PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در خريد Asus N53SN يا Dell Xps L502

cesc.cesar
11-08-2011, 12:55
درود
دوستان كدوم يك از لپ تاپ هاي نام برده شده رو پيشنهاد ميكنيد؟
براي مولتي مديا و گيم مي خوام
هرجا پرسيدم گفتن asus كيفيت كلي بالاتر و بهتري داره فقط باتريش 6 سلوليه
كدوم بهتره؟
البته دل هم مدتي هست ميگن كيفيتش پايين اومده

pm505
11-08-2011, 21:57
سلام
دوستان من هم بین انتخاب یکی از این دو مدل موندم به نظرتون کدومو بگیرم
یکی از آشناهام که فروشندس می گفت سری از asusسری G فقط به دردم می خوره واسه کارای گرافیکی سنگین و برنامه نویسی می خوام

mohammadashegh
12-08-2011, 16:10
سلام دوست عزیز،من بهت ASUS N53 SN رو پیشنهاد میکنم چون کلا به نظر من ایسوس از دل خیلی بالاتر و بهتره هم از لحاظ کیفیت هم قدرت وهم اینکه ایسوس کمترین آمار خرابی رو در دنیا داره و Dell جزء اولین لپ تاپ ها از نظر آمار خرابی بود(طبق آمار جهانی که تو یه سایت معتبر خارجی دیدم!!)
البته به جز برندهای اپل و IBM که جزء بهترین ها هستند و خیلی هم گران هستند!!
ایسوس N53 SN با این کانفیگ عالیه::46:
core i7/2603 Q/6MB Cash که از بین حدودا 200 نوع cpu موجود در بازار رده چهارم هستش، از نوع cpu های سری جدید سندی بریچ هستش(که در مصرف بهینه انرژی نقش مهمی داره و ....)، با 8 گیگ رم و یه کارت گرافیک Geforce GT 550 DDR3 با 2 گیگ حافظه که اگه DDR5 بود معرکه میشد و......(دیگه چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )
ولی ناگفته نماند که من این مدل دل رو از نزدیک لمس نکردم و نمیتونم نظر قاطع بدم که این مدلش هم مثل بقیه مدل های دل خوب نیست.
در مورد سری G ایسوس هم پیشنهاد میکنم نخرین چون قیمتشون خیلیییییییییییییی بالاست و اگه پول زیادی دارین بخرین!!!:31:

duke_m96
12-08-2011, 16:40
سلام
با mohammadashegh موافقم.

mehdi666lp
19-08-2011, 17:16
اگه واسه گیم میخوای کارت گرافیک هرچی قویتر باشه بهتره...............پس ASUS N53SN بهترین گزینه هستش
.
.
اما XPS L502 هم همجوره OK هستش......مزایای خوبی داره نسبت به ASUS