PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائی برای خرید گوشی 350 تا 400

p30worldtizhosh
13-08-2011, 16:58
درود

ممنون میشم تو رنج قیمت 350 تا 400 واسه خرید راهنمائیم کنید.

اینم از اولویت هام :

سیستم عامل : آندروید
دوربین : 5 مگ با فلاش
صدای واضح و شفاف
مولتی تاچ قوی
وزن کم و خوش دست باشه

البته خودم این گوشی ها مد نظرم هستند :

Samsung Galaxy Ace S5830
HTC Wildfire S
SonyEricsson-XPERIA-X10

P I R A N H A
13-08-2011, 18:29
اگه فلاش رو فکتور بگیری گلکسی اس ال
x10هم خوبه ولی مولتی تاچ نداره+صداش خوبه
نکسوس وان

fire159
13-08-2011, 19:01
هیچکدوم از گوشی هایی که گفتی ارزشش رو ندارن .
شما با 390 میتونی موتورولا دیفای بخری .
یک گوشی عالی با امکانات روز و ساپورت عالی .

amiredge
13-08-2011, 20:41
X10 و ACE رو بی خیال شو. پس از بین NEXUS ONE و WILDFIRE S یکی رو انتخاب کن که NEXUS بهتره.

pour-homme
14-08-2011, 01:15
ایکس 10 و نکسوس را فراموشی کن ace خوش دست با صدای تقریبا خوب و ظاهر زیبا. WILDFIRE S دوربین معمولی داره اگر فقط میخوای از اندروید لذت ببری گزینه خیلی خوبیه و Defy هم انتخاب بهتری نسبت به سایرین هست به نظر من
Defy
Ace
WILDFIRE S

anathema-m
14-08-2011, 11:30
منم نظرم کاملا روی موتورولا دیفای است.
محکم و زیبا و دوربین پنج با فلش و ضدآب.

sAeEd_kHaAn
14-08-2011, 12:16
htc nexus one از تمام گوشی هایی که بقیه بچه ها پیشنهاد دادن خیلی خیلی بهتره و ارزش خریدش بالاتره از بقیه است
گوشی فوق العاده قوی و همیشه از نظر ساپورت جلوتر از بقیه گوشی هاست

pour-homme
14-08-2011, 15:37
نکسوس بین 405 تا 430 هست با قیمت کمتر ریفر هستش که میگن چینیه

Mah12
14-08-2011, 15:48
x10 مالتی تاچ هم داره الان ورژن 2.3.3 واسش اومده گوشی خوبیه 400 گیر میاد...
ممنون

Scud_MD2
14-08-2011, 17:18
نکسوس وان بگیر

p30worldtizhosh
16-08-2011, 15:18
درود

ممنون از راهنمائی هاتون
از بین گوشی هائی که معرفی کردید ،
از این مدل ها خوشم اومد .

ممنون میشم نظرتون رو دربارشون بگید .
فقط خواهشا سلیقه ای عمل نکنید.

سپاس

Sony Ericsson XPERIA X10

HTC Google Nexus One

Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB

Motorola Defy
Motorola Milestone 2
Motorola Milestone XT720

shahabprince
16-08-2011, 15:46
انتخابتون خیلی زیاد شد
Motorola Defy گوشیه خوبیه خیلی محکمه
ولی پردازندش نسبت به بقیه پایین تره
به نظر من که Galaxy SL بگیر چون از همه لحاظ از بقیه سرتره
مطمئن باش پشیمون نمیشی
از لحاظ ساپورت هم بد نیست
اگه بودجه رو کمی زیاد کنی میتونی ARC بخری

P I R A N H A
16-08-2011, 16:02
مایلستون2 فک کنم حدود550باشه با این پول میتونی ارک بخری

fire159
16-08-2011, 17:43
حتی با وجود میلستون 2 باز هم میگم دیفای . چون ساپورتش عالیه و گوشی محکمیه . چه نرم افزاری و چه سخت افزاری مرگ نداره

anathema-m
21-08-2011, 22:45
من هم نظرم روی دیفای هست.
گوشی بسیار محکم و خوش دستی هست.

ram1600
22-08-2011, 17:24
سلام دوستان من نمی خواستم تاپیک جدید ایجاد کنم واسه همین اینجا می پرسم
من یه گوشی زیر 400 می خوام هم تراز ace یا wave2 شما چی پیشنهاد می دید ؟؟؟؟
defy چند هست؟؟؟؟

P I R A N H A
22-08-2011, 19:01
خواسته هات از گوشی چیه
گلکسی اس ال
دیفای
نکسوس وان

ram1600
22-08-2011, 20:05
اول که کیفیت
2 سیستم عامل عالی و راحتی کار با اون
طراحی زیبا
دوربین با فلش ( نمی خوام مثل دوربین بعضی گوشی ها اسمش 8 باشه ولی در حد 3 هم نباشه )
من گوشیم تا خراب نشه عوض نمی کنم واسه این می خوام یه جورای همیشگی باشه واسه 3 سال کمش

ram1600
22-08-2011, 20:11
راستی دوست من این مدل های که گفتی قیمت ها که تو جی اس ام دیدم بالای 400 بود ممنون می شم قیمت روزشو بهم بدین ممنون می شم

ram1600
30-08-2011, 21:01
salam dostan che shod?

sAeEd_kHaAn
30-08-2011, 21:57
سلام دوستان من نمی خواستم تاپیک جدید ایجاد کنم واسه همین اینجا می پرسم
من یه گوشی زیر 400 می خوام هم تراز ace یا wave2 شما چی پیشنهاد می دید ؟؟؟؟
defy چند هست؟؟؟؟

htc google nexus one
گوشی عالی هستش با 360 تومن

yee_pesare
31-08-2011, 11:19
به نظر من دیفای بهتره, ٣٨۰ تومن, فقط باید حواست باشه رم عربی داشته باشه, واسه خاورمیانه

ram1600
31-08-2011, 13:11
htc google nexus one
گوشی عالی هستش با 360 تومن
سلام ممنون من تا حالا اچ تی سی نداشتم مشکلات زبان فارسی نداره ؟ gps کار می کنه توی ایران ؟

به نظر من دیفای بهتره, ٣٨۰ تومن, فقط باید حواست باشه رم عربی داشته باشه, واسه خاورمیانه
شما از چه لحاظ میگید بر تره ؟
سی پی 800 پیش 1000
TFT در برابر AMOLED :10:
روی رمش عربی نوشته؟

fire159
31-08-2011, 14:01
ديفاي بخر خيالتم راحت باشه. مشكلي با فارسي نداره.

iLive
31-08-2011, 14:35
سلام ممنون من تا حالا اچ تی سی نداشتم مشکلات زبان فارسی نداره ؟ gps کار می کنه توی ایران ؟

شما از چه لحاظ میگید بر تره ؟
سی پی 800 پیش 1000
TFT در برابر AMOLED :10:
روی رمش عربی نوشته؟

defy ممکنه cpuاش 200 هرتز کمتر باشه ولی گرافیکش قوی تره از نکسوس هست و در ضمن cpu اش هم جدیدتره و اگر قوی تر نباشه فکر نکنم کمتر هم باشه، این cpu در واقع underclock شده، راحت تا 1.2 هم میشه اورش کرد.
در ضمن این نکسوسی که بچه ها قیمت میدن مدلی هست که صفحش TFTه! تازه ریفر بودن و نبودنش هم بماند!
گلکسی اس ال هم فلش نداشتنش هیچ، ولی من یکی حالم از جنس بدنه های براق مثل اس ال حالم به هم میخوره! گرافیک دیفای هم مثل همین اس ال هست.
دیفای از لحاظ اندازه کوچکتر (با داشتن همون اندازه صفحه نمایش نکسوس) و خوش دست تر بودن هم برتری داره.
حالا ضدآب و ... بودن و قیافه باحالش هم بماند. :دی
فقط لنز قرمزاش مثل اینکه جدیدتر و بهتر هستند و میشه یه کاریشون کرد که hd فیلم بگیرن و کیفیت عکساشونم مثل اینکه میشه بهتر کرد.
الان اینایی که تو بازار هستند لنز قرمزن یا سبز؟
همه دیفای ها ابتدا به ساکن فارسی ساپورت میکنن؟ یا ورژن مخصوص خاورمیانه داره؟ یا باید روشون چیزی ریخت؟

anathema-m
31-08-2011, 16:00
دیفای بهترین گوشی توی این رنج قیمت هست.
200 هرتز هیچتفاوتی ایجاد نمیکنه اگر هم بکنه بسیار نامحسوس هست.
جنس بدنه و ضد آب بودنش اندازه کل هیکل nexuse می ارزه.

sAeEd_kHaAn
31-08-2011, 16:19
defy ممکنه cpuاش 200 هرتز کمتر باشه ولی گرافیکش قوی تره از نکسوس هست و در ضمن cpu اش هم جدیدتره و اگر قوی تر نباشه فکر نکنم کمتر هم باشه، این cpu در واقع underclock شده، راحت تا 1.2 هم میشه اورش کرد.
در ضمن این نکسوسی که بچه ها قیمت میدن مدلی هست که صفحش TFTه! تازه ریفر بودن و نبودنش هم بماند!
گلکسی اس ال هم فلش نداشتنش هیچ، ولی من یکی حالم از جنس بدنه های براق مثل اس ال حالم به هم میخوره! گرافیک دیفای هم مثل همین اس ال هست.
دیفای از لحاظ اندازه کوچکتر (با داشتن همون اندازه صفحه نمایش نکسوس) و خوش دست تر بودن هم برتری داره.
فقط لنز قرمزاش مثل اینکه جدیدتر و بهتر هستند و میشه یه کاریشون کرد که hd فیلم بگیرن و کیفیت عکساشونم مثل اینکه میشه بهتر کرد.
الان اینایی که تو بازار هستند لنز قرمزن یا سبز؟
همه دیفای ها ابتدا به ساکن فارسی ساپورت میکنن؟ یا ورژن مخصوص خاورمیانه داره؟ یا باید روشون چیزی ریخت؟

میشه شما لطف کنی اطلاعات نداری بقیه رو گمراه نکنی ؟ نکسوس tft ? اگرم amoled تو بازار نباشه که هست s-lcd هستند بقیه نه tft ضمنان نکسوس قیمتش همینه عزیز عیب الکی تدارید روی یه جنس

ram1600
31-08-2011, 19:41
ديفاي بخر خيالتم راحت باشه. مشكلي با فارسي نداره.
تا حالا موتورلا نداشتم من . ممنون میشم اگر باهاش کار کردین بگین چطوره ؟

همه دیفای ابتدا فارسی ساپورت میکنن؟ این که گفتید عربی چی بود ؟ مثل hd7 نباشه یکدفه از بی طرف داری 200 ارزون بشه

دیفای بهترین گوشی توی این رنج قیمت هست.
200 هرتز هیچتفاوتی ایجاد نمیکنه اگر هم بکنه بسیار نامحسوس هست.
جنس بدنه و ضد آب بودنش اندازه کل هیکل nexuse می ارزه.
اخه توی gsm نوشته مدلش نشون میده و در اصل ضد آب نیست

میشه شما لطف کنی اطلاعات نداری بقیه رو گمراه نکنی ؟ نکسوس tft ? اگرم amoled تو بازار نباشه که هست s-lcd هستند بقیه نه tft ضمنان نکسوس قیمتش همینه عزیز عیب الکی تدارید روی یه جنس
مشکلات htc که میگن پیرت در میاد نرم بریزی مشکل فارسی داره ووو توی این هم صدق میکنه یا نه ؟؟؟؟
من نه از update نه ریفر هیچ چیز این گوشی ها نمی دونم :41:
از تمامی دوستانم متشکر که کمکم می کنید :11:

yee_pesare
31-08-2011, 20:50
منظورم رام بود شرمنده, شما ببین پشت جعبه علامت اختصاریه کدوم کشور هست, اگه مثلا are هست واسه اماراته یا عراق عربستان,اگه شارژرشم سه شاخ بود واسه اروپا یا شرق اسیا
نکسوس گوشی خوبیه ولی نسخه نرم افزارشم قدیمیه و اگه به ٢۰٣ اپدیت کنین مشکل محدودیت نصب نرم افزار داره
دیفای الان٢/٢ و ٢/٣ میاد

yee_pesare
31-08-2011, 20:57
ببین دوست عزیز هر نسخه نرم افزار یه سری ایراد وباگ ممکنه داشته باشه که با نسخه بعدی بهتر و رونتر میشه
شما یه نگاهم به xperia mini بنداز جدید با اندروید ٢/٣ و ساپورت فارسی دوربین خوب و cpu ١ گیگ قیمتم ٣٤۰ ,بیخیال گالاکسی اس ال شو داشتم هنگ میکرد

iLive
01-09-2011, 00:52

من اطلاعاتم زیاده!
slcd خودش یه نسل از tft هست! tft هم خودش یه زیر شاخه از lcd هست که برای وسایل پرتابل استفاده میشه!
اینا در واقع همشون از تکنولوژی lcd استفاده میکنن!
slcd هم فرق زیادی با lcd معمولی نداره که آدم بخواد به عنوان ملاک انتخاب گوشی ازش استفاده کنه.

ram1600
01-09-2011, 01:16
ببین دوست عزیز هر نسخه نرم افزار یه سری ایراد وباگ ممکنه داشته باشه که با نسخه بعدی بهتر و رونتر میشه
شما یه نگاهم به xperia mini بنداز جدید با اندروید ٢/٣ و ساپورت فارسی دوربین خوب و cpu ١ گیگ قیمتم ٣٤۰ ,بیخیال گالاکسی اس ال شو داشتم هنگ میکرد

این سونی هم مثل سامسونگ شده محصولاتش مثل هم من خودم یکی از طرف داراشم ولی خیلی داره از طراحی دور میشه .
این xperia هم همشون مثل هم .
ولی یه چیز جالب هرچه صبر میکنم تمامی گوشی ها ارزون تر و بروز تر میشن در ارز یک ماه از ace به اینا رسیدم ولی این رقابت تمومی نداره ؟؟؟ :41: یکم قیمت و مدل ها ثبات پیدا کنه واقعا میگم گیج شدم دیگه :2:

kpasargad
01-09-2011, 11:14
واقعا منم گیج شدم . منم یه گوشی با همین مشخصات میخوام ولی نمی دونم چی بگیرم.

sAeEd_kHaAn
02-09-2011, 09:02
من اطلاعاتم زیاده!
اره کاملا بهم ثابت شد با این کامنتات :27:

iLive
02-09-2011, 13:19
اره کاملا بهم ثابت شد با این کامنتات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگه انگلیسی بلدی بخونی این لینک زیر رو یه نگاه بکن بعد بیا دهنت رو وا کن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

joseph.n
02-09-2011, 15:32
HTC Wildfire S بگیر.

ram1600
02-09-2011, 21:37
اره کاملا بهم ثابت شد با این کامنتات :27:
سلام دوستان خوش حال میشم بی خیال این صحبت ها بشید ممنون میشم

شما اگه انگلیسی بلدی بخونی این لینک زیر رو یه نگاه بکن بعد بیا دهنت رو وا کن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خواهش می کنم به جای که به هم بفهمانید . به من بفهمونید :46:

anathema-m
02-09-2011, 22:47
شما مطمئن باشید دیفای گوشیه عالی هست.
صفحه نمایش هم بعد از یه هفته واست عادی میشه.
کیفیت ساخت عالی رو از دست نده.
نسخه های جدید اندروید هم دیگه بسیار سریع برای گوشی های موتورولا میاد بعد از این که گوگل موتورولا رو خرید.

sAeEd_kHaAn
03-09-2011, 09:13
شما مطمئن باشید دیفای گوشیه عالی هست.
صفحه نمایش هم بعد از یه هفته واست عادی میشه.
کیفیت ساخت عالی رو از دست نده.
نسخه های جدید اندروید هم دیگه بسیار سریع برای گوشی های موتورولا میاد بعد از این که گوگل موتورولا رو خرید.
دیفای از نکسوس وان ضعیفتره هم سیپیو هم رم هم صفحش

h!tman
03-09-2011, 10:35
حاجی الان 25تومن جور نشد برات بری Optimus black بخری؟:دی