PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد بهترین رجیستری کلینر

عمو میلاد
14-08-2011, 10:15
سلام دوستان
به نظر شما بهترین برنامه واسه تمیز کردن registry در ویندوز ۷ چیه ؟
چون خیلی برنامه هاست که این کار رو انجام بده و همشون مدعی هستن که بهترین هستن
آیا برنامه است که تایید مایکروسافت رو داشته باشه ؟
آیا اصلان ویندوس ۷ به این برنامه ها نیاز داره ؟
ممنونم

join me
14-08-2011, 10:46
یکی از دلایل کند شدن ویندوزها بعد از نصب اولیه ، نصب و انیستال کردن نرم افزارهاست و به دلیل اینکه این نرم افزار ها روی ریجستری از خودشون باقی مانده بجا میزارن و به طور کامل حذف نمیشن پس در نتیجه همه ویندوزها نیاز به برنامه کمکی برای کلین کردن ریجستری دارن (کلا از موقع بوجود اومدن ویندوز این ریجستری باعث بوجود آوردن مشکلاتی برای مایکروسافت شده و به دنبال راه حلی میگردن که این مشکلات یا اصلا رجیستری رو از ویندوز جمع کنن و ....)

از این برنامه استفاده کن : Advanced Registry Doctor Professional

Dariushtanha
14-08-2011, 11:47
به نظر من برنامه Windows 7 Manager را نصب کنید.داخلش برنامه‌ای هم برای پاکسازی ریجستری داره و امنه.این برنامه از رسمی‌ترین برنامه‌های مربوط به ویندوز 7 است.

عمو میلاد
14-08-2011, 11:50
من یه لپتاپ ASUS دارم که ویندوز Original خودش Windows 7 Home Premium 64BIT هاست
که یه عالمه برنامه اضافی داره که ویندوز رو سنگین کرده

من با این ویندوس کار کنم بهتره یا ویندوز ۷ ultimate یا یه ویندوس ۷ دیگه که چیزی روش نسب نیست کار کنم بهتر وسبک تره ؟

اگه برنامه های اضافش رو پاک کنم و با همین ویندوس خودش کار کنم بهتره ؟؟؟یا .....
اگه برنامه های اضافش رو پاک کنم registri سنگین نمیشه ؟

کدوم سریع تره ؟؟؟

ArashMiniStar
14-08-2011, 12:05
من یه لپتاپ ASUS دارم که ویندوز Original خودش Windows 7 Home Premium 64BIT هاست
که یه عالمه برنامه اضافی داره که ویندوز رو سنگین کرده

من با این ویندوس کار کنم بهتره یا ویندوز ۷ ultimate یا یه ویندوس ۷ دیگه که چیزی روش نسب نیست کار کنم بهتر وسبک تره ؟

اگه برنامه های اضافش رو پاک کنم و با همین ویندوس خودش کار کنم بهتره ؟؟؟یا .....
اگه برنامه های اضافش رو پاک کنم registri سنگین نمیشه ؟

کدوم سریع تره ؟؟؟
برنامه های اضافی 2 تا کار انجام میدن که باعث سنگین شدن میشه :
1.اضافه کردن کلید به رجیستری
2.اضافه کردن خودشون به StartUp و سرویس های ویندوز
در هر حال با نزم افزاری مثل Your Unistaller میشه کلید های رجیستری را هم بهمراه فایل های اضافی تا حد زیادی پاک کرد.
بنظرم اگه نسخه Home Premium براتون کافیه اصلا عوض نکنید.چون به هر حال ویندوز اورجیناله! :11:

saeed774
14-08-2011, 12:16
برنامه CCleaner هم رایگانه و هم جز بهتریناست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عمو میلاد
14-08-2011, 12:29
برنامه های اضافی 2 تا کار انجام میدن که باعث سنگین شدن میشه :
1.اضافه کردن کلید به رجیستری
2.اضافه کردن خودشون به StartUp و سرویس های ویندوز
در هر حال با نزم افزاری مثل Your Unistaller میشه کلید های رجیستری را هم بهمراه فایل های اضافی تا حد زیادی پاک کرد.
بنظرم اگه نسخه Home Premium براتون کافیه اصلا عوض نکنید.چون به هر حال ویندوز اورجیناله! :11:

ممنونم:11:
میشه لطفا لینک دنلود هم بدبد:11:
و یه سوال
شما واسه پاک کردن رجیستری چه برنامه ای رو پیشنهاد میدید؟
اصلا نیاز هست ؟؟؟یا با همین برنامه که گفتید ریمو کنم کافیه ؟؟؟ چون تو خیلی از سایت های خارجی میگفتن که این برنامه های ریجستری کلینر خودشون باعث خرابی میشن

ArashMiniStar
14-08-2011, 12:52
میشه لطفا لینک دنلود هم بدبد:11:
و یه سوال
شما واسه پاک کردن رجیستری چه برنامه ای رو پیشنهاد میدید؟
اصلا نیاز هست ؟؟؟یا با همین برنامه که گفتید ریمو کنم کافیه ؟؟؟ چون تو خیلی از سایت های خارجی میگفتن که این برنامه های ریجستری کلینر خودشون باعث خرابی میشن
100 درصد.این برنامه ها اونقدر اسمارت که نیستن.من خودم با Registry Winner رجیستر رو پاکسازی کردم.ولی در برنامه Professor PC Typing Tutor با مشکل اجرا نشدن مواجه شدم!!:18::2:
پس نتیجه میگیرم پاک نکرن بهتر از پاک کردنه! ولی میشه اون کلید هارو بصورت دستی پاک کرد.ولی خوب نمیشه که تک تک چک کرد! بالاخره مجبور میشین بصورت رندوم چک کنید که کلید های کدوم دسته مربوط به چی هست و خوب اجازه پاک کردن میدین یا نه!
بازهم میگم .واقعا پاکسازی رجیستری برای خودم تا جالا دردسر های زیادی درست کرده.با نزم افزار های مختلف هم چک کردم.هر کدوم یک جورین!:31:
تو گوگل یک سرچ کوچیک هم کنید با هزاران لینک دانلود مواجهید!:10:

عمو میلاد
14-08-2011, 14:20
برنامه CCleaner هم رایگانه و هم جز بهتریناست :

دوست عزیز این که 24 دلار و 95 سنت پول میخواد که

ArashMiniStar
14-08-2011, 14:26
دوست عزیز این که 24 دلار و 95 سنت پول میخواد که
ccleaner رایگانه! از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلودش کنید.

عمو میلاد
14-08-2011, 14:36
100 درصد.این برنامه ها اونقدر اسمارت که نیستن.من خودم با Registry Winner رجیستر رو پاکسازی کردم.ولی در برنامه Professor PC Typing Tutor با مشکل اجرا نشدن مواجه شدم!!:18::2:
پس نتیجه میگیرم پاک نکرن بهتر از پاک کردنه! ولی میشه اون کلید هارو بصورت دستی پاک کرد.ولی خوب نمیشه که تک تک چک کرد! بالاخره مجبور میشین بصورت رندوم چک کنید که کلید های کدوم دسته مربوط به چی هست و خوب اجازه پاک کردن میدین یا نه!
بازهم میگم .واقعا پاکسازی رجیستری برای خودم تا جالا دردسر های زیادی درست کرده.با نزم افزار های مختلف هم چک کردم.هر کدوم یک جورین!:31:
تو گوگل یک سرچ کوچیک هم کنید با هزاران لینک دانلود مواجهید!:10:

دنلودش کردم:11:
1برنامه هم باهاش ریمو کردم:31:
بعد از پاک کردن خودش ریجیستری رو اسکن و فیکس کرد:31:
ظبیعیه ؟؟؟:31:
اگه OK هست که برم واسه تعویض ویندوز و ......
راستی بهترین برنامه تو این زمینه همین برنامه است ؟؟؟ یا برنامه بهتری هم هست ؟

ArashMiniStar
14-08-2011, 14:39
دنلودش کردم:11:
1برنامه هم باهاش ریمو کردم:31:
بعد از پاک کردن خودش ریجیستری رو اسکن و فیکس کرد:31:
ظبیعیه ؟؟؟:31:
اگه OK هست که برم واسه تعویض ویندوز و ......
راستی بهترین برنامه تو این زمینه همین برنامه است ؟؟؟ یا برنامه بهتری هم هست ؟
نرم افزار که زیاده.من خودم عادت دارم از این برنامه استفاده کنم.چون پاک کردن برنامه ها از کنترل پنل اونم ویندوز سون ویستا زجر آوره! کلی طول میکشه تا لود کنه!
بله.چند سطح اسکن داره.که همون پیش فرض بهترینه.عمیقش خیلی طول میکشه و در صورتی با اون اسکن کنید که به واسط نصب یک نرم افزاری حتی پس از پاک کردن اون در ویندوزتون اشکالی به وجود اومده.
حالا چرا میخواین ویندوز عوض کنید؟

عمو میلاد
14-08-2011, 14:50
نرم افزار که زیاده.من خودم عادت دارم از این برنامه استفاده کنم.چون پاک کردن برنامه ها از کنترل پنل اونم ویندوز سون ویستا زجر آوره! کلی طول میکشه تا لود کنه!
بله.چند سطح اسکن داره.که همون پیش فرض بهترینه.عمیقش خیلی طول میکشه و در صورتی با اون اسکن کنید که به واسط نصب یک نرم افزاری حتی پس از پاک کردن اون در ویندوزتون اشکالی به وجود اومده.
حالا چرا میخواین ویندوز عوض کنید؟

راستش با خیییییییلی از این برنامه ها کار کردم که ویندوزم خوب بشه اما بد تر شد.....:41:
واسه همین میخوام از DVD Backup استفاده کنم

میشه لطفا یه نگاه به این بندازید

jafarian
14-08-2011, 16:22
این برنامه Registry Winne چندان برنامه مطمئنی نیست تو سایت پایین آنالیزش میتونید ببینید شکلش گذاشتم من به شما برنامه Vit Registry Fix پیشنهاد میدم :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عمو میلاد
14-08-2011, 17:16
ممنونم
من الان بین Ccleaner و Your Uninstaller مونم
میشه بگید کدوم بهتره ؟؟؟
و اگه نخوام از رجیستری کلینر استفاده کنم . کدوم واسه ریموو کردن برنامه ها تخصصی تر عمل میکنه
یا کلا برنامه تخصصی دیگه ای واسه ریموو کردن هست که بهتر از این 2تا باشه؟؟؟
بی صبرانه منتظر پاسخ هاتون هستم
ممنونم

ArashMiniStar
14-08-2011, 17:23
ممنونم
من الان بین Ccleaner و Your Uninstaller مونم
میشه بگید کدوم بهتره ؟؟؟
و اگه نخوام از رجیستری کلینر استفاده کنم . کدوم واسه ریموو کردن برنامه ها تخصصی تر عمل میکنه
یا کلا برنامه تخصصی دیگه ای واسه ریموو کردن هست که بهتر از این 2تا باشه؟؟؟
بی صبرانه منتظر پاسخ هاتون هستم
ممنونم
عزیز Your Unistaller کار اصلیش پاک کردن برنامه ها هست نه رجیستری کلینر.
من خودم از ccleaner برای پاک کردن خرت و پرت های مروگز هام استفاده میکنم.:8:
البته کاربرد های دیگه هم داره.
البته یک کاری هم میشه کردم.میشه قبل از پاک سازی از رجیستری Backup بگیریم بعد پاکسازی کنیم.اگه مشکلی پیدا کردیم Backup رو استفاده میکنیم.(برای بر گردوندن به حالت قبل)

FAR_FA
14-08-2011, 17:59
Your Uninstaller جزو بهترينها واسه حذف برنامه هاست ولي اگه برنامه ديگري رو ميخواين تجربه كنيد ، برنامه Uninstall Tool
هم هست . كه با ويندوز 7 هم خيلي خوب سازگاره .

برنامه Auslogics Registry Cleaner ، يك برنامه اي تخصصيه كه فقط براي پاك كردن رجستري استفاده ميشه ، عاليه واسه
ويندوز 7 . رايگانه ، و هميشه اين برنامه رو دركنار ساير برنامه هام دارم . آدرس : ( آيكون دانلود سبز رو واسه دانلود بزنيد )

برنامه ديگري هم هست كه در عين سادگي بسيار كاربرديه واسه ويندوز 7 . غيره ، Ace Utilities 5.2.4 Build 474 Final ،
اين برنامه پيچيدگي هاي برنامه تون آپ يوتوليتي رو نداره و در عين حال بسيار قدرتمنده . آخرين ورژن اين برنامه رو براتون
گذاشتم كه از سايتهاي دانلود نرم افزار ميتونيد همراه با كراك دريافت كنيد . فكر كنم حدودا" 5 مگ باشه .
هم پاك كننده رجستري داره ، هم حذف برنامه ، هم حذففايلهاي اضافي ( Junk ) و هم جلوي برنامه هاي اضافي كه موقع استارت
ويندوز 7 بالا ميان رو ميگيره .

برنامه آخري كه معرفي كردم رو نصب كنيد ببينيد واسه ويندوز 7 چطوره .

البته كندي ويندوز هميشه از رجستري نيست ، عوامل ديگري هم ممكنه در اين امر دخيل باشه .

آدرس زير تصويري از اين برنامه هست :

توي تصوير زير ، من برنامه هايي رو كه نياز نيست با ويندوز بالا بياد رو تيك شونو برداشتم و اونهايي كه نياز بود رو گذاشتم :

اين هم تصويري از Auslogics Registry Cleaner كه همزمان با برنامه Ace Utilities توي ويندوز هفتم دارم :

ديگه انتخاب با خودتونه ، دوستان هم برنامه هاي خوبي رو معرفي كردن كه از برنامه هاي مطرح در اين زمينه هستند .

vahid javani
20-02-2012, 15:18
هر سایتی یه ranking برای registry cleaner داره که حتی بعضی وقت ها تموم برنامه هاش تفاوت داره!!!
شما سایت معتبری سراغ ندارید؟؟

jafarian
20-02-2012, 16:48
هر سایتی یه ranking برای registry cleaner داره که حتی بعضی وقت ها تموم برنامه هاش تفاوت داره!!!
شما سایت معتبری سراغ ندارید؟؟

سایت پایین مشخص کرده اما بهترین برنامه همونی هست که معرفی کردم.

saeed774
21-02-2012, 17:36
دیروز یه برنامه به اسمWinASO Registry Optimizer دانلود و نصب کردم . به جرات میتونم بگم کارش حرف نداره ، با توجه به حجم کمش امکانات جالبی مثل فشرده سازی رجیستری هم داره . سیستمم مشکلی داشت که با هیچکدوم از برنامه های رجیستری حل نمیشد ولی این برنامه تونست حلش کنه!! مثله سایر برنامه ها نبود که در دفعه اول اسکن برای خودنمایی کلی ایرادات و اشکالات بیخودی از سیستم بگیره ، فقط در دفعه اول اسکن 15 مورد پیدا کرد که واقعا هم مشکل بودند و مشکل منم داخل یکی از این موارد پیدا شده !!

پیشنهاد میکنم حتما از این برنامه استفاده کنین . اگه لینکی پیدا نکردین تو سایت soft 98 . ir میتونین پیداش کنین !