PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : it بهتره یا کامپیوتر؟

bushido
13-08-2011, 14:14
سلام
دوستم می خواد انتخاب رشته بکنه مونده کدومو از نظر کاری و دشواری و اینجور چیزا بهترن یکی میگه آیتی یکی هم میگه کامپیوتر مخصوصا نرم افزارش
کدوم بهتره؟

avril
13-08-2011, 15:00
سلام
دوست من این بستگی به خودت داره اینکه چقدر پشتکار و تلاش کنی رشته سخت افزار عالیه ولی در زمینه کاری در آینده نسبت به دو رشته دیگه بیشتر اذیت می شی ولی اگرم کارت بگیره خوب عالیه من خودم دانشجوی رشته نرم افزارم ولی از نظر من به ترتیب
1. سخت افزار
2. نرم افزار
3. آی تی
موفق باشی

نادر1368
13-08-2011, 15:04
نرم افزار بعد ای تی در آخر هم سخت افزار که پرطرفدار نیست(در بازار کار ایران!)

AC_POP
13-08-2011, 15:05
بنظر من هم آی تی بهتره

far2009
13-08-2011, 16:42
میشه دلیل بیارید ، همین طوری که نمیشه قضاوت کرد !

bushido
13-08-2011, 23:47
فکر میکردم اینجوری بشه واسه همین نظر سنجی گذاشتم
ولی همه چیز مساویه هر سه تاشون دوتا رای دارن
لطفا دلیل بیارید کدوم و چرا؟

AC_POP
13-08-2011, 23:48
میشه دلیل بیارید ، همین طوری که نمیشه قضاوت کرد !

الان همه دارن از آی تی میگن . همه استادها و معلم های دبیرستان و پیش دانشگاهی . میگن نیاز کشور به این رشته طی چند سال دیگه خیلی زیاد میشه. حتی اون روز رفته بودیم واسه فامیلمون مشاوره انتخاب رشته طرف به کارنامه نگاه کرد سرشو تکون داد گفت کاش رتبه ت میرسید آی تی میزدی

hamidras
14-08-2011, 19:46
این تاپیکو ببینید:

در حال حاضر برای استخدام نرم بیشتر مورد نیازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی به شخصه دارم از نرم تغییر رشته میدم به IT :دی میگن تو چند سال آینده بیشتر مورد نیازه!

bushido
15-08-2011, 16:47
دوستمم آیتی رو الویت قرار داد بعد هم نرم اقزار و در آخر سخت افزار
مرسی از نظر دوستان:11:

sasan816
15-08-2011, 16:59
در کل رشته IT نسبت به مهندسی کامپیوتر خیلی ساده تر و جذابترهست و طرفدارن خاص خودش رو هم داره

hermione
15-08-2011, 17:22
به نظره من کامپیوتر
والا من هر کدوم از بچه های it شیراز و صنعتی اصفهان دیدم ناراضی بودن ومی خواستن ارشد کامپیوتر برن حالا دیگه نمیدونم

milla.online
15-08-2011, 17:31
به نظره من کامپیوتر
والا من هر کدوم از بچه های it شیراز و صنعتی اصفهان دیدم ناراضی بودن ومی خواستن ارشد کامپیوتر برن حالا دیگه نمیدونم

من it صنعتی شیراز میارم....
به نظرت بزنمش یا شهر سازی؟؟؟ عاوم کامپیوتر بهشتی هم میارم... علوم کامپیوتر که از همشون بازار کارش کمتره درسته؟؟؟

alireza20202003
16-08-2011, 00:26
اول از همه كلا بازار كار رو بذارين كنار ، تو همشون دست زياده و بازار كم !

كارشناسی 3.5 - 4 ساله (حداقل!) اين يعنی يك عمر ، حالا تجريه به من ثابت كرد كه در انتخاب رشته و دانشگاه (اوه يادش به خير 4 5 سال پيش بود :دی) فقط آسونی ملاك است و بس !

معيار سنجش آسونی هم سادست ، تشريف ميبرين دانشگاه و همينجوری بردهای دانشكده‌ها رو نگاه می‌كنين كه پر نمرات ميان ترم و پايان ترمه ، بعد هر كجا ديدين تو اون منطقه نمره‌ها همچين مدل دبستانی 19-20 شد (حالا ممكنه جور ديگه باشه مثلا 90 100 يا اگه مثلا پايان ترم از 70 درصد باشه 65 الی 70 و ...) همونجا وای ميستين و نام دانشكده و دانشگاه و گرايش رو يادداشت و انتخاب می‌كنيد به همين سادگی.

معيار آسونی فقط همينه روش معتبر ديگه‌ای من هنوز پيدا نكردم مخصوصا كه اساتيد دانشگاه‌ها كلا رندم هستن يعنی تو يه دانشگاه آی تی آسونه نرم افزار سخت 2 متر اونورتر نرم افزار آسونه آی تی سخت!

hermione
16-08-2011, 18:20
اول از همه كلا بازار كار رو بذارين كنار ، تو همشون دست زياده و بازار كم !

كارشناسی 3.5 - 4 ساله (حداقل!) اين يعنی يك عمر ، حالا تجريه به من ثابت كرد كه در انتخاب رشته و دانشگاه (اوه يادش به خير 4 5 سال پيش بود :دی) فقط آسونی ملاك است و بس !

معيار سنجش آسونی هم سادست ، تشريف ميبرين دانشگاه و همينجوری بردهای دانشكده‌ها رو نگاه می‌كنين كه پر نمرات ميان ترم و پايان ترمه ، بعد هر كجا ديدين تو اون منطقه نمره‌ها همچين مدل دبستانی 19-20 شد (حالا ممكنه جور ديگه باشه مثلا 90 100 يا اگه مثلا پايان ترم از 70 درصد باشه 65 الی 70 و ...) همونجا وای ميستين و نام دانشكده و دانشگاه و گرايش رو يادداشت و انتخاب می‌كنيد به همين سادگی.

معيار آسونی فقط همينه روش معتبر ديگه‌ای من هنوز پيدا نكردم مخصوصا كه اساتيد دانشگاه‌ها كلا رندم هستن يعنی تو يه دانشگاه آی تی سخته نرم افزار آسون 2 متر اونورتر نرم افزار آسونه آی تی سخت!

آی گل گفتی اساسی!
تجربه نشون داده همه بعد از ورود به دانشگاه ( دقیقا وقتی می فهمن هیچ خبری نیست و این دانشگاه اونی نیست که توی ذهنشونه) گرایش پیدا می کنن به رشته های آسون :31::31:

cancer140
19-08-2011, 17:31
سلام
دوستم می خواد انتخاب رشته بکنه مونده کدومو از نظر کاری و دشواری و اینجور چیزا بهترن یکی میگه آیتی یکی هم میگه کامپیوتر مخصوصا نرم افزارش
کدوم بهتره؟

به نظر من مهم نيست چه رشته اي بخوني مهم اينه كه تو هر رشته اي كه مي خوني top باشي و موفق باشي..