PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RD تصادفی - فروش یا تعمیر

h_kh_1367
14-08-2011, 10:35
با سلام خدمت اعضای محترم

موضوع اینه که من یه پژو آر-دی مدل 82 - طوسی روشن - دوگانه سوز انژکتور رو به دلیل سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو از جاده منحرف کردم و برخورد خودرو با طرفین جاده موجب خساراتی شده . عمده خسارت شامل سمت راننده هست - گلگیر قسمت جلو سمت راننده و همچنین گلگیر قسمت عقب سمت راننده و به همراه قسمتی از صندوق و دربهای سمت راننده . موتور خودرو و سیستم CNG کاملاً سالم هست به طوری که بعد از سانحه و متوقف شدن خودرو با سوئیچ خاموش کردمش - چرخ های عقب (دیفرانسیل) از قسمت رابط هایی که به بدنه متصل شده جدا شده و چرخ های جلو از قسمت سیبک در رفته . و به جر موارد ذکر شده و البته شکسته شدن رادیاتور خوردرو مشکلی نداره .
اگه خواستید می تونم عکس هم بزارم
از اعضای محترم خواهشمندم منو راهنمایی کنید - نماینده ایران خودرو هزینه رو بین 3.5 الی 4 تومن تخمین زده (تعمیر اتاق یا تعویض با اتاق نو) و تعمیر کار های متفرقه هم بین 1.5 تا 2.5
حالا من چکار کنم ؟
اگه کسی اتاق سالم سراغ داره معرفی کنه من خریدارم .
اگر هم تعمیر کار با قیمت مناسب هست پیام بده .
اگه هم خریدار تصادفی به قیمت مناسب هست من فروشنده ام .

لطفاً نظرات و پیشنهادات تون رو تو ادامه همین تایپیک یا ارسال پیام خصوصی - ایمیل به ادرس h_kh_1367@yahoo.com ارسال یا با آی دی ذکر شده تماس بگیرید .

در صورتی که این تایپیک خلاف قوانین هست از مدیریت خواهشمندم به بنده اعلام کنید تا مطلب رو جور دیگه ای که طبق قوانین باشه مطرح کنم . :40:

rami_hemi
14-08-2011, 11:07
دوست عزیز خرج گذاشتن روی آر دی با این وضعیت اشتباه هستش یعنی شما اگه 4 توم دارید میتونید یه آر دی با همین مشخصات ماشین خودتون بخرید ولی چون ماشین شما سی ان جی داره یه مزیت هستش (البته برای پیکان و آر دی زیاد فرقی نمیکنه) عکس بذارید بیشتر میشه کمک کرد ولی به نظر شخص من ماشین با این خرج اونم آر دی تعمیرش صلاح نیست

mohamad skystar
14-08-2011, 11:18
به هیچ عنوان این خودرو دیگه ارزش نگهداشتن نداره.
به نظر من 4 میلیون تومان هزینه برای RD مدل 82 اصلا به صرفه نیست.
پول یه پراید رو باید خرجش کنید تا بعد به عنوان خودروی کامل رنگ نگاش میکنن.
این نظر من بود.

vb-sosol
14-08-2011, 11:29
به نظر من هم خرج این ماشین فایده آنچنانی نداره
بعد هم موقع فروش کسی به قیمت از شما ماشین رو برنمیداره چون اونطوری که گفتید خیلی خسارت دیده
و اون 4 میلیون هم مستقیما ریختید توی جوی آب
به نظر من بهتره ماشین رو بفروشید و همون 4 میلیون رو که میخواید خرجش کنید بزارید روش و یه ماشین بهتری بگیرید
البته این دفعه با سرعت مطمئنه رانندگی کنید

بی باک بی بال
15-08-2011, 19:56
مگه مدل 82 چند که 4 تومان خرجش کنی :18:

Extreme-Forces
25-08-2011, 15:25
شک نکن نگه داشتنش ضرره. ما هم یه اردی 82 داشتیم که درستش کردیم ولی موقع فروش 1.5 ضرر شد. یعنی اگه به صورت تصادفی ردش میکردیم خیلی بهتر بود تا اینکه درستش کنیم. البته تصادفش نسبتا شدید بود و اتاق از دو طرف خورده بود.(شبیه ماشین چپ کرده):11: