PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور سه بعدی با کارت گرافیک سه بعدی

midnight1234
12-08-2011, 17:31
سلام دوستان.قصد خرید تی وی سه بعدی ال جی داشتم با قیمت حدودی 2 تومن
ولی چون برای اتاق می خوام و استفاده برای بازی و وبگردی تماشای فیلم و ماه پاره ...و کوچیکترینش 42 اینچ هست گفتم اگه تو ایران مانیتور های خوب سه بعدی هم وارد شده که هم کوچیک تر هم ارزون تر ولی با همین کیفیت تصویر معرفی کنید

چیزهایی که برام مهمه سرعت تاخیر بالایی نداشته باشه که چشم رو اذیت کنه
کیفیت تصویر خوب
عینک بدون شارج مثل همینایی که تی وی ال جی داره و گویا بهترین هست در نوع خودش..اگه اشتبا می کنم راجب کیفیت سی بعدی این تی وی بگید و اگه برندهای بهتری هستن

و در مورد کارت گرافیک سه بعدی با قیمت 350 -300 کارت قوی می شه خرید که بازی های رو رو رو حدااکثر گرافیک اجرا کنه؟یا با این بودجه رو گرافیک مدیم باید بیشتر بازی ها روز رو اجرا کنم؟

سیستم خوبی هم تو خونه از لحاظ پاور و سی پی یو و رم دارم فقط کارت گرافیکم قوی نیست.

jonerex
12-08-2011, 18:07
سلام چشم رو اذیت نمیکنه کیفیت تصویر خوبه عینک رو نمیدونم درباره جزییات تحقیق نکردم ولی این لینک ایسوس رو تست کرده با جزییات وانتخاب فکر کنم همین دوتا باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدASUS 23" VG236H 3D=770
SAMSUNG 22" 2233 RZ LED 3d=700

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jack426
13-08-2011, 02:00
VX2268wm-3D=480t گارانتی آواژنگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] descreen_Ultra_Slim_DVI_3D_LCD_Monitor_xl.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

midnight1234
13-08-2011, 11:08
بچه ها تبلیغ می کنید یا راهنمایی ؟؟
خدا وکیلی بازاریابی هست؟؟ اگه نیست یکم بیشتر توضیح می دادین من که چیزی دست گیرم نشد
پست اول اخر نفهمیدم این مانیتوره یا کارت گرافیک یا جفتش! و نکته مهم اینکه عینک که جز جزئیات نمی شه جز مهمترین قسمت مانیتور یا تی وی سه بعدی می شه!
چیزی که معرفی می کنید از نسل قدیم 3d نباشه از نسل جدیدشون باشه.

VX2268wm-3D هم که معرفی شد بیشتر توضیح بدید اصلا برند چی هست و hdmi می خوره سایز بزرگتر داره اخه 22 که به درد سه بعدی نمی خوره البته شاید این نمونه فرق بکنه و فول اج دی هست ..led یا .... سرعت تاخیرشون چند می لی ثانیه هست اینا همه مهمه..اگه مارکی هست که کسی خریده راضی بوده معرفی کنید.

jonerex
13-08-2011, 15:06
خدا وکیلی بازاریابی هست؟؟ اگه نیست یکم بیشتر توضیح می دادین من که چیزی دست گیرم نشد
پست اول اخر نفهمیدم این مانیتوره یا کارت گرافیک یا جفتش! و نکته مهم اینکه عینک که جز جزئیات نمی شه جز مهمترین قسمت مانیتور یا تی وی سه بعدی می شه!

VX2268wm-3D هم که معرفی شد بیشتر توضیح بدید اصلا برند چی هست و hdmi می خوره سایز بزرگتر داره اخه 22 که به درد سه بعدی نمی خوره البته شاید این نمونه فرق بکنه و فول اج دی هست ..led یا .... سرعت تاخیرشون چند می لی ثانیه هست اینا همه مهمه..اگه مارکی هست که کسی خریده راضی بوده معرفی کنید.

نه من درباره جزییات عینک نمیدونم که شارژی هست و....اگر عجله ندارید سامسونگ نسل جدید بدون عینک در راه هست و کلا مشخصات قطعات کیس شما چی هست؟

jack426
13-08-2011, 15:34

برند ViewSonic هست مدل دقیقش ViewSonic FuHzion VX2268wm 3D و LCD هست و hdmi نمیخوره و بالاترین رزولیشن 1680x1050 هست و پکیج انویدیا نداره خودتون باید بخرید
مشخصات کامل :

شما بگو اصلا مانیتور 3d تو بازار هست یا نه ، همین مدل های معرفی شده هم غنیمته:31:
این مانیتور هم full hd هست و زمان پاسخگویی اون 2ms و اگر پکیج انویدیا هم داشته باشه خوبه

ASUS 23" VG236H 3D=770
و برای بازی 3d نیاز به یک سیستم خوب هست حدالاقل یه کارت گرافیک قوی در حد gtx 570 یا gtx 580 یا sli یه جفت 460 gtx
مشخصات سیستمتون هم بنویسید

Ultra_Black
13-08-2011, 16:55
این مانیتور هم full hd هست

HD هست و نه Full HD!
Full HD رزولوشن 1920x1080 هست...

sasan816
13-08-2011, 17:24
اگر پکیج انویدیا هم داشته باشه خوبه
پک انویدا که دیگه احتیاجی به مانیتور 3d نداره

jonerex
13-08-2011, 17:50
اگر پکیج انویدیا هم داشته باشه خوبه

بله داره گرافیک 470 داره که قیمتش حدودا 400 تومان هست در سایت و عکس بالا جعبه پکیج انویدیا رو میبینید و همچنین در فیلم های زیر:

jonerex
13-08-2011, 18:21
HD هست و نه Full HD!

آقا بابک FULL HD هست True Resolution : 1920x1080

Ultra_Black
13-08-2011, 20:17
آقا بابک FULL HD هست True Resolution : 1920x1080
این رو عرض کردم:

برند ViewSonic هست مدل دقیقش ViewSonic FuHzion VX2268wm 3D و LCD هست و hdmi نمیخوره و بالاترین رزولیشن 1680x1050 هست و پکیج انویدیا نداره خودتون باید بخرید

ولی حتما باید 120Hz باشه که خیلی کمیاب هست...

jack426
14-08-2011, 02:25
نشستین سوتی گرفتن:31:

HD هست و نه Full HD!
منظور من مانیتور پائینی بود نه بالایی همونی که نقل قول شد

ASUS 23" VG236H 3D=770
و گر نه اون بالایی رو که خودم پیشنهاد دادم نوشتم رزولیشن 1680x1050
در مورد

منم ننوشتم که مانیتور خودش 3d هست
منظور مانیتور 120 هرتز + پک انویدیا بود نه مانیتور 3d+پک انویدیا

حالا نشینین غلط املایی بگیرین:31:

موفق باشید:11:

midnight1234
16-08-2011, 21:34
بچه ها ممنونم ببخشید 2 روزی نبودم ..لطفا بگید منظورتون از پکیج انودیا چیه؟؟ منظورتون کارت گرافیک مثلا 570 انودیاست یا عینک مخصوصی!؟ یکم توضیح بدید
ASUS 23" VG236H 3D=770 این مدلی که پیشنهاد شد سیستم سه بعدی این چه فرقی با تی وی ال جی 6700 که رو انتن تبلیغ می کنه داره؟
از لحاظ تکنولوژی سه بعدی به کار رفته روش؟

دوستان من قطعات سیستمم بالاست فقط کارت گرافیک باید بخرم + یک مانیتور سه بعدی

در مورد سامسونگ و ورود نسل جدیدشم یه توضیحی بدید چقدر دیگه طول می کشه وارد بازار بشه کلا چرا انقدر مانیتور های سه بعدی تو بازار کم یابه؟ ولی تی وی همه جوریش هست حتی برای تست و ..

این پست بالا هم گفتید یک مانیتور 120 هرتز نه مانیتور سه بعدی مگه این دو ---2 تا چیز متفاوت هستن!؟

midnight1234
17-08-2011, 13:29
دیروز یکم سرچ کردم یه مانیتور ال جی پیدا کردم که سه بعدی بدون عینک بود!یه سنسور بالای مانیتوره که حرکات چشم رو کنترل می کنه و عمق تصویر رو تنظیم می کنه خودش..تو یک سایت ایرانی راجبش توضیح داده بود..قیمتشم اشتبا نکنم 499 دلار بود.
ولی گویا تو ایران نیست! جالب بود گفتم شما هم بدونید...

jack426
17-08-2011, 15:31
لطفا بگید منظورتون از پکیج انودیا چیه؟؟
این کیت یا همون پکیج انودیا هست

ASUS 23" VG236H 3D=770 این مدلی که پیشنهاد شد سیستم سه بعدی این چه فرقی با تی وی ال جی 6700 که رو انتن تبلیغ می کنه داره؟
از لحاظ تکنولوژی سه بعدی به کار رفته روش؟
اون tv lg که تو شبکه های تلویزیون تبلیغش میشه سه بعدی با عینک پسیو شاتر هست و چشم کمتر اذیت میشه اما کیفیتش کمتر از مانیتور 120 هرتز و پک انویدیا هست

دوستان من قطعات سیستمم بالاست فقط کارت گرافیک باید بخرم + یک مانیتور سه بعدی
این همون مانیتور سامسونگ هست که قراره وارد بشه. در حال حاضر هیچ مانیتور سه بعدی در بازار نیست

این پست بالا هم گفتید یک مانیتور 120 هرتز نه مانیتور سه بعدی مگه این دو ---2 تا چیز متفاوت هستن!؟
مانیتور سه بعدی نیاز به پک انویدیا نداره اما مانیتور 120 هرتز نیاز به پک داره
در کل سه بعدی به ترتیب زیر هست
1-مانیتور سه بعدی 2- مانیتور 120 هرتز + پک انویدیا 3-tv lg با عینک پسیو شاتر

این هم کامل هست و توضیح داده:

midnight1234
17-08-2011, 22:56
لینک هارو کامل خوندم.. یعنی این تی وی ال جی که عینک passive داره از تکنولوژی نور عموری و افقی استفاده می کنه؟؟
یا یه تکنولوژی دیگه است؟

پک انودیا منظور همون عینک اکتیو و باتری و کابل و.. اش هست اون جعبه سیاه کنارش چیه..البته ظاهر عینکش نمی یاد شارجی باشه..دیگه چیزی تو این پکیج به جز اینا هست و چجوری و به کجا نصب می شه و قیمتش چنده..
همینطور مانیتور 120 هرتز تو بازار هست؟قیمت حدودی بدین

یه سوال دیگه یه سری از تی وی ها سه بعدی مثلا فیلیپس فلش ریتشون رو 400 هرتز 240 هرتز و .. بود...این کمک می کنه چشم کمتر اذیت شه یا تاثیرش چیز دیگس؟ لطفا اگه اطلاعی می دید 100درصدی باشه..

خیلی دوست دارم بدونم سه بعدی پسیو چه فرقی با اکتیو داره من پسیو رو تست کردم کیفیتش خوب بود و حتی تصاویر سه بعدی از کنار ادم رد می شد مثل قطره های اب و ... اکتیو چه مزیتی داره؟

jack426
18-08-2011, 16:49
لینک هارو کامل خوندم.. یعنی این تی وی ال جی که عینک passive داره از تکنولوژی نور عموری و افقی استفاده می کنه؟؟
یا یه تکنولوژی دیگه است؟
پسیو همون پلاریزیشن یا تکنولوژی نور عمودی و افقی هست

پک انودیا منظور همون عینک اکتیو و باتری و کابل و.. اش هست اون جعبه سیاه کنارش چیه..البته ظاهر عینکش نمی یاد شارجی باشه..دیگه چیزی تو این پکیج به جز اینا هست و چجوری و به کجا نصب می شه و قیمتش چنده..

اون وسیله فرستنده بی سیم هست و با خود پک انویدیا هست

همینطور مانیتور 120 هرتز تو بازار هست؟قیمت حدودی بدین
تمام مانیتورهای بالا 120 هرتز بود:31:

یه سوال دیگه یه سری از تی وی ها سه بعدی مثلا فیلیپس فلش ریتشون رو 400 هرتز 240 هرتز و .. بود...این کمک می کنه چشم کمتر اذیت شه یا تاثیرش چیز دیگس؟ لطفا اگه اطلاعی می دید 100درصدی باشه..
در مورد tv شرمنده :43:اطلاعی ندارم اما تاپیک برای tv هست تو فروم
تلویزیون و سیستم های تصویری

خیلی دوست دارم بدونم سه بعدی پسیو چه فرقی با اکتیو داره من پسیو رو تست کردم کیفیتش خوب بود و حتی تصاویر سه بعدی از کنار ادم رد می شد مثل قطره های اب و ... اکتیو چه مزیتی داره؟
ویژگیهای Active 3D :
رزولیشن FullHD دو برابر Passive 3D
بدون تاثير منفی روی تصاوير دو بعدی
نياز به باتری برای عينك
عينك گران قيمت و سنگين

ویژگیهای Passive 3D :
بدون CrossTalk يا تارشدگي در تصاوير سه بعدی
بدون پرش در تصاوير سه بعدی
دارای عينك ارزان و سبك كه بينی و چشم را اذيت نمي كند

midnight1234
18-08-2011, 22:21
با تشکر ..دوست عزیز شما خودتون مانیتور سه بعدی دارید یا تجربه برند خاصی؟؟
ادیت..ج سوال هام رو الان گرفتم..

قیمت این پکیج انودیا چند هست راحت گیر می یاد؟

یه سوال چرا تو این مانیتور ها عینک سه بعدی نزاشتن؟؟ چرا باید پکیج انودیا رو جدا براش بخریم؟

و اصلا از کجا معلوم این مانیتور با پکیج ست بشه؟

سوال اخر ..اگه تی وی ال جی به کامپیوتر وصل کنیم مثلا از طریق hdmi می تونیم تصویر سه بعدی بدون نیاز به پکیج انودیا بگیریم؟؟
یا حتما باید دستگاه بلو ری 3d بخرم؟؟

jack426
19-08-2011, 19:39
با تشکر ..دوست عزیز شما خودتون مانیتور سه بعدی دارید یا تجربه برند خاصی؟؟
ادیت..ج سوال هام رو الان گرفتم..

قیمت این پکیج انودیا چند هست راحت گیر می یاد؟
خیر راحت گیر نمی یاد و قیمتی از خود پک ندارم

یه سوال چرا تو این مانیتور ها عینک سه بعدی نزاشتن؟؟ چرا باید پکیج انودیا رو جدا براش بخریم؟
مدل اسوس و سامسونگ عینک و پک رو داشتن و فقط این مدل ViewSonic FuHzion VX2268wm 3D به خاطر قیمت پایینش نداره باید بپرسید

و اصلا از کجا معلوم این مانیتور با پکیج ست بشه؟
تمام مانیتورهایی که عنوان 3d vision ready دارند حتما ست میشه

سوال اخر ..اگه تی وی ال جی به کامپیوتر وصل کنیم مثلا از طریق hdmi می تونیم تصویر سه بعدی بدون نیاز به پکیج انودیا بگیریم؟؟
یا حتما باید دستگاه بلو ری 3d بخرم؟؟
اطلاعی در مورد tv ندارم این رو تو انجمن تلویزیون و سیستم های تصویری بپرسید

midnight1234
19-08-2011, 21:39
تشکر از راهنمایی دوستان .

hajoo
30-03-2012, 15:36
نظرتون در مورد مانیتورهای بدون عینک سه بعدی چیه؟عمق تصویر خوبه؟

millad1388
12-08-2012, 19:08
لطفا بنده را راهنمایی کنید برای خرید مانیتور سه بعدی با پشتیبانی از کارت گرافیک AMD
مانیتور هر برندی غیر از ال-جی باشد مهم نیستش
ترجیحا 27 اینچ باشد نبود هم مهم نیستش
پنل IPS باشد هم چه بهتر