PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 250 تومن

eblisandenzo
10-08-2011, 12:31
سلام دوستان . خسته نباشین !

من میخوام یه گوشی در سطح 250 تومن بخرم !
گوشی که میخوام باید دوربین خوبی داشته باشه چه در فیلم برداری چه در عکس برداری . فلش داشته باشه و اینکه تو هوای نه چندان روشن ( هوای ابری ) هم عملکرد قابل قبولی داشته باشه . ( دوربینش خیلی مهمه)

کیفیت صداش خوب باشه و جوری باشه که بشه با هندزفری از صداش لذت متوسط رو برد !

نصب نرم افزار و برنامه و این چیزها زیاد برام ملاک نیست فقط رابطه کاربری ساده ای داشته باشه و از این گوشی ها نباشه که همش اححتیاج به آپدیت داره ! در کل محیط کاربریش ساده باشه و سر در گم نکنه ! جوری نباشه که برای هر چیزی یه setting داشته باشه حتی برای فعال کردن usb port

رمش هم حداقل 4 باشه ( این مورد زیاد مهم نیست چون اگه نبود رم میخرم)

آنتن دهیش خوب باشه .

داشتن اینترنت پر سرعت و 3g و wifi و این چیزها هم ملاک نیست !

از برندهای nokia و samsung و sony ericson باشه ! ( برندای دیگه هم معرفی کردی اشکال نداره اما اگه از این 3 تا بشه بهتره )

**** اگر گوشی که معرفی میکنین صفحه لمسی داره لطفا صفحه لمسی خیلی خوبی داشته باشه و کند نباشه و واقعا خوب باشه !

هنگ هم نکنه !
*** پشتیبانی از زبان فارسی بسیا بسیار مهم هستش و بشه باهاش راحت sms فارسی نوشت ( این خیلی خیلی مهم هستش)

سوال!

5800 میتونه نیازهایی که گفتم رو براورده کنه ؟ قیمتش چنده تو تهران ؟

ببخشید که طولانی شد . خواستم کامل نیازم رو شرح بدم . فقط دوستان من گوشی رو برای دخترخالم میخوام . اگه بد در بیاد من ضایع میشم .

مرسی

amiredge
10-08-2011, 12:43
سونی اریکسون ویواز بهترین گزینست.دوربین 8 مگاپیکسل با قابلیت ضبط تصاویر اچ دی داره.

سی پی یو 720 داره.

خودش رم 8 گیگ داخلش داره.

طراحی فوق العاده زیبایی داره.

چیپست گرافیکی قدرتمندی داره و میتونی بازی های گرافیک بالای سیمبیان که روی گوشی هایی مثل 5800 و x6 اجرا نمیشه رو اجرا کنی.

و....

قیمتش هم حول و حوش 260 تومانه.

eblisandenzo
10-08-2011, 13:58
آیا آز فارسی به طور کامل پشتیبانی میکنه ؟

صفحه لمسیش چطوره ؟

eblisandenzo
10-08-2011, 14:09
و اینکه تو تهران کجا برم بگیرم که بهتر باشه و سرم کلاه نره ! تو پیام خصوصی بگین لطفا !

قیمتشکمتر از 260 نیست احیانا !

sayanermia
10-08-2011, 14:40
یکم دیگه هزینه کن x6 بگیر

ویواز نگیر تاچش مقاومیته اذیتت میکنه!! به نظرم x6 بگیر دوربینشم خوبه محیطش عالیه و از همه مهم تر تاچش خازنیه و پاسخگویی خوبی داره. زبان فارسی هم که رو شاخشه باقی امکانات مورد نظر شمارو هم داره

hasanmotori
10-08-2011, 15:22
ویو 2 بگیر 260 تومن خیلی بهتر از ویواز و x6 ه

eblisandenzo
10-08-2011, 15:52
دوسات عزیز دوربین x6 چطوره ؟ منظورم مگا پیکسل نیست منظورم کیفیت عکسهاش هستش !

میشه یه لینک از مشخصات ویو 2 بدین ؟

دوربینش کدوم بهتره ؟

کار باهاش چطوره ؟

صداش تو هندزفری چطور ؟

برای صفحه تاچش کدوم بهتره ؟

mouzi4us
10-08-2011, 16:25
ویو 2 بگیر 260 تومن خیلی بهتر از ویواز و x6 ه

ویو 2 تو تهران شده 260 دوست عزیز ؟ میشه آدرس بدین تو پ خ برام  

eblisandenzo
10-08-2011, 17:09
دوستان میشه قیمت ویواز و تو تهران بگین ؟

آیا هزینه دیگه ای هم در کنار این وجود داره ؟ مثل نصب نرم افزار ! چقدر میشه ؟

آیا این هزینه اضافه در کنار هزینه گوشی لازمه ؟

AC_POP
10-08-2011, 17:17
C6-01 هم بد نیست ... یه نگاهی توی اینترنت بهش بنداز + ویواز و WaveII
دوست من C6-01 رو ایجا(ارومیه) خریده 270 تومن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

P I R A N H A
10-08-2011, 17:49
c6_01 گوشیه خوبی نیست من دیروز300فروختمش یک ماهم نداشتمش
بهترین انتخاب ویو2 هست و خیلی از ویواز وx6بهتره

shopyfx
10-08-2011, 19:01
والا من امروز wave 2 خريديم 175 تومان
گوشي خوبيه دوربين خوب و فيلم برداري عالي و كيفيت صداي خوب
ولي اگر ملاكت خط بالای باشه حتما ويو 2 بخر .

وگرنه ملاكت نرم افزار هستش روي سيتم عامل بادا حتي 1 درصد هم حساب نكن فكر كن جاوا هستش گوشيت در واقع سيمبين قديمي نوكيا 100 برابر بادا هستش . مگ ر اينكه بادا 2 بياد بعدم حالا تا كي برنامه نويس بيان واسش برنامه درستي بنويسن خدا عالمه ؟ يه دیكشنري كامل انگليسي به فارسي 100 تا مكافات داره ولي واسه سيمبين و اندرويد از هر برنامه تنوع تا دلت بخواد رایگان هست حالا بعضي ها مي گن سيستم عامل نوپايي بادا و آينده داره ولي ما قراره الان از گوشي لدت ببریم نه حالا تا کی واسش نرم افزار رایگان خوب بنویسن نه پولی .

ولي بازيهاي خوبي داره اونم بايد هك بشه كه براي ويو 2 دردسر داره بايد فريم ورك عوض كني اونم ديگه ساپورت فارسي اصلا نداري مگر ويو 1 بگيري كه اونم گرونه .

دركل جاي شما باشم با كله مي رم گلگسي جيو مي خرم و از اندروید نهایت استفاده را می کنم .

من خودم الان ویو 2 گرفتم تنها چیزی ارومم می کنه همین دوربین خوب و فیلم برداری عالی و صدای خوبشه .

وگرنه یاد سیستم عامل مسخره بادا که می فتم از انتخابم ناراحت می شم .

در کل دوست عزیز براساس توقعاتت گوشی انتخاب کن .

موفق و پیروز باشی

AC_POP
10-08-2011, 21:44
C6-01 هم بد نیست ... یه نگاهی توی اینترنت بهش بنداز + ویواز و WaveII
دوست من C6-01 رو ایجا(ارومیه) خریده 270 تومن .

البته شرمنده گوشی دوست من که 270 خریده C6 بود نه C6-01 که بنظر من گوشی خوبی نیست . اگه سیستم عامل برات مهم نیست Wave II بنظر من عالیه:27:

arash2050
10-08-2011, 23:53
من هم c6-1 رو پیشنهاد می کنم البته شاید عکاسیش در بعضی مواقع به پای ویواز نمی رسه ولی صداش از اون بلندتر و بلا کیفیت تره فیلمبرداریش بهتره صفحه لمسی ش خیلی از ویواز سر تره سیستم عامل ویواز از اول مشکل داشت

kamaliedris
11-08-2011, 11:03
سلام من بین گوشی گالکسی آیس و اچ تی سی والدفایر گیرکردم واسم مهم اندروید باشه دوربینش فلاش داشته باشه وای فای باشه صداشم بالا باشه

eblisandenzo
11-08-2011, 12:47
مرسی دوستان . وای یعنی ویو 2 نگیرم ! من تازه به این راضی شدم ! احتمالا برم همون ویواز بگیرم !

rozysara
11-08-2011, 14:17
به نظر من هم بی خیال ویواز شو خودم قبلا داشتم هم سیستم عامل منسوخ داره و هم این که توسط سونی ساپورت نمیشه فقط دوربینش و فیلمبرداریش خوبه من خودم قبلا ویواز داشتم فروختمش خیلی زود ادم رو خسته میکنه الان میخوام گالاکسی جیو بخرم به نظر من تا این رنج بهترین گوشی همین هستش

Mahdi_Co_1368
11-08-2011, 20:56
مرسی دوستان . وای یعنی ویو 2 نگیرم ! من تازه به این راضی شدم ! احتمالا برم همون ویواز بگیرم !

زیر 300 بهترین انتخاب WAVE II هست. در ضمن s5250 wave 2 با s8530 wave II فرق میکنه قیمتشون هم

حدود 150 تومن اختلاف داره و امکانات wave II خیلی خیلی بیشتره.

دقیقا همون چیزی هست که میخوای احتیاجی به اپدیت نداره خودش اکثر فرمت های ویدیویی رو با بهترین کیفیت راحت پخش میکنه

صدا و دوربین خیلی خوبی داره کیفیت و بزرگی صفحه نمایشش فوق العاده هست باتریش هم خوبه. تو همه ی این مواردی

که گفتم نسبت به بقیه گوشی های این رنج سرتره.

kamaliedris
13-08-2011, 12:15
سلام به نظر شما سامسونگ گالکسی آیس بگیرم بهتره یا اچ تی سی والدفایر

P I R A N H A
13-08-2011, 13:00
گلکسی ایس بهتره
نکسوس وان هم اگه350گیر بیاری خیلی بهتره از ایس

Scud_MD2
13-08-2011, 14:28
به نظر منم نکسوس وان بگیر

kamaliedris
14-08-2011, 11:37
دوستان از همتون ممنونم فقط 1سوال منوی اس ام اس گوشی گالکسی آیس اینباکس و سند و اوت باکسش جداست یا مثل آیفون باهم دیگه ست ؟واینکه کیدهای نوشتن اس ام اس ریز یا درشت ؟

kamaliedris
14-08-2011, 11:45
دوستان اگر کسی گالکسی آیس داره از منوهای گوشی مخصوصا قسمت اس ام اسش برام عکس بذاره

kamaliedris
16-08-2011, 10:26
لطفا زود جواب بدید عجله دارم

AC_POP
19-08-2011, 14:28
سلام.چند تا سوال داشتم ازتون راجع به گالاکسی جیو :
1-این گوشی به آندروید 2.3 آپدیت میشه ؟
2-این گوشی گیم های تا چه حدی رو قشنگ و روان باز میکنه ؟ ( مثلا انگری برد ، نینجا فروت یا حتی بازی ای مثل آسفالت 5)
3-واسه باز کردن نرم افزار های جالب آندرویدی سخت افزار زیاد قوی مهم نیست که هان ؟ ( جیو میتونه باز کنه ؟ )

arash2050
20-08-2011, 21:31
من که اصلا سامسونگ دوست ندارم همین ویو 2 چهار ماه پیش قیمتش 420 تومن بود و خیلی سینه چاک داشت در حالی که در هما ن روزها c7 نوکیا 370 تومن بود الان بعد 4 ماه باز c7 دور بر همین قیمته اما ویو 2 شده 270 تومن و همه هم ازش بدشون می اد
ابن هم سندش

AC_POP
21-08-2011, 00:56
سلام.چند تا سوال داشتم ازتون راجع به گالاکسی جیو :
1-این گوشی به آندروید 2.3 آپدیت میشه ؟
2-این گوشی گیم های تا چه حدی رو قشنگ و روان باز میکنه ؟ ( مثلا انگری برد ، نینجا فروت یا حتی بازی ای مثل آسفالت 5)
3-واسه باز کردن نرم افزار های جالب آندرویدی سخت افزار زیاد قوی مهم نیست که هان ؟ ( جیو میتونه باز کنه ؟ )

کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟

falax
21-08-2011, 10:36
یه کم روش بذار دیفای بگیر

P I R A N H A
21-08-2011, 13:05
1:اپدیت میشه
2:اسفالت رو فک نکنم بتونه اجراکه کلا بیشتر بازی های اچ دی رو نمیتونه اجرا کنه
3:نه

Punisher_2008
21-08-2011, 13:38
کسی نیست جواب مارو بده ؟؟؟
سلام.
من galaxy gio داشتم.
اره به اندورید 2.3 اپدیت میشه. الان اپدیت 2.3 براش امده. یعنی خیلی وقته که امده.
این گوشی سی پی یو 800mhz داره ولی این سخت افزار رو اندروید قوی نیست. فقط تعداد انگشت شماری از بازی های HD رو میتونی اجرا کنی . ANGRY birds کمی لگ میزنه .
از لحاظ نرم افزاری همه نرم افزار های مولتی رزولیشن هستند. از این لحاظ روی این گوشی حسابی حساب کن.

اگه بازی HD میخوای و گوشی میخوای که همه بازی های hd رو اجرا کنه باید 280 تومان هزینه کنید و یا ویو 2 بخرین و یا c6-01 که همه بازی های HD رو خیلی راحت و بدون لگ اجرا کنند.
گرافیک بازی های در ویو 2 فوق العاده هست به حتی گرافیک بعضی از بازی در ویو 2 در مقایسه با اندروید و سیمبین شفافیت بیشتری داره به دلیل رزولیشن فوق العاده و کیفیت عالی که داره.
ولی در عوض این گوشی سیستم عامل نوپایی به نام بادا داره که نرم افزار خیلی خیلی کمی براش پیدا میشه...
ولی داره پیشرفت میکنه . به تازگی ورژن جدید سیستم عاملش هم عرضه شده من اسکرین شات هاشو دیدم خیلی عالی شده بود البته فعلا به صورت بتا هست.
این سیستم عامل اینده روشنی داره
نوکیا c6-01 هم که گفتم خودم دارم.
سیمبین ANNA داره.
سخت افزارش از GIO ضعیفتره ولی چون از سیستم عامل سیمبین استفاده میکنه که سیستم عامل سبکی هست و باعث پردازش عالیش میشه و برای همین همه بازی های HD و گرافیکی رو اجرا میکنه .
حتی بازی هایی که در اندروید سخت افزاری قوی (سی پی یو 1ghz|) رو مطلبند روی این گوشی به راحتی اجرا میشه. مثل بازی asphalt6 و....
99% بازی های HD برای هر 3 سیستم عامل موجود هست. یعنی بازی های hd که داخل اندروید هست رو میتونید راحت برای بادا هم پیدا کنید.
از لحاظ نرم افزاری هم وضعیتش خیلی خیلی بهتر از بادا هست. ارشیو بزرگی از نرم افزار داره البته از لحاظ تعداد و تنوع هیچکدومشون به اندروید نمیرسند.
ولی به هر حال برای بادا و یا سیمبین هر ماه برنامه های زیادی عرضه میشه ( نه به اندازه اندروید)

اگه بازی برات خیلی مهم هست حتما ویو 2 رو بگیر که بهترین عملکرد و رزولیشن خیلی بالای داره و در اجرا بازی های HD فوق العاده هست.
اگه هم نرم افزار و هم بازی های HD رو میخوای C6-01 بگیرد. البته گرافیک بازی ها در همه سیستم عامل ها HD هست ولی چون رزولیشن ویو 2 بیشتر هست کمی بازی هارو با شفافیت و کلا وضوح بیشتری نشون میده .
البته C6-01 خودشم رزولیشن بالایی و ال سی دی AMOLED داره ...( فاصلشون کمه)
بازم میگم اگه بازی HD مد نظرت هست ویو 2 رو بگیر. 100% راضی میشی.

AC_POP
21-08-2011, 16:15
سلام.
من galaxy gio داشتم.
اره به اندورید 2.3 اپدیت میشه. الان اپدیت 2.3 براش امده. یعنی خیلی وقته که امده.
این گوشی سی پی یو 800mhz داره ولی این سخت افزار رو اندروید قوی نیست. فقط تعداد انگشت شماری از بازی های HD رو میتونی اجرا کنی . ANGRY birds کمی لگ میزنه .
از لحاظ نرم افزاری همه نرم افزار های مولتی رزولیشن هستند. از این لحاظ روی این گوشی حسابی حساب کن.

اگه بازی HD میخوای و گوشی میخوای که همه بازی های hd رو اجرا کنه باید 280 تومان هزینه کنید و یا ویو 2 بخرین و یا c6-01 که همه بازی های HD رو خیلی راحت و بدون لگ اجرا کنند.
گرافیک بازی های در ویو 2 فوق العاده هست به حتی گرافیک بعضی از بازی در ویو 2 در مقایسه با اندروید و سیمبین شفافیت بیشتری داره به دلیل رزولیشن فوق العاده و کیفیت عالی که داره.
ولی در عوض این گوشی سیستم عامل نوپایی به نام بادا داره که نرم افزار خیلی خیلی کمی براش پیدا میشه...
ولی داره پیشرفت میکنه . به تازگی ورژن جدید سیستم عاملش هم عرضه شده من اسکرین شات هاشو دیدم خیلی عالی شده بود البته فعلا به صورت بتا هست.
این سیستم عامل اینده روشنی داره
نوکیا c6-01 هم که گفتم خودم دارم.
سیمبین ANNA داره.
سخت افزارش از GIO ضعیفتره ولی چون از سیستم عامل سیمبین استفاده میکنه که سیستم عامل سبکی هست و باعث پردازش عالیش میشه و برای همین همه بازی های HD و گرافیکی رو اجرا میکنه .
حتی بازی هایی که در اندروید سخت افزاری قوی (سی پی یو 1ghz|) رو مطلبند روی این گوشی به راحتی اجرا میشه. مثل بازی asphalt6 و....
99% بازی های HD برای هر 3 سیستم عامل موجود هست. یعنی بازی های hd که داخل اندروید هست رو میتونید راحت برای بادا هم پیدا کنید.
از لحاظ نرم افزاری هم وضعیتش خیلی خیلی بهتر از بادا هست. ارشیو بزرگی از نرم افزار داره البته از لحاظ تعداد و تنوع هیچکدومشون به اندروید نمیرسند.
ولی به هر حال برای بادا و یا سیمبین هر ماه برنامه های زیادی عرضه میشه ( نه به اندازه اندروید)

اگه بازی برات خیلی مهم هست حتما ویو 2 رو بگیر که بهترین عملکرد و رزولیشن خیلی بالای داره و در اجرا بازی های HD فوق العاده هست.
اگه هم نرم افزار و هم بازی های HD رو میخوای C6-01 بگیرد. البته گرافیک بازی ها در همه سیستم عامل ها HD هست ولی چون رزولیشن ویو 2 بیشتر هست کمی بازی هارو با شفافیت و کلا وضوح بیشتری نشون میده .
البته C6-01 خودشم رزولیشن بالایی و ال سی دی AMOLED داره ...( فاصلشون کمه)
بازم میگم اگه بازی HD مد نظرت هست ویو 2 رو بگیر. 100% راضی میشی.
مرسی ممنون از راهنمایی هات ولی اولویت اول من سیستم عامل آندروید و نرم افزار های جالبش هست و خودم هم میدونم که سخت افزار جیو واسه گیم های HD آندروید کمه برای همین زیاد روی این موضوع گیر نمیدم ولی حداقل دیگه انتظار نداشتم اینطور که شما میگین انگری برد رو نتونه راحت اجرا کنه !!!!
اولویت های من اینه :
1-سیستم عامل آندروید
2-نرم افزارهای زیاد و جالب(که فکر کنم آندروید بهترین گزینه باشه)
3-اجرای گیم های معمولی ( مثلا گیم های در حد انگری برد و نینجا فروت و این قبیل گیم ها رو راحت باز کنه )
.
.
.
در کل آقا جان من راحت تر بهتون بگم که من فعلا علی الحساب میخوام یه آندروید ارزون قیمت خوب بگیرم که فعلا کارم رو راه بندازه تا بعدا که پول دستم اومد یه بهترش رو بگیرم .
توی انجمن این سایت هم که کلی گشتم همه گفتن واسه این رنج قیمت بهترین گوشی آندروید "جیو" هست .
ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز :11:

ali pahlavan
21-08-2011, 17:57
اگه نظرت برای اندروید قطعیه گوشی بهتر از GIO تو این قیمت پیدا نمیکنی.

Punisher_2008
21-08-2011, 19:25
[QUOTE=AC_POP;6387368]مرسی ممنون از راهنمایی هات ولی اولویت اول من سیستم عامل آندروید و نرم افزار های جالبش هست و خودم هم میدونم که سخت افزار جیو واسه گیم های HD آندروید کمه برای همین زیاد روی این موضوع گیر نمیدم ولی حداقل دیگه انتظار نداشتم اینطور که شما میگین انگری برد رو نتونه راحت اجرا کنه !!!!
اولویت های من اینه :
1-سیستم عامل آندروید
2-نرم افزارهای زیاد و جالب(که فکر کنم آندروید بهترین گزینه باشه)
3-اجرای گیم های معمولی ( مثلا گیم های در حد انگری برد و نینجا فروت و این قبیل گیم ها رو راحت باز کنه )
.
.
.
در کل آقا جان من راحت تر بهتون بگم که من فعلا علی الحساب میخوام یه آندروید ارزون قیمت خوب بگیرم که فعلا کارم رو راه بندازه تا بعدا که پول دستم اومد یه سلام

سلام.
بله دوست عزیز با این انتظارات شما GIO بهترین گوشی هست..
از لحاظ نرم افزار سیستم عامل اندروید هر برنامه ای بخوای داره... رک بهت بگم. هرچی دلت بخواد داره:31:
بازی های معمولی رو راحت اجرا میکنه.
هامونطور که گفتم بعضی از بازی های HD رو میتونه اجرا کنه.
در کل گوشی خیلی خوبیه...
من از همهچیش راضی بودم فقط به خاطر بازی فروختمش و سراغ C6-01 رفتم .
چون زیاد با نرم افزار سروکار نداشتم.
ولی شما که نرم افزار رو مد نظرت هست در خریدش شک نکن.
:40::40:

AC_POP
22-08-2011, 00:01
سلام.
بله دوست عزیز با این انتظارات شما GIO بهترین گوشی هست..
از لحاظ نرم افزار سیستم عامل اندروید هر برنامه ای بخوای داره... رک بهت بگم. هرچی دلت بخواد داره:31:
بازی های معمولی رو راحت اجرا میکنه.
هامونطور که گفتم بعضی از بازی های HD رو میتونه اجرا کنه.
در کل گوشی خیلی خوبیه...
من از همهچیش راضی بودم فقط به خاطر بازی فروختمش و سراغ C6-01 رفتم .
چون زیاد با نرم افزار سروکار نداشتم.
ولی شما که نرم افزار رو مد نظرت هست در خریدش شک نکن.
:40::40:
مرسی.خیلی ممنون.
فقط دو تا سوال دارم . ببخشید دیگه زیاد سوال میپرسم :31:
1-من هرچی گشتم توی انجمن این سایت کلوپ این گوشی نبود ( جیو ) . اگه کسی لینک کلوپ این گوشی رو دیده یا میدونه لطف کنه بذاره .
2- و دوم اینکه دوست عزیزم PUNISHER عزیز ، توی 2-3 پست قبل گفتی انگری برد رو لگ میزنه . در چه حد لگ میزنه ؟؟؟ خیلی تابلوئه ؟؟؟ شما چند ماه جیو رو داشتی ؟؟؟

راستی یه سوال دیگه الان اومد به ذهنم . راجع به نرم افزار و گیم ها . من باید برم گیم ها و نرم افزار های مخصوص رزولوشن این گوشی رو پیدا کنم یا فرقی نداره ؟ ( آخه مثلا رزولوشن گوشی های دیگه بزرگتره) . منظورم اینه که اینطوری نشه که وقتی نرم افزار یا گیم نصب کردم فقط نصفش رو نشون بده (بخاطر کوچیک بودن رزولوشن)

P I R A N H A
22-08-2011, 00:09

Punisher_2008
22-08-2011, 07:36
مرسی.خیلی ممنون.
فقط دو تا سوال دارم . ببخشید دیگه زیاد سوال میپرسم :31:
1-من هرچی گشتم توی انجمن این سایت کلوپ این گوشی نبود ( جیو ) . اگه کسی لینک کلوپ این گوشی رو دیده یا میدونه لطف کنه بذاره .
2- و دوم اینکه دوست عزیزم PUNISHER عزیز ، توی 2-3 پست قبل گفتی انگری برد رو لگ میزنه . در چه حد لگ میزنه ؟؟؟ خیلی تابلوئه ؟؟؟ شما چند ماه جیو رو داشتی ؟؟؟

راستی یه سوال دیگه الان اومد به ذهنم . راجع به نرم افزار و گیم ها . من باید برم گیم ها و نرم افزار های مخصوص رزولوشن این گوشی رو پیدا کنم یا فرقی نداره ؟ ( آخه مثلا رزولوشن گوشی های دیگه بزرگتره) . منظورم اینه که اینطوری نشه که وقتی نرم افزار یا گیم نصب کردم فقط نصفش رو نشون بده (بخاطر کوچیک بودن رزولوشن)

سلام.
چرا هست داخل بخش گوشی های اندرویدی برو اونجا هست.
بعضی از مراحل angry birds رو لگ میزنه.. دلیلشم مشخص نیست چون angry birds بازی گرافیکی نیست..
من پرسیدم میگن به خاطر رزولیشن هست.. بعضی ها میگفتن لگ نمیزنه ولی باور کنید بعضی از مراحل لگ میزد. زیاد لگ نمیزنه.. این مشکل لگ در angry birds رو خیلی از گوشی های اندرویدی دارند..
نگران نباش فقط بعضی از مراحل لگ میزنه و فقط یکمه اذیت نمیشی.:40:
ولی نسبت به x8 خیلی کمتر لگ میزد...
من در کمتر از 2 هفته gio رو فروختم...
دوست عزیز.. همه نرم افزار ها مولتی رزولیشن هستند... یعنی روی همه گوشی های اندروید کار میکنند.
فقط بازی ها محدودیت رزولیشن دارند.
البته بعضی از بازی ها هم مولتی رزولیشن هستند نمونش همین angry birds هست..

bestboy72
22-08-2011, 14:45
من E52 داشتم خیلی راضی بودم.دیگه الان فک کنم قدیمی شده باشه.ولی عجب گوشیی بود:20:

الان x6 دارم همه ی چیزایی که میخوای داره خوبم هست.

ولی فقط E52.......:5:

kamaliedris
26-09-2011, 18:33
سلام دوستان من گالگسی ایس دارم تا عکسا و موزیک هرو تو حافظه ش میریزم میزنه مموری تو دستگاه نیست چرا؟کسی میدونه؟