PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DELL XPS L502

HOSEIN2398
11-08-2011, 14:43
سلام به همه ی دوستان امروز میخوام یه لپتاپ خوب از برند دل معرفی کنم که البته خودم هم این لپتاپ رو دارم و ازش هم خیلی راضی هستم مدل این لپتاپ dell xps l502 است و مشخصات اون هم به شرح زیره:

رم : 8گیگابایت البته مدل 6 گیگابایتی این مدل هم موجود است.

گرافیک: 2 گیگابایت

سی پی سو : core i 7 و 8 مگابایت کش

قیمت (حدودا): 1550ت

این مدل مجهز به بلوری خوان هم است و البته بلوری هم رایت میکنه و لی مدل 6 گیگابایتی اون بلوری رایت نمیکنه ولی بلوری رو میخوانه . نکته جالبی که درباره این لپتاپ چند وقت پیش خواندم رقالت این لپتاپ با مک بوک ایر اپل بود که طبق این گزارش بازی وارکرافت رو روی این لپتاپ و مک بوک ایر اپل آزمایش کرده بودند و ایر اپل این بازی رو با 66 فریم در ثانیه نمایش داده ولی xps L502 با 88 فریم در ثانیه این بازی رو نمایش داده که نشان از قدرت این لپتاپ داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tanhae1
13-08-2011, 13:39
با سلام
می خواهم بدانم که آیا کانفیگهای ارزانتری هم داره این مدل یا نه؟(در حدود ا ملیون تومان)

biostar
13-08-2011, 13:50
با سلام
می خواهم بدانم که آیا کانفیگهای ارزانتری هم داره این مدل یا نه؟(در حدود ا ملیون تومان)

خیر ، برای قیمت حدود 1 تومان باید برید سراغ Inspiron ها و یا Vostro

Xilevens
13-08-2011, 14:45
سلام به همه ی دوستان امروز میخوام یه لپتاپ خوب از برند دل معرفی کنم که البته خودم هم این لپتاپ رو دارم و ازش هم خیلی راضی هستم مدل این لپتاپ dell xps l502 است و مشخصات اون هم به شرح زیره:

رم : 8گیگابایت البته مدل 6 گیگابایتی این مدل هم موجود است.

گرافیک: 2 گیگابایت

سی پی سو : core i 7 و 8 مگابایت کش

قیمت (حدودا): 1550ت

این مدل مجهز به بلوری خوان هم است و البته بلوری هم رایت میکنه و لی مدل 6 گیگابایتی اون بلوری رایت نمیکنه ولی بلوری رو میخوانه . نکته جالبی که درباره این لپتاپ چند وقت پیش خواندم رقالت این لپتاپ با مک بوک ایر اپل بود که طبق این گزارش بازی وارکرافت رو روی این لپتاپ و مک بوک ایر اپل آزمایش کرده بودند و ایر اپل این بازی رو با 66 فریم در ثانیه نمایش داده ولی xps L502 با 88 فریم در ثانیه این بازی رو نمایش داده که نشان از قدرت این لپتاپ داره.

دوست عزیز این حرف آخر شما کاملا اشتباهه
اولا که مک بوک ایر اصلا کارت گرافیک به اون صورت قدرتمندی مثل L502 نداره
حتی سری جدید ایرها
دوما کی گفته مک بوک لپ تاپ قوی هست که شما تازه مک بوک ایر رو ملاک قدرت قرار دادی؟
رو کدوم حساب؟
از چه نظر ملاک برتری یک لپ تاپ FPS هست؟
سوما کدوم بازی وارکرافت؟ منظورتون world of warctarf هست؟

shervin.zs
15-08-2011, 15:43
حسین 2398 ِ عزیز ، خوب جایی گیرت آوردم !
منم دنبال آمار XPS L502 هستم ، اینجاست که باید آمار واسم رو کنی و جواب سوالامو بدی ;)

من آخر نفهمیدم مدلای سری XPS L502 ها چجوری طبقه بندی میشن ؟! آخه خود L502 ها مثل اینکه چند مدل داره ، مثلن مثل : , XPS L502-A , XPS L502-B , XPS L502-C , XPS L502-D , XPS L502-E , XPS L502-F , . . .
که من مشخصات اونی که پررنگتر کردم ( XPS L502-E) رو توی یه سایت معتبر ایرانی در آوردم و با بقیهء مدلهای XPS L502 مقایسه کردم و دیدم که فقط همین مدله Eش بلو-ری رایتر داره (که رمشم 6 و هاردشم 640Gigهست)
ولی اینجا که اومدم دیدم شما هم اسم مدل رو نوشتین : XPS L502 خالی !! یعنی آخرش اون تک حرف رو نداره
توی لیست قیمتهایی هم که از مغازه داره گرفته بودم مثل شما نوشته بود !!!
فقط اینو بگم که من مدل بلو-ری رایتر دارش رو در نظر دارم !
میشه راهنماییم کنی جریان از چه قراره ؟ !
یکم گیج شدم !!!
یه لطف دیگه هم بکن تجربهء خودت رو از XPS L502 بگو

با سپاس فراوان ! :)

architectman60
16-08-2011, 03:59
این لپ تاپ رو من دیدم واقعا دیزاین زشتی داره

HOSEIN2398
16-08-2011, 13:49
پاسخ به: shervin.zs

اولا با عرض شرمندگی من در مورد حرفی که شما در مورد مدل های دیگه سری xps زدی تا به حال چیزی نشنیدم و برام هم خیلی جالبه ی فقط این نکته رو بدون که این سری (xps) دو تا نوع داره یکی همینه که من معرفی کردم و بلوری هم راییت میکنه و دومی هم دقیقا همین نام رو داره فقط بلوری رایت نمیکنه (فقط بلوری میخوانه) و البته هم رمش هم 6گیگ هست ولی این رمش 8 گیگه من موقع خریدن این لپتاپ خیلی تحقیق کردم ولی هیچ وقت با چنین مدل های برخورد نکرده بودم حالا اگه دوستان دیگه اطلاعات دارن به ما هم بگن.
در مورد تجربه من با این لپتاپ بخوای بدونی راستش لپتاپ خیلی خوبیه همه کار میکنه از مشخصاتش هم که معلومه چقدر قویه هستش موقع خریدن هم یه آنتی ویروس اورجینال مکافی روش داشت که البته مال من که لایسنسش تموم شده بود در کل خیلی خوبه .

farsweb
16-08-2011, 15:07
آقا من می خوام این مدل رو بخرم. موقع خرید چه چیزهایی رو چک کنم تا مطمئن بشم سالمه و اصله ؟!؟!

shervin.zs
16-08-2011, 20:55

دله دیگه !!! کاریش نمیشه کرد ! :(

HOSEIN2398
18-08-2011, 10:40
پاسخ به: farsweb

من به سفارش اوروپای این لپتاپ رو گرفتم یعنی برای اوروپا ساخته شده فکر میکنم اگر شما این کار رو بکنی بهتره و لی زیاد هم رو این موضوع حساس نشو . دوم تا جایی که من می دونم فقط توی چین تولید میشه فقط وسایلی توشو هنگام خرید چک کن باید :آنتن داشته باشه (برای دیدن تلوزیون توی لپتاپ) یه دونه سی دی و چند تا سیم اینا دیگه

HOSEIN2398
18-08-2011, 10:47
پاسخ به :fars web

من که نکته خاصی ندارم همه ی لپتاپ های موجود از این مدل چینیه (البته فکر کنم) ولی مال من سفارش اوروپاست یعنی برای اوروپا ساخته شده

Farshid72
18-08-2011, 11:48
دل مدل های خوبی داره ولی متاسفانه چون خیلی بدظاهره نمیشه خریدش.

MojiOS
18-08-2011, 12:16
حسین 2398 ِ عزیز ، خوب جایی گیرت آوردم !
منم دنبال آمار XPS L502 هستم ، اینجاست که باید آمار واسم رو کنی و جواب سوالامو بدی ;)

من آخر نفهمیدم مدلای سری XPS L502 ها چجوری طبقه بندی میشن ؟! آخه خود L502 ها مثل اینکه چند مدل داره ، مثلن مثل : , XPS L502-A , XPS L502-B , XPS L502-C , XPS L502-D , XPS L502-E , XPS L502-F , . . .
که من مشخصات اونی که پررنگتر کردم ( XPS L502-E) رو توی یه سایت معتبر ایرانی در آوردم و با بقیهء مدلهای XPS L502 مقایسه کردم و دیدم که فقط همین مدله Eش بلو-ری رایتر داره (که رمشم 6 و هاردشم 640Gigهست)
ولی اینجا که اومدم دیدم شما هم اسم مدل رو نوشتین : XPS L502 خالی !! یعنی آخرش اون تک حرف رو نداره
توی لیست قیمتهایی هم که از مغازه داره گرفته بودم مثل شما نوشته بود !!!
فقط اینو بگم که من مدل بلو-ری رایتر دارش رو در نظر دارم !
میشه راهنماییم کنی جریان از چه قراره ؟ !
یکم گیج شدم !!!
یه لطف دیگه هم بکن تجربهء خودت رو از XPS L502 بگو

با سپاس فراوان ! :)

پاسخ به: shervin.zs

اولا با عرض شرمندگی من در مورد حرفی که شما در مورد مدل های دیگه سری xps زدی تا به حال چیزی نشنیدم و برام هم خیلی جالبه ی فقط این نکته رو بدون که این سری (xps) دو تا نوع داره یکی همینه که من معرفی کردم و بلوری هم راییت میکنه و دومی هم دقیقا همین نام رو داره فقط بلوری رایت نمیکنه (فقط بلوری میخوانه) و البته هم رمش هم 6گیگ هست ولی این رمش 8 گیگه من موقع خریدن این لپتاپ خیلی تحقیق کردم ولی هیچ وقت با چنین مدل های برخورد نکرده بودم حالا اگه دوستان دیگه اطلاعات دارن به ما هم بگن.
در مورد تجربه من با این لپتاپ بخوای بدونی راستش لپتاپ خیلی خوبیه همه کار میکنه از مشخصاتش هم که معلومه چقدر قویه هستش موقع خریدن هم یه آنتی ویروس اورجینال مکافی روش داشت که البته مال من که لایسنسش تموم شده بود در کل خیلی خوبه .
سری XPS مدل های مختلفی داره! XPS L502A و XPS L502E و... ! اما اینی که تو ایران هست و دوستمون معرفی کرده L502X هست. هر کدوم از این مدل ها هم کانفیگشون با هم فرق داره

اتفاقا دیزاینش خیلی خوبه! مخصوصا بک لایت صفحه کلیدش که اصلا یه زیبایی خاصی داره. نمی دونم شما چطور به این دیزاین می گید زشت!:13:

meha
18-08-2011, 12:18
منم میخوام بخرم

بین این و asus N53 sv گیر کردم مطمئنا سخت افزار بهتری نسبت به NS داره

ولی منم واقعا یکم گیر هستم توی دیزاینش

در ضمن چه مدلی توی ایران هست که گیرنده داخلی TV هم داره؟کار هم میکنه؟

MojiOS
18-08-2011, 12:25
منم میخوام بخرم

بین این و asus N53 sv گیر کردم مطمئنا سخت افزار بهتری نسبت به NS داره

ولی منم واقعا یکم گیر هستم توی دیزاینش

در ضمن چه مدلی توی ایران هست که گیرنده داخلی TV هم داره؟کار هم میکنه؟
دیزاینش انقدر هم که شما میگین دیگه بد نیست! یه ضعف هایی توی دیزاین داره ولی می تونید باهاش کنار بیاید. اگر یه کم باهاش کار کنید و دستتون باشه متوجه میشید. من خودم دیزاین لپ تاپ برام خیلی مهمه ولی با این حال این لپ تاپ رو پسندیدم و خریدم. اینم سلیقه ای هست. یکی مثل من ازش تعریف می کنه و یکی مثل شما میگه بده. به سلیقه هر شخص بستگی داره.
بین این دو تا مدلی که گفتی هم من 100% دل رو پیشنهاد می کنم. مدلایی هم که توی ایران هستن همه گیرنده تلویزیون دارن. باز موقع خرید از فروشنده بپرس که مطمئن شی. ولی اینایی که تو ایران هستند L502X هستند که 100% همشون گیرنده تلویزیون دارن.

meha
18-08-2011, 13:05
الان یک لیست جلو من هست که L502 دوتا هست یکیش رمش 8 یکی 6

2.0 core i7/6m
8G540 geforce 2g
BLU
15.6 inch
9cell

خب به نظرتون گیرنده هم داره؟

بعد گیرنده ای که برای شما داره گیرنده دیجیتال هست؟

MojiOS
18-08-2011, 14:01
الان یک لیست جلو من هست که L502 دوتا هست یکیش رمش 8 یکی 6

2.0 core i7/6m
8G540 geforce 2g
BLU
15.6 inch
9cell

خب به نظرتون گیرنده هم داره؟

بعد گیرنده ای که برای شما داره گیرنده دیجیتال هست؟
درسته! هر دو L502X هستن ! فقط کانفیگشون باهم فرق داره که همون رمشونه ! 6 و 8
گیرنده هم دارن ! آنالوگ

meha
18-08-2011, 15:15
یعنی باید آنتن بهش وصل شه؟

MojiOS
18-08-2011, 15:28
یعنی باید آنتن بهش وصل شه؟
بله! و آنتنش تو جعبه هست

farsweb
18-08-2011, 21:16
سپاس از پاسخ های شما. آقا اگر این لپتاپ برای کارای طولانی داغ نکنه من همین روزها رفتم برای خریدش

MojiOS
18-08-2011, 23:13
واسه من که 24 ساعت روشنه! تا الان که داغ نکرده. البته موقع بازی و اینا نمی دونم داغ کنه یا نه ولی من که 24 ساعت فتوشاپ دارم کار می کنم داغ نکرده

vaheb.com
20-08-2011, 16:44
سلام دوستان
من رشتم برق _قدرته میخواستم بپرسم این لپ تاپ پورت کام و سریال و هم داره ؟
برای من پورت ها مهمه
اگر نداره میشه روش نسب کرد و آیا میشه پورت یو اس بی و به بقیه ی پورتا تبدیل کرد ؟؟
کلا این مدل چه پرتایی و داره
ب ال سی دی یا تلویزیون نصب میشه؟

komeil812
16-09-2011, 18:18
من هم همین مدلو دارم ولی نتونسیم با tv tuner شبکه ای رو بگیرم.کسی اینجا موفق به این کار شده یا نه؟

Ashkan Proxy
18-09-2011, 07:48
دوستان عزیز من همین دیروز یه DELL XPS خریدم

iran.meshop
20-10-2011, 01:55
من هم خیلی وقته دارم تحقیق می کنم و به همین مدل رسیدم

چرا کسی بحثی روی صداش نمی کنه؟ زیرش یکساب ووفرداره و باند و سابش مارک JBL هست و صدای خیلی بلند و با کیفیتی ارائه می کنه

mehdi666lp
26-10-2011, 08:45

چرا کسی بحثی روی صداش نمی کنه؟ زیرش یکساب ووفرداره و باند و سابش مارک JBL هست و صدای خیلی بلند و با کیفیتی ارائه می کنه.
.
.
.
مبارک باشه دوست عزیز
خوب راجب چی صداش حرفی زده نشده؟؟؟؟؟؟؟؟
همه چی راجی این مدل تو تاپیک مخصوصش گفته شده

saeed tbag
27-10-2011, 22:21
سلام دوستان. من قصد خرید این مدلو دارم اما نمیدونم با کدوم گارانتی بخرم. شنیدم زیگورات خوبه اما قیمتش یکم بالاتره و چینی هستش. لطفا راهنمایی کنید واقعا سردرگمم.سپاس

mehdi666lp
28-10-2011, 09:15
سلام دوستان. من قصد خرید این مدلو دارم اما نمیدونم با کدوم گارانتی بخرم. شنیدم زیگورات خوبه اما قیمتش یکم بالاتره و چینی هستش. لطفا راهنمایی کنید واقعا سردرگمم.سپاس.
.
.
زیگورات خوبه....آره متاسفانه قیمت رو افزایش داده........الان همه لپ تاپ ها چینی هستش دوست عزیز

farhad moradi
28-10-2011, 13:48
سلام دوستان. من قصد خرید این مدلو دارم اما نمیدونم با کدوم گارانتی بخرم. شنیدم زیگورات خوبه اما قیمتش یکم بالاتره و چینی هستش. لطفا راهنمایی کنید واقعا سردرگمم.سپاس

سلام عزیزم
گارانتی زیگورات بگیر . کل محصولاتش کشید بالا. الان 2 سال گارانتی رو میده 1730000 و یک سال 1660000.
تا هفته دیگه احتمالا 15z میاد. بمون اونو از نزدیک ببین بعد بینشون انتخاب کن.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

چرا کسی بحثی روی صداش نمی کنه؟ زیرش یکساب ووفرداره و باند و سابش مارک JBL هست و صدای خیلی بلند و با کیفیتی ارائه می کنه

تو صدا که واقعا رودست نداره. من l501 رو دارم خیلی باهاش آهنگ گوش میدم و حال میکنم از صداش. محشره

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

سلام دوستان
من رشتم برق _قدرته میخواستم بپرسم این لپ تاپ پورت کام و سریال و هم داره ؟
برای من پورت ها مهمه
اگر نداره میشه روش نسب کرد و آیا میشه پورت یو اس بی و به بقیه ی پورتا تبدیل کرد ؟؟
کلا این مدل چه پرتایی و داره
ب ال سی دی یا تلویزیون نصب میشه؟

پورت کام نداره.
پورتاش : hdmi - خروجی سه بعدی. usb3 - esata- lan .
پورت کام رو سری لتیدیود داره.

saeed tbag
01-11-2011, 09:30
ممنون بابت راهنمایی. یه سوال دیگه: من الان یه تلویزیون ال جی 3D دارم اما ظاهرا باید برای دیدن فیلم 3D پخش کننده بلوری بگیرم حالا سوال بنده اینه که آیا این لپ تاپ این قابلیت رو داره که کار همون دستگاه رو انجام بده و بشه رو TV فیلم 3D باهاش ببینم؟

M.etallic.A
11-11-2011, 13:32
ممنون بابت راهنمایی. یه سوال دیگه: من الان یه تلویزیون ال جی 3D دارم اما ظاهرا باید برای دیدن فیلم 3D پخش کننده بلوری بگیرم حالا سوال بنده اینه که آیا این لپ تاپ این قابلیت رو داره که کار همون دستگاه رو انجام بده و بشه رو TV فیلم 3D باهاش ببینم؟

100 درصد.یه کابل HDMI بگیر و لپ تاپ رو به تلوزیونت وصل کن.البته باید مدل بلوری دارشو بگیری.

farsweb
15-11-2011, 01:05
مدل جدید مولتی تاچ هم اومد. نظر شما چیه ؟

M.etallic.A
15-11-2011, 02:47
باطری 6 سلولی و نداشتن بلوری نقاط ضعفشه...

hasanalex
01-12-2011, 23:18
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان

ببخشید بنده چند سوال ومشکل داشتم اگر محبت کنید و منو راهنمایی کنید ممنون می شوم

1- لپ تاب بنده دل ال 502 فول وگارانتی زیگوراته و تو سایت دل چک کردم که سفارش کانادا و بدون تعمیر هست می باشد .تمام مراحل نصب کارت تی وی این فروم رو انجام می دم ولی بعضی از صفحات ( دوتا i agree ) مییاد نمیایدو تو صفحه 4 قسمتی جدید به نام update playready می یاد و بعد از صفحه 8 صفحه به نام install play ready مییاد که باید گزینه i agree بزن و بعد از صفحه 12 صفحه جدید که سیستم clearQAM ویک بار سیستم TV System (Digital) : ATSC میاد به جای ----T و صفحات 14-15-16- نمیاد و در صفحه 17 گزینه clearQAM به جای ----T می یاد .و با کارت تی وی فقط تونستم آنالوگ بگیرمو بسیار ضعیف می گرفت و اصلا عبارت ----t تو هیچ یک از صفحات media center نیومد و به جای اون کلمه astc میاد که استاندارد آمریکا هست ..... مشکل کجاست آیا برنامه دیگری مانند media center وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چگونه می تونم برنامه رو ریست کنم ؟؟؟؟؟؟؟
2- سوال دومم در مورد ریکاوری هست .......
آیا با برنامه خود دل datasafe می توان ریکاوری کاملی گرفت مانند روز اول خرید

وقتی بنده برنامه ریکاوری دلو اجرا کردم پیشنهاد می ده که برنامه رو آپگرید کنم تا به حالت حرفه ای در بیاد و پولی هست آیا بدون آپگرید هم می شود ریکاوری کاملی انجام داد و3 تا گزینه داره که دوم و سومو رو باید آپگرید کرد
1- create recovery
2- full system backup
3- file fider local backup
باید کدومو انتخاب کنم و اولی مقدار رو 7.41gb نشون می ده ... یعنی 2 تا دی وی دی آیا باید بیشتر ازاین مقدار باشد
و برنامه حرفه دیگر سراغ دارید که از ریکاوری کاملی بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سایت آموزشی مخصوص ریکاوری سراغ دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

نوشته های زیر رو از یه سایت کپی کردم

HDTV در برابر شماست

اگر بدنبال سیستمی هستید که کاملترین و بهترین ابزار برای پخش برنامه های سرگرم کننده باشد، دست نگه دارید. نمایشگر این دستگاه دارای تیونرNTSC و ATSC TV است و ClearQAM را پشتیبانی می کند. شما می توانید مانند تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال، کانالهای محلی و قابل دسترس با کیفیت HD را تماشا کنید. با کمک Windows Media Center شما می توانید بطور زنده و مستقیماً برنامه های مورد علاقه ی خود را از تلویزیون به هارد سیستم ضبط کنید. و با استفاده از خروجی HDMI می توانید به تلویزیون های HD متصل شده و تصاویر را در نمایشگر بزرگتر و رزولوشن HD 1080p تماشا کنید.

Actros
01-12-2011, 23:49
دوستان این تی وی تیونر چه طور نصب میشه؟ از سی درایور ها درایور رو که نصب میکنی ولی هیچ جای ویندوز اثری ازش دیده نمیشه

h_mirgh20
04-12-2011, 23:50
سلام
منم همین مدل رو دارم
تلویزیون دیجیتال میگیره کیفیتش هم عالیه
با windows media center تلویزیون میبینم
داغ هم نمیکنه

کسی با سیمکارت خوانش کار کرده؟

lasportiva
10-12-2011, 00:48
اقا من بین xps l502 و apple MacBook pro MC 700 گیر کردم نظرتونو لطف کنین ممنون میشم

mehdi666lp
10-12-2011, 08:29
اقا من بین xps l502 و apple MacBook pro MC 700 گیر کردم نظرتونو لطف کنین ممنون میشم
.
.
.
دو سیستم عامل متفاوت و دو کانفیگ متفاوت........شما میخوای با مک کار کنی؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
از نظر کیفیت و راحتی خوب اپل بهتره اما از نظر کانفیگ دل سرتر هست

saeed2vfx
12-12-2011, 20:58
من شنیدم این مدل دو تا کارت گرافیک داره و با وجود داشتن باطری 9 سلولی، خیلی زود شارژ خالی میکنه.
آیا این موضوع صحت داره؟

بین این مدل و asus n55fs گیر کردم !!! :((

hamed_web
16-12-2011, 19:12
سلام من بین این مدل و اپل macbook mc 313 کدوم بهتره ؟

mtchabok
19-12-2011, 13:31
سلام من بین این مدل و اپل macbook mc 313 کدوم بهتره ؟
عزیزم مک بوک یه برتریهای دیگه داره و این دل هم یه چیز دیگه ....
اول تعیین کن که بهتر از نظرت یعنی چی تا بشه بهت کمک کرد .

در ضمن من این لبتاپ رو دارم (Dell XPS L502 X ) اگه سوالی هس درخدمتم .

aidin299
19-12-2011, 14:24
سلام
من اين مدل Dell xps رو توي مغازه وارسي كردم. به نظر من design اون بسيار زشته ! من كه روم نميشه يه سيستم مثل اينو با خودم حمل كنم !
شما رفقا ! حد اقل Dell xps 15 z بخرين كه يه كم قابل تحمل تره !

mehdi666lp
19-12-2011, 15:47
من شنیدم این مدل دو تا کارت گرافیک داره و با وجود داشتن باطری 9 سلولی، خیلی زود شارژ خالی میکنه.
آیا این موضوع صحت داره؟

بین این مدل و asus n55fs گیر کردم !!! :((
.
.
.
.
یه کارت گرافیک که با CPU هست Intel HD 3000 و یه گرافیک هم که Geforce GT 540M هستش.....باطری خوبی داره....برای استفاده طولانی مدت از باطری باید یه سری کار رو انجام بدی که عمر باطری زیاد بشه و بتونی از ماکزیمم کاراییش استفاد کنی.........از نظر کانفیگ مدل Asus N55SF بهتره و صفحه نمایش خوبی داره..کیبورد عددی داره....با CPU 2670 موجود هست....کیفیت خوبی هم داره

hamed_web
20-12-2011, 18:21
منظورم كاراييه...
من گاهي از نرم افزارهاي سنگين استفاده ميكنم ميخوام بدونم قدرت كدوم در اين مورد بيشتره و اين كه در زمينه گرافيك mc 313 ميتونه بازي هايي رو كه گرافيك ١G , 1.5G ميخوان رو جواب گو باشه؟
در ضمن چرا با وجود اين كهL502 باتريcell 9 داره فقط ٤.٥ ساعت نگه ميداره
اما mc 313 با باطري 6 cell ميتونه ٧ ساعت نگه داره

chart
22-12-2011, 05:49
باتری این دستگاه تا چند ساعت کار میکنه؟این دستگاه هنگ هم میکنه؟ در ضمن داغ کردنش چه جوریه ؟و گرافیکش برای برنامه نویسی و کار های گرافیکی البته برای بازی نه چطور جواب میده ؟

M.etallic.A
22-12-2011, 13:36
باتری این دستگاه تا چند ساعت کار میکنه؟این دستگاه هنگ هم میکنه؟ در ضمن داغ کردنش چه جوریه ؟و گرافیکش برای برنامه نویسی و کار های گرافیکی البته برای بازی نه چطور جواب میده ؟

باطری بستگی به استفاده داره اما در کل چون 9 سلولی و با توجه به کانفیگ بالاش شارژ خوب نگه میداره. هنگ میکنه.نمیشه گفت زیاد هنگ میکنه اما در عین حال اینم نمیشه گفت هیچ وقت هنگ نمیکنه. داغ کردنش آزار دهنده نیست. اونم تو حالت فشار زیاد به خصوص بازی کردن بازی های سنگین داغ میشه و تو استفاده عادی مشکلی نیست. گرافیکش براحتی بازی های call of duty black ops و mafia 2 و dirt3 و چند تا بازی دیگه که یادم نیست اجرا میکرد.بنابراین برای کارهای گرافیکی و برنامه نویسی مطمئنا جواب میده.

chart
24-12-2011, 01:35
منظورم اینه نسبت به بقیه هنگ کردنش چه طوریه ؟

nima-htm
01-01-2012, 02:59
salam man in laptopo huduan 7 8 mahie daram shadidan ba karte gerafikesh b moshkel barkhordam
2ta kart dare nvidia va intel nemidunam chera ruye nvidia switch nemishe
lotfan komakam konid man 3d max kar mikonam tu render kheili zayife ..game haraam k dg nagid man bahash game bazi nakradam ta hala..masaln pes 2011 va 12 kar nakardan

faraz_n
01-01-2012, 04:27
تو لپ تاپايي كه الان هستا واقعا سره
فوق العادس
من كه بشدت راضيم

mori_5524
08-02-2012, 15:46
سلام دوستان،من لپ تاپ L502X دارم ولي dvd ريكاوريش رو گم كردم و الان مي‌خوام ويندوزمو عوض كنم...خواستم ببينم كسي DVD ريكاوريشو داره؟؟؟مرسي

farsweb
11-02-2012, 23:10
با این وضعیت دلار، بنده از خرید لپتاپ منصرف شدم. متاسفانه نرخ مشخصی هم وجود نداره و هیچ توجیهی هم نداره چیزی که دو ماه پیش ۱.۵بوده الآن ۱.۹ باشه

mori_5524
12-02-2012, 11:16
سلام دوستان،من لپ تاپ L502X دارم ولي dvd ريكاوريش رو گم كردم و الان مي‌خوام ويندوزمو عوض كنم...خواستم ببينم كسي DVD ريكاوريشو داره؟؟؟مرسي

david.beckham
25-02-2012, 18:02
با عرض سلام خدمت دوستان:
میخواستم بدونم حداکثر پشتيباني مقدار حافظه در نوت بوک DELL XPS L502 چقدر است؟

mtchabok
27-02-2012, 12:47
در ویندوز7 64بیتی اگر درایور جدید کارت گراف اینتل رو نصب نکرده باشید 8 گیگ ولی اگه نصب کرده باشید حدود 7.9 گیگ رم رو در اختیار دارید .

aliali007
03-03-2012, 18:27
سلام
قیمت دقیق dell xps l502 چنده؟

mtchabok
04-03-2012, 17:34
لبتاپ خودم که با کانفیگش رو پائین نوشتم شده 2100000 تومن .
cpu : مثل همه L502
Hard : 750
رم : 8
گرافیک : مثل بقیه L502
با بلوری

ardavan_z
13-05-2012, 16:25
سلام. من با نصب کارت تی وی و برای دیدن تو وی مشکل دارم اگه میشه راهنمایی کنید که چگونه میتونم تلویزیون ببینم

Ashkan Proxy
16-05-2015, 14:53
سلام. من با نصب کارت تی وی و برای دیدن تو وی مشکل دارم اگه میشه راهنمایی کنید که چگونه میتونم تلویزیون ببینم
من Dell XPS L502x دارم و برای اینکه tv ببینم فقط کافیه آنتن رو نصب کنم و از داخل Windows Media Center قسمت Live TV برم