PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که بتوان آنلاین بودن افراد invis رو فهمید....

mahmood-gt2
13-06-2006, 19:56
آقا کسی از این برنامه هایی که باهاشون می شه تشخیص داد کی توی مسنجر آنلاین هست یا نه داره به ما معرفی کنه.

من سرچ کردم یه برنامه به نام Buddycheck پیدا کردم ولی اولاً trial هست دوماً اصلا وصل نمی شه.

nightmare
13-06-2006, 20:18
دوست عزیز فکر می کنم موضوع در این مورد توی تالار خیلی زیاده...
شما این ID رو توی مسنجرت Add کن :
siva_checker
این آیدی برای تیم امنیتی آشیانه و پارسبد هستش. وقتی Add کردی بهش PM بده و برای تشخیص Invis بودن دوستت این دستور رو توی PM تایپ کن :
check yahoo id/
بین yahoo id و check/ حتما یه فاصله بده و در قسمت yahoo id هم ID کسی رو که می خوای Invisable بودنش رو چک کنی بزن و بعدم Enter...
موفق باشی.

mahmood-gt2
13-06-2006, 20:29
مرسی.....گشتم چند مورد خوب پیدا کردم.
حالا اینی که تو گفتی چقدر قابل اطمینانه؟؟؟ یه وقت نزنه account خودمو هک و درب و داغون کنه.....

Behzad.master
13-06-2006, 20:35
سلام
sivarobot@yahoo.com رو تو ياهو add كنيد

nightmare
13-06-2006, 20:42
سلام
sivarobot@yahoo.com رو تو ياهو add كنيد

دوست عزیز sivarobot غیر فعال شد و الان siva_checker هست...

در ضمن در جواب دوست قبلی باید بگم خیالتون راحت . من خودم ازش استفاده می کنم و کاملا مطمئن هست و 100 % هم جواب می ده. ;)

mjh4zz
13-06-2006, 22:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza2pars
14-06-2006, 00:33
اي دي طرف رو به كنفرانس دعوت كنيد حتما لو ميره اين يكي حتما جواب ميده

esool
14-06-2006, 03:23
دوست عزیز فکر می کنم موضوع در این مورد توی تالار خیلی زیاده...
شما این ID رو توی مسنجرت Add کن :
siva_checker
این آیدی برای تیم امنیتی آشیانه و پارسبد هستش. وقتی Add کردی بهش PM بده و برای تشخیص Invis بودن دوستت این دستور رو توی PM تایپ کن :
check yahoo id/
بین yahoo id و check/ حتما یه فاصله بده و در قسمت yahoo id هم ID کسی رو که می خوای Invisable بودنش رو چک کنی بزن و بعدم Enter...
موفق باشی.
دمت گرم جواب داد خيلي حال كردم :thumbsup: :thumbsup:

mahmood-gt2
14-06-2006, 10:30
برای من هم کار کرد.......ممنون :happy:

nightmare
14-06-2006, 10:56
خواهش می کنم دوستان . من کاره یی نبودم تشکر رو باید از گروه سازنده اون انجام داد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*سینا*
14-06-2006, 19:06
آقا کسی از این برنامه هایی که باهاشون می شه تشخیص داد کی توی مسنجر آنلاین هست یا نه داره به ما معرفی کنه.

من سرچ کردم یه برنامه به نام Buddycheck پیدا کردم ولی اولاً trial هست دوماً اصلا وصل نمی شه.
با سلام
من یه تاپیک در باره بادی چکر زدم
اما پاک شده فکر کنم
این فایل رو تو پوشه اصلی کپی کن روی برنامه اصلی بعد کار میده
بعد با هر سریالی کار میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]