PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ازراك ؟؟

Intel VS AMD
13-08-2011, 15:59
سلام دوستان

تو فروم اگه توجه كنيد پيشنهاد ازراك خيلي بالاست ميخواستم يكي از دوستان در مورد اين مادربرد يه معرفي داشته

باشه .

يه زماني ايسوس و گيگا بودن و هستن و چندين برند ديگه كه حالا نيستن مثل سولتك ، شاتل و ... مي خوام بگم ازراك

هم مثل اين برندها نابود نميشه ؟؟

فقط ميخوام اطلاعاتم بالا بره . ممنون

jonerex
13-08-2011, 16:19
خوب به خاطر ارزون بودن بیشنهاد بالاست کیفت و سرعتشم نسبت به قیمتش در بیشتر موارد خوبه فقط گارانتی 1 ساله که به نظر من کمه و مثل اون برندها نابود نمیشه و حالا حالا هست

sasan816
13-08-2011, 16:37
ارزاک زیر مجموعه ی همین ASUS بده و بعدا خودش رو کشیده بیرون و مستقل شده باتوجه به قیمتهای معقولش و رقابت بابازارECs
به هیچ عنوان نابود شدنی نیست

کیفت
موافق نیستم کیفیت با کمیت اصلا نمیتونه برابریکنه

PC_Expert
13-08-2011, 16:47
ازراک کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب داره، فرق فروم با بازار هم اینه که اینجا کسی دنبال سود شخصی نیست و اطلاعات اعضا هم بالاست، به همین دلیل زیاد پیشنهاد میشه ، بازار اگه شرایط فروم رو داشت ازراک رکورد فروش رو میزد!

گارانتی مادربرد های ازراک توسط شرکت شاب 2 ساله هست.

اون soltek که اشاره کردید مادربرد های خیلی خوبی داشت، نمیدونم چه بلایی سرش اومد که وبسایتش هم به کلی تعطیل شده !

Intel VS AMD
14-08-2011, 21:31
من اطلاعات سخت افزاريم همون 2005 مونده بود و الان دارم آپديتش مي كنم.

اون زمان من يه مين گيگا گرفتم و دوستم soltek AMD و من هنوز گيگامو دارم ولي سولتك اون 7 كفن پوسونده

الان كه با ازراك آشنا شدم اولش ياد سولتك افتادم كه الان فهميدم همون سال 2005 از كار مادربرد اومده بيرون و كلا الان سايتش هم تعطيل شده .

خدا بيامرزش

از همه دوستان ممنون كه جواب دادن

اميدوارم از خريدم پشيمون نشم چون براي داداشم ميخوام خريد كنم و خدا كنه مشكل پيش نياد.

PC_Expert
14-08-2011, 23:38
من سال 2004 یک soltek خریدم، هنوز داره مثل تراکتور کار میکنه، فقط گاهی هارد رو نمیشناسه!
قراره چه خریدی بکنید؟

B.J.U
15-08-2011, 01:25
چرا نگیم؟
ازراک یه برند بین المللی هست که با برند های گیگا و ایسوز مقایسه میشه و کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی داره
چه دلیلی داره پیشنهاد ندیم؟

panther99
15-08-2011, 01:35
کلا طول عمر قطعات خیلی اومده پایین !!!!! دلیلش رو هم نمیدونم چیه ؟؟!!
من خودم سال 82 یه سیستم بستم که مین بوردش شاتل بود تا حالا داره مثل ساعت کار میکنه !!!!!!!! آخ نگفته بزنم به تخته . اما مطمئنم الان ایسوس یا گیگا رو حتی اگه 170 تومن هم پول بدی واسشون 3 سال بیشتر مهمونت نیستن !!!! خیلی از این موارد دیدم بخصوص تو ایسوس و گیگا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Intel VS AMD
15-08-2011, 01:45
چرا نگیم؟
ازراک یه برند بین المللی هست که با برند های گیگا و ایسوز مقایسه میشه و کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی داره
چه دلیلی داره پیشنهاد ندیم؟

نه نگفتم پيشنهاد ندين

آخر پستم هم گفتم براي اطلاعات خودم ميخوام و اصلا اونقدر اطلاعات ندارم

كه بخوام ازراك يا هر برند ديگه اي رو نقد كنم

فقط ياد سولتك افتادم و تو ذهنم با ازراك مقايسش كردم.

و اينكه تو خريد خيلي وسواس به خرج ميدم برا همين هنوز سيستمو نخريدم.

البته قبول دارم عنوان تاپيك شبه جانب گيرانست

گفتم شايد اينجوري بيشتر بازخورد داشته باشه.

Intel VS AMD
15-08-2011, 01:50
من سال 2004 یک soltek خریدم، هنوز داره مثل تراکتور کار میکنه، فقط گاهی هارد رو نمیشناسه!
قراره چه خریدی بکنید؟

حتما بزن به تخته عجب سيستم مردي

بووووووووم تركيد ؟؟

CPU:INTEL CORE I3 2100 2.8GHz
M.B:ASROCK H61ICAFE
يا
ASRock H67M-G
VGA:ATI POWERCOLOR HD5770 1GB GDDR5
RAM:KINGMAX 4GB 1333 CL9
PSU:FSP SAGAII 500
CASE:GREEN WEE

PC_Expert
15-08-2011, 10:15
حتما بزن به تخته عجب سيستم مردي

بووووووووم تركيد ؟؟

يا
ASRock H67M-G

سیستم خوبی دارید میخرید، همه چی خوبه، فقط این کیس wee طولش خیلی کمه، واسه نصب کارت گرافیک های بزرگ باید هارد به صورت عمودی نصب شه!

jonerex
15-08-2011, 15:56
يا
ASRock H67M-G

سیستم خوبی هست فقط اگر 1% مادربرد مشکل بیدا کنه مشکلات شما شروع میشه ولی اگر گیگا بخری مشکل بیدا کنه میبری نمایندگی بدون هیچ هزینه برات میفرسته تهران و برمیگرده راحت ولی اگر ازراک بخری هزینه رفت و برگشت احتمالا با خودت هست و جوابگو هم تهران هستند و...چون نمایندگی در شهر شما نداره

Intel VS AMD
15-08-2011, 17:31
سیستم خوبی هست فقط اگر 1% مادربرد مشکل بیدا کنه مشکلات شما شروع میشه ولی اگر گیگا بخری مشکل بیدا کنه میبری نمایندگی بدون هیچ هزینه برات میفرسته تهران و برمیگرده راحت ولی اگر ازراک بخری هزینه رفت و برگشت احتمالا با خودت هست و جوابگو هم تهران هستند و...چون نمایندگی در شهر شما نداره

منم همينو ميگم

الان ازراك اونقدرا پشتيباني و نمايندگي نداره خوب اونم اگه مثل ايسوس و گيگا نمايندگي و خدماتش زياد بود قيمتش بالا

ميرفت احتمالا

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

سیستم خوبی دارید میخرید، همه چی خوبه، فقط این کیس wee طولش خیلی کمه، واسه نصب کارت گرافیک های بزرگ باید هارد به صورت عمودی نصب شه!

ممنون

خودمم از ريخت كيسه خوشم نيومد حالا اينطور كه شما ميگي بايد عوضش كنم

يه كيس قديمي ماله پنتيوم 4 دارم فكر نكنم مين تو اون سوار شه نه ؟؟

و همچنين پاور Microlab atx 400 اينا هيچ كدوم بدرد اين سيستمم نميخوره؟

ess_1362
15-08-2011, 19:16
من نظرم این هست که کلا گارانتی را از انتخابات حذف کن چون در ایران بی معنی هست:31:
به تازگی گیگابایت مادربرد معیوب را تعویض نمی کنه بلکه با یک نمونه تعمیری دیگه تعویض می کنه.البته از این موارد در صنعت خودرو سازی ایران(بزرگترین کارخانه خودروسازی خاورمیانه)هم زیاد می بینیم
ایسوس هم که اگر گارانتی نداشته باشه سنگین تر هست:31:
پارسال یک برد ایسوس مدل m4a89td pro usb3 برای خودم خریدم
خیلی جالبت بود که فروشنده ها شرط می کردن که اگر خریدی و مشکلی داشت ما هیچ مسولیتی نداریم
همین فروشنده که ازش خریدم در کمال ناباوری بعد از اینکه نتونست منو از خرید این برد منصرف کنه گفت اگر ایرادی به هم زد به شما توصیه می کنم دنبال یک برد دیگه بگردی و هزینه های جانبی بی مورد را متحمل نشی
البته به نظرم گارانتی ازراک هم دست کمی از دو مورد بالا نداره

البته تجربیات طولانی در سر و کله زدن با شرکت های گارانتی دارم که بعضی هاش حکایت شاهنامه هست:31:

موفق باشید

EXTREME
15-08-2011, 19:20
من نظرم این هست که کلا گارانتی را از انتخابات حذف کن چون در ایران بی معنی هست:31:
به تازگی گیگابایت مادربرد معیوب را تعویض نمی کنه بلکه با یک نمونه تعمیری دیگه تعویض می کنه.البته از این موارد در صنعت خودرو سازی ایران(بزرگترین کارخانه خودروسازی خاورمیانه)هم زیاد می بینیم
خیلی جالبت بود که فروشنده ها شرط می کردن که اگر خریدی و مشکلی داشت ما هیچ مسولیتی نداریم
همین فروشنده که ازش خریدم در کمال ناباوری بعد از اینکه نتونست منو از خرید این برد منصرف کنه گفت اگر ایرادی به هم زد به شما توصیه می کنم دنبال یک برد دیگه بگردی و هزینه های جانبی بی مورد را متحمل نشی

البته تجربیات طولانی در سر و کله زدن با شرکت های گارانتی دارم که بعضی هاش حکایت شاهنامه هست:31:

موفق باشید
عجب
پس احسان جان دیگه خودمون رو برای گارانتی نکشیم :31:
من فکر میکردم باز گیگا بهتر باشه تو گارانتی از بقیه پس اینطور نیست :41:

Erfan.
15-08-2011, 20:35
ابهت Gigabyte کاملا تو خالی و الکیه، برد قبلیم که گیگا بود USB هاش از کار افتادن، برد فعلیم (890FXA UD7) توی ولتاژ دادن به CPU در Bios مشکل داره...

jonerex
15-08-2011, 21:06
البته احسان رو فکر کنم تمام شرکت های گارانتی بشناسن انقدر به قول خودش رم و مادربرد آتیش زده من خودم دو مرتبه فرستادم برای آواژنگ درست شده برگردوندن حالا فردا میرم از فروشندها میبرسم جدیدا آواژنگ خراب شده یا نه البته دوستان فروشنده در انجمن دراین باره اشاره نکردن و از گارانتی مخصوصا MSI هم خیلی تعریف میکنن ...

Intel VS AMD
15-08-2011, 21:09

موفق باشید

بازم خوبه فروشنده صداقت داشته گفته بي خيال گارانتي شو

منم يكي دو بار با گارانتييون درگير شدم كه يه بارش براي يه Mp4 بود كه به خاطر اينكه تو فيلمبرداري زوم نميكرد !!!!!!!!!! بعد از دو ماه كل پولشو گرفتم ولي با كمي دعوا :46: الانم با گارانتي هاردم مشكل دارم ببينم چي ميشه
:8:

high-end
16-08-2011, 16:26
عجب
پس احسان جان دیگه خودمون رو برای گارانتی نکشیم :31:
من فکر میکردم باز گیگا بهتر باشه تو گارانتی از بقیه پس اینطور نیست :41:

البته بعضی مواقع(تاکید میکنم بعضی مواقع!!)این نمایندگی ها به سرشون میزنه مهربون میشن!:31:

من فروردین ماه امسال به کمک دوستان همین انجمن یه سیستم بستم که مینش ازراک 870 بود.2 هفته خوب کار کرد ولی بعد 2 هفته موقع تست اورکلاک مادربرد بدجوری داغ میکرد و سیستم خاموش میشد.جالب اینکه دمای پردازنده نرمال بود ولی مادربرد بخاری میشد!بردم نمایندگی بعد 1 ساعت تست گفتن مشکل از چیپ هست و همون موقع یه مین 870 نو بهم دادن با کلی عذر خواهی!:27:

Intel VS AMD
16-08-2011, 17:25
البته بعضی مواقع(تاکید میکنم بعضی مواقع!!)این نمایندگی ها به سرشون میزنه مهربون میشن!:31:

من فروردین ماه امسال به کمک دوستان همین انجمن یه سیستم بستم که مینش ازراک 870 بود.2 هفته خوب کار کرد ولی بعد 2 هفته موقع تست اورکلاک مادربرد بدجوری داغ میکرد و سیستم خاموش میشد.جالب اینکه دمای پردازنده نرمال بود ولی مادربرد بخاری میشد!بردم نمایندگی بعد 1 ساعت تست گفتن مشکل از چیپ هست و همون موقع یه مین 870 نو بهم دادن با کلی عذر خواهی!:27:

خوش به حالت شانس داري