PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سئوال در مورد پرايد

pakbakhteh
13-08-2011, 11:41
چند روز پيش يك پرايد 87 دوگانه كه لاستيكاش عمر مفيدشون تموم شده و ببيمه هم تا ارديبهشت 91 داره 6.7 گرفتم نظرتون در مورد قيمتش بهم بگيد ( موتور پلمپ- بدون تصادف _ بدون رنگ )
چند تا سئوال هم داشتم دوستاني كه تجربشو دارند لطفا راهنمايي كنند.
1- چه لنتي براي پرايد مناسبه ؟ و لنتها هر چند وقت يكبار بايد تعويض شوند؟
2- كولر گرفتن مدام ( البته تواين گرما واقعا واجبه ) در سطح شهر آسيبي به ماشين مي زنه يا نه ؟
3- همونطور كه گفتم ماشين لاستيك نداره چه لاستيكي با چه ماركي بگيرم بيشترين راحتي رو داره لطفا قيمت هم بگيد.
4- چه موقع كولر نياز به شارژ داره و هزينه شارژ اون چقدري تموم ميشه ؟
5- فرق بين روغن ترمز هاي آبي و زرد در چيه ؟
6- بهترين روغن موتور و واسكازين مناسب پرايد دوگانه چيه؟ و هر چند كيلومتر بايد عوض شه؟
با سپاس:11:

mohamad skystar
13-08-2011, 19:04
در مورد قیمتش مناسب خریدی.
چون تا 7000000 تومان هم جا داشته.

pakbakhteh
15-08-2011, 08:18
در مورد قیمتش مناسب خریدی.
چون تا 7000000 تومان هم جا داشته.

ممنون از اظهار نظرتون
كسي هست بقيه سئوالامو جواب بده ؟

blacktiger
15-08-2011, 13:36
چند روز پيش يك پرايد 87 دوگانه كه لاستيكاش عمر مفيدشون تموم شده و ببيمه هم تا ارديبهشت 91 داره 6.7 گرفتم نظرتون در مورد قيمتش بهم بگيد ( موتور پلمپ- بدون تصادف _ بدون رنگ )
قیمتش تقریبا همینه شکار نزدید ولی بالا هم نخریدید بنظر من
اگر اصلی گیر بیارید مارک سکو که میشه مارک 6 شرکت سایپا اگه از عوامل فروش بگیرید و دقت کنید مارک ارم سکو و مارک 6 شرکت باشه خوبه
2- كولر گرفتن مدام ( البته تواين گرما واقعا واجبه ) در سطح شهر آسيبي به ماشين مي زنه يا نه ؟ اسیبی نمیزنه
3- همونطور كه گفتم ماشين لاستيك نداره چه لاستيكي با چه ماركي بگيرم بيشترين راحتي رو داره لطفا قيمت هم بگيد.
دقیقا نمیتونم بگم چه مارکی چون چین با همه مارک میزنه
هر وقت احساس کردید سرماش کم شده یا نشتی در سیستم خنک کننده داشتید باید شارژ گاز بشه . دوره زمانی خاصی نداره.
5- فرق بين روغن ترمز هاي آبي و زرد در چيه ؟ شما هر رنگی تو ماشینته از همون بریزید
6- بهترين روغن موتور و واسكازين مناسب پرايد دوگانه چيه؟ و هر چند كيلومتر بايد عوض شه؟
بنظر من همون بهران سایپا ی ده هزار . روغن هر 8000 تا 10000 کیلومتر و واسکازین هر 30000 کیلومتر

monazzah
23-08-2011, 08:49

لنت پارس بستگي به نوع رانندگيت داره
2- كولر گرفتن مدام ( البته تواين گرما واقعا واجبه ) در سطح شهر آسيبي به ماشين مي زنه يا نه ؟
نه
كومهو يا هانكوك فقط 165 بگير چون پهنتر فرمونت سفت ميشه حدود جفتي 120
هر وقت كه خوب سرد نكنه گاز كاملش مشهد 35000 تومنه
5- فرق بين روغن ترمز هاي آبي و زرد در چيه ؟
اطلاعي ندارم
روغن موتور من بهران تكتاز 5000 كيلومتر مي ريزم البته بهران پيشتازم هر 7000 كيلومتر خوبه - واسكازين هم سمند

در ضمن ماشينت هم مباركه خوب خريدي عكساشو بذار ببينيم