حدود 800 مگ از رم را نیز شیر کرده ایا این از قدرت سیستم میکاهه؟چطور میتونم نزارم اینکارو بکنه ؟

EXTREME
14-08-2011, 18:50
الان 2گیگ رم برای بازی حداقل رم هست
با این رم سرعت لود بازی و بار گذاری و اجراش میاد پایین شما یه 2 گیگ رم با همون فرکانس و تایمنیگ رم قبلی تهیه کنید و به صورت دوال بزارید

toorajjj
15-08-2011, 11:47
الان 2گیگ رم برای بازی حداقل رم هست
با این رم سرعت لود بازی و بار گذاری و اجراش میاد پایین شما یه 2 گیگ رم با همون فرکانس و تایمنیگ رم قبلی تهیه کنید و به صورت دوال بزارید
سرعت اجرا میاد پایین یعنی چی ؟ فریم ریت کم میشه ؟

jafarian
15-08-2011, 16:24
یعنی تو سرعت اجرا تو کارهای سنگین مثل گیم و نرم افزارهای تدوین وغیره تاثیرداره شما باید یک رم دیگه با همون باس تهیه کنید کناررم خودتون قراربدین اگربتونید مارک خود که تهیه کنید بهتره واسه گرافیکتونم تو تنظیمات ستاپ مین احتمال میدم یک گزینه باشه که مشخص کنید چه مقدار ازرم سیستم گرفته بشه و به گرافیک شر بشه:20:

EXTREME
15-08-2011, 18:47
سرعت اجرا میاد پایین یعنی چی ؟ فریم ریت کم میشه ؟
فریم رو گرافیک میده و رم فریم نمیده
تو اون مواردی که گفتم تاثیر میزاره