PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نيامدن ويندوز

MILAD MGH
13-08-2011, 13:18
سلام.من ديشب كامپيوترو روشن كردم رفتم تو ويندوز 7.اما بعد از starting يه صفحه سياه مياد كه فقط نشانگر! ماوس معلومه.يه ربع هم صبر كردم ولي فرقي نكرد.سي دي ويندوز رو هم براي repair ميزارم ولي مشكلي پيدا نميكنه.

مشكلش چيه؟
ممنون.

FAR_FA
13-08-2011, 18:05
ببينيد زماني كه نشانگر موس رو ميبينيد ، با Ctrl + Alt + Delete پنجره تسك منيجر ظاهر ميشه ؟

MILAD MGH
13-08-2011, 21:34
ببينيد زماني كه نشانگر موس رو ميبينيد ، با Ctrl + Alt + Delete پنجره تسك منيجر ظاهر ميشه ؟

نه متاسفانه.

FAR_FA
13-08-2011, 22:44
ويندوز رو با Safe Mode بالا بياريد ، اگه نرم افزار تعمير ويندوز يا رجستري داريد يه بار اسكن كنيد . اگه درست شد كه خداي شكر ،
اگه درست نشد ببينيد توي همين Safe Mode ميتونيد System Restore رو به يك يا دو روز قبل بكشونيد . من سيستم ري استور رو
توي سيف مد تست نكردم ، ببينيد واسه شما جواب ميده .

jvdyari
13-08-2011, 22:59
سلام..شاید ویندوز شما اورجینال نیست اون رو کرک کرده اید؟صفحه ی سیاه بعضی مواقع به این دلیل ظاهر می شود

MILAD MGH
13-08-2011, 23:07
ويندوز رو با Safe Mode بالا بياريد ، اگه نرم افزار تعمير ويندوز يا رجستري داريد يه بار اسكن كنيد . اگه درست شد كه خداي شكر ،
اگه درست نشد ببينيد توي همين Safe Mode ميتونيد System Restore رو به يك يا دو روز قبل بكشونيد . من سيستم ري استور رو
توي سيف مد تست نكردم ، ببينيد واسه شما جواب ميده .

توي safe mode هم فرقي نداره.:41:
System Restore رو هم من قبلا غير فعال كرده بودم.:41:

سلام..شاید ویندوز شما اورجینال نیست اون رو کرک کرده اید؟صفحه ی سیاه بعضی مواقع به این دلیل ظاهر می شود

كرك كردم.الان چند ماهه دارم باهاش كار ميكنم.

H.Operator
14-08-2011, 12:34
سلامــــ
این مشکل گاهی واسه من پیش میاد شما رمها رو از روی مادربرد جاشون رو عوض کن ببین درست میشه یا نه واسه من اینطوری درست میشه.

MILAD MGH
14-08-2011, 15:45
نشد.:41:

فك كنم بايد ويندوز رو عوض كنم.:41:

jafarian
14-08-2011, 16:06
با safe mode بالا بیاین و گزینه last known good configuration انتخاب کنید ببینید فرقی میکنه دیدین بازم به همون صورت بود جای کابلهای هاردتون که به مین خورده و ازپاور به هارد خورده رو عوض کنید:20: