PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن کامل نرم افزار که ناقص پاک شده

Lord-Voldemort
14-08-2011, 14:21
درود
من opera رو خودم دستی پاک کردم و کامل پاک نشده حالا چجوری پاک کنم که دوباره نصب کنم

Dariushtanha
14-08-2011, 14:44
ابتدا برنامه Your Uninstaller pro را نصب کنید و بعد برنامه را باز کنید ببینید آیا برنامه Opera را در لیست برنامه های نصب روی سیستم می‌بینید.اگه اونجا بود که با زدن دکمه Uninstall براحتی می‌تونید حذف و دوباره نصبش کنید.

Lord-Voldemort
14-08-2011, 15:19
نه نشد یعنی نبود

jafarian
14-08-2011, 16:16
برنامه Your Unin-staller اجرا کنید بعدش روی گزینه hunter mode برنامه کلیک کنید وقتی آیکنش رو صفحه دسکتاپ اومو دراگش کنید رو برنامه اپرا بعد اپرا رودلیت کنید یا که ازبرنامه Reg Organizer استفاده کنید که اسم برنامه اپرا رو داخل قسمت سرچش تایپ کنید بعد هرچی کلید درزمینه اپرا پیدا میکنه رو دلیت کنید بعد اپرا رو ازنوع نصب کنید داخل یک درایو دیگه ببینید ببینید اجرا میشه:20:

join me
14-08-2011, 21:52
درود
من opera رو خودم دستی پاک کردم و کامل پاک نشده حالا چجوری پاک کنم که دوباره نصب کنم

دوباره نصب کن روی همین حالت که دستی پاکش کردی بعد با نرم افزارهای انیستال حذفش کن / از کجا میدونی که بطور کامل حذف نشده / منظور از دستی چیه یعنی دیلیتش کردی بدون اینکه ریجستری رو پاک کنی ؟

roshanaeedeh
15-08-2011, 12:58
درود

سلام- داداش من به نظر من فایل setup رو اجرا کن و اگه سه تا گزینه اومد با نام های repair - unistall - update روی گزینه repair کلیک کن- فایل هایی که از برنامه پاک شدند - بر میگردند

داداش اگه اون سه تا گزینه نیومد بگو.

یاعلی مدد