PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاگین ارسال پست php

m.m.m5651
14-08-2011, 17:10
سلام. کسی کد پلاگین ارسال پست، یا مطلب، یا یه چیزی مثل همین اینی که تو پی سی ورد باهاش مطلب ارسال می کنیم، سراغ داره؟ یا شیوه اش رو میدونه چه شکلی میشه ساخت؟
ممنون. :10:

m.m.m5651
17-08-2011, 13:52
یعنی کسی پلاگینی کدی فیلم آموزشی ای کتابی هیچ چیزی نداره؟؟؟؟؟؟

David.Jn
17-08-2011, 14:33
این ها ادیتور WYSYWIG هستن
تو نت و فروم جستجو کن چیزای زیادی گیرت میاد

m.m.m5651
17-08-2011, 14:55
ممنون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونوقت این ها html entities هستن دیگه؟ کاربر نمیتونه مثلا از iframe یا تگ script یا هر چیز دیگری استفاده کنه؟
مدل bbcode ها هم همین نام رو داره؟ من Bbcode گیر نیوردم. :(

m.m.m5651
17-08-2011, 17:09
اگر میشه BBCode دارش رو بذارین پیدا نکردم. آخه هرکی هر اسکریپتی خواست می تونه بذاره این طوری که! آخه خودش هم با html کار می کنه.
ممنون.

David.Jn
17-08-2011, 18:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامین هم تو یکی از این فروم های همسایه یکی معرفی کرده بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن میتونی کاستومایز کنی

m.m.m5651
17-08-2011, 18:55
ممنون. جفتشون خیلی خوبن. اونوقت توشون نمیشه دیگه html گذاشت؟
یه چیز دیگه: چه شکلی میشه نمایشش داد این رو اونوقت؟ یعنی کد مثلا [img] رو تبدیل به تصویر کنه و اینا، خودش تو خروجی درستش می کنه؟

m.m.m5651
15-09-2011, 21:03
سلام. هم خواستم تاپیک و بیارم بالا، هم یه مشکل داشتم.
مشکل اینجاست که وقتی یه نوشته رو Bold می کنم، بعدا که از دیتابیس میگیرمش، متن به HTML تبدیل نمیشه.
یعنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنشونش میده. ولی بعدا که میخوام همون نوشته رو با همون editor ویرایش کنم، درسته. یعنی فقط خودش میتونه بخونه چی نوشته و به HTML تبدیلش نمی کنه! ممنون میشم راهنمایی کنید.
از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم استفاده کردم.

eAmin
16-09-2011, 00:02
خوب برای اینکه کدهای bbcode رو به html تبدیل کنید نیاز به یک bbcode parser دارید تا اینها رو دوباره به معادل html شون برگردونید یا به اصطلاح decode شون کنید. در همین باره در اینترنت جستجو کنید مطالب بسیاری در اینمورد هست.
اگر با bbcode ها مشکل دارید و نمی تونید از اونها استفاده کنید از ادیتورهای tinymce و ckeditor هم میتونید استفاده کنید. اگر این امکان قراره برای تمامی بازدید کننده های وبسایت درنظر گرفته بشه، باید از ابزارهایی مثل HTML Purifier برای ایمن سازی ادیتورها استفاده کنید.

m.m.m5651
16-09-2011, 17:11
ﺳﻼﻡ.
ﻣﻤﻨون ﮐﻪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩﻳﺪ. ﻣﻨﻈﻭﺭﺗﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻣﻦ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﭼﻴﻪ؟ ﻳﻌﻨﯽ ﺍﺩﻳﺘﻮﺭ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺍﻣﻨﻴﺘﯽ ﻣﺸﮑﻞ دﺍﺭﻥ؟
============
============
پ.ا.و:
البته این ادیتور هایی هم که گفتید با BBcode کار نمی کنن! bbcode parser هم میشه بگید دقیقا چیکار می کنه؟
مثلا اگر کاربر توی قسمت ارسال پست، یه کد html مثلا <p> بنویسه، وقتی اون رو تبدیل کرد به &...; p &...; ، دوباره اون ها رو برمیگردونه به <p> یا نه، فقط BBCode ها رو تبدیل می کنه؟
سپاس.

eAmin
16-09-2011, 19:43
منظور بنده این بود که جلوی بعضی از تگهای خطرناک که موجب حملات XSS میشن رو بگیرید، اگـــــــــر قراره این ادیتور برای استفاده غیر از ادمین سایت باشه یعنی تمامی بازدید کنندگان.
مشکل امنیتی نمیشه گفت، ولی اگر کاربر مجاز باشه تمامی کدهای html رو وارد کنه، قاعدتا" برای وبسایت شما مشکل ساز هست. با استفاده از ابزاری که در پست بالا معرفی کردم، میتونید جلوی تگهای خطرناک رو بگیرید و فیلتر کنید حالا یا بصورت Black list و یا White list...

بله ادیتورهایی که معرفی کردم مستقیما تگهای html رو بصورت escape شده در میارن تا مشکل ساز نباشه، بعدا شما میتونید این تگها رو به حالت قبل برگردونید. تقریبا روند مشابه BBCode ها رو باید طی کنید.
وقتی دارید از یک ادیتور BBcode استفاده میکنید تگهای html به معادل bbcode خودشون تبدیل میشن، حالا شما برای اینکه عکس این عمل رو برای نمایش نهائی انجام بدید باید از یک ابزاری استفاده کنید تا بتونه BBCode ها رو بشناسه و به معادل HTML شون تبدیل کنه، به ابزاری که هردوی این عملها رو با هم انجام بده میگن BBCode Parser و یا BBCode Encoder/Decoder...

m.m.m5651
16-09-2011, 20:12
من این فانکشن رو برای تبدیل BBcode به HTML دارم ولی نمیدونم چه شکلی ازش استفاده کنم:

eAmin
17-09-2011, 19:23
این اسکریپت که شما قرار دادید مربوط به JavaScript هست و از چند بخش تشکیل شده، اینطور نیست که شما به تنهایی بتونید از این تابع استفاده کنید.
منظور من این بود که از زبانهای سمت سرور استفاده کنید.
کافیه شما همون عباراتی که در مورد bbcode ها دادم رو در google جستجو کنید تا بینهایت اسکریپت/آموزش و ... رو بصورت حاضر و آماده پیدا کنید. به عنوان مثال این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک نمونه هست که میتونید دانلود و استفاده کنید. البته کاملترین و با امنیت ترین نیست، ولی در حد کار راه انداختن بدرد میخوره.

اگر کاملترش رو میخواید، می تونید جستجو کنید و نحوه استفاده اش رو از همونجا میتونید پیدا کنید.

golbarg73
20-10-2011, 11:47
سلام دوست عزيز من يه اسکريپت آماده و کاملشو دارم. اگه خواستي بگو تا واست آپ کنم.

m.m.m5651
20-10-2011, 17:29
سلام. ممنون. به چه زبانی هست؟

golbarg73
20-10-2011, 20:30
اينقدر اين صفحه دير باز شد که يادم رفت چي ميخواستم بگم!!!:31:

golbarg73
20-10-2011, 20:38
آها
به زبان php و javascript

m.m.m5651
21-10-2011, 00:18
پس ممنون میشم قرار بدید. :10:

jalaladdin
23-10-2011, 11:04
من این texteditor از این وب اسیت دانلود کردم چگونه در صفحه ارسال مطلب از این text editorدر صفحه ارسال مطلب استفاده کنم

m.m.m5651
23-10-2011, 13:06
من این texteditor از این وب اسیت دانلود کردم چگونه در صفحه ارسال مطلب از این text editorدر صفحه ارسال مطلب استفاده کنم

فکر نمی کنم استفاده از این ادیتور زیاد کار خوبی باشه آخه جلوی حملات از طریق باگ XSS رو نمی گیره.
فکر کنم یه پلاگین دیگه هم میخوایم که تگ هایی مانند script و style و ... رو بلاک کنه. ولی بازم دنبال ادیتورهای BBCode باشید بهتره. :46:

jalaladdin
23-10-2011, 13:21
من یک text editor امن میخواهم که قسمت آپلود فایل داشته باشد لطفا درمورد نحوه استفاده از text editor بالا توضیحاتی بفرمائید

jalaladdin
24-10-2011, 07:45
لطفا راهنمای کنید