PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : remote desktop یک طرفه

raha.net
10-08-2011, 16:18
سلام
من دوتا سیستم xp & seven 64x رو باهم شبکه کردم، هردو همدیگه رو پینگ میکنند و از xp میتونم به 7 ریموت بزنم ولی از 7 به xp نمیشه. و خطای زیر رو میده :
remote desktop cant find the computer "name" this moght mean that "name" does not belong to the specified network. verify the computer name and domain that u r trying to connect to
در صورتی که با هم شبکه شدن این رو
ممنون میشم اگر کسی کمک کنه.

Amir Varasteh
10-08-2011, 18:34
سلام.

یه چک بکن لینک زیرو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته بعد اینکه به جای اسم ، IP سیستم مقابل رو بزن ببین وصل میشه ؟

ahmadreza.rstm
11-08-2011, 12:24
روي my computer كليك راست كنيد و گزينه peropertis را بزنيد از پنجره اي كه باز ميشه تب remote را انتخاب كنيد و گزينه Allow User to connect remotly to this computer را بزنيد مشكل رفع ميشه

raha.net
12-08-2011, 14:27
سلام.

یه چک بکن لینک زیرو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته بعد اینکه به جای اسم ، IP سیستم مقابل رو بزن ببین وصل میشه ؟
ممنون بابت لینک و راهنمایی
فقط همون آی.پی رو زدم و وصل شد، دیگه نیاز نشد که اسم workgroupها رو یکی کنم.
فکر میکنم برای ریموت به سیستم عامل قبلتر باید با آی.پی ریموت زد به جای نام ، چون این پیغام رو بهم داد وقتی آی.پی زدم
this problem can occur if the remote computer is running a version of windows that is earlier than windows vista or if the remote computer is not configured to support server authentication

:20:

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

روي my computer كليك راست كنيد و گزينه peropertis را بزنيد از پنجره اي كه باز ميشه تب remote را انتخاب كنيد و گزينه Allow User to connect remotly to this computer را بزنيد مشكل رفع ميشه
این کار که از ملزومات اولیه بـــود :31:
any way !!! مممنون بابت توجه و راهنمایی

ramin2772
01-01-2013, 15:48
salam
man ye ip valid daram k too ye shahre dgas va windows xp roo oon nasb hastesh
moshkele man injas k ba oon mitoonam be computere khodam remot bezanam vali ba computere khodam nemitoonam be oon remoot bezanam

mitoonid komakam konid????? mersi
:n28: