PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Bastion

CATALONIA
10-08-2011, 12:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Supergiant Games
ناشر :Warner Bros. Interactive Entertainment
طراح :Amir Rao
برنامه نویس : Gavin Simon, Andrew Wang
هنرمند :Jen Zee
نویسنده :Greg Kasavin
آهنگساز :Darren Korb
پلتفرم : Windows, Xbox Live Arcade
تاریخ عرضه : Xbox 360 (XBLA) July 20, 2011 1
PC (Steam)August 16, 2011
سبک : Action role-playing game
رده بندی سنی : ESRB: E10+
PEGI: 12+
سایت رسمی : Official Website ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bastion دنیای اکشن RPG کمپانی برادران وارنر که در جشنواره ی تابستانی بازی های آرکید مایکروسافت است . برای بازی کردن این عنوان نیاز به 1200 پوینت دارید . تمام حرکات شما توسط راوی در بازی روایت می شود و شما باید 40 نشانه را در بازی پیدا کنید تا به راز های فاجعه ی سورئالی پی ببرید که صلح را در جهان از هم پاشانده است . در بازی خوب بکار بردن ذخیره ای از اسلحه های قابل آپدیت برای مبارزه با جانوران وحشی در محل سکونت آن ها اهمیت ویژه ای دارد . با به اتمام رساندن داستان اصلی بازی ، قسمت جدیدی با نام Game Plus باز خواهد شد تا ماجراجویی خود را ادامه دهید . بازی از ESRB درجه بندی +10 را دریافت کرده است که به خاطر انیمشن خون ، خشونت فانتزی و استفاده از الکل و تنباکو در بازی اعلام شده است .
داستان بازی بعد از فاجعه ای رخ خواهد داد . رخداد فاجعه باری که در آن جهان را به چندین بخش تقسیم کرده است و این بخش ها را به سمت هجوم موجودات دشمن گونه ای هدایت میکند . بازیکن کنترل یک کودک ، با ظاهری آرام و پیر را در دست خواهد داشت که در چند بخش قدیمی با قی مانده در زمان مانده است . این کودک به سمت سنگری می رود که همه میدانند روزگار سختی را به ارمغان خواهد آورد . او در بعد از گذر از این سنگر تقریبا هیچ چیزی باقیمانده ای را پیدا نمیکند ، این گفته را پیر مردی دانا بیان کرد که همراه این پسر است . این دو میتوانند چیز های مخصوصی را بنا کنند . در حینی که راوی داستان اتفاقاتی را که رخ داده است را روایت میکند این کودک به دنبال دوباره ساختن جهان به طوری که قبلا بود میرود . این کودک به سه نقطه ی مختلف سفر میکند . جایی که بازماندگان شهر در آنجا هستند ، به یک مکان ناشناخته با موجودات وحشی و در آخر سرزمین اورا .

Bastion یک بازی اکشن RPG با ساختاری مرحله ای است که قهرمان اصلی آن فردی است که در بازی هم با نام The Kid شناخته می شود که بازیکن ها او را در فضایی فانتزی که در هوا معلق است ، به حرکت در می آورند . مکان ها در بازی بسیار متنوع تر از سنگر است و این کودک به مکان های منحصر به فردی سفر خواهد کرد که شامل جنگل ها ، باتلاق ها و دره ها است . در بازی با اتمام هر مر مرحله ، بازیکن با پیدا کردن اسلحه های بیشتر ، با آپگرید اسلحه ها و با کسب تجربه هایی به شکل نور از دشمنانی که از پا در آمده اند ، قوی تر خواهد شد . در پایان بیشتر مرحله ها بازیکن هسته هایی را جمع آوری میکند که این امکان را فراهم میکند که آن ها را به سنگر اضافه کند و سفال هایی به دست می آورد که این امکان را به بازیکن میدهد که لایه ی دومی به سنگر اضافه کند . در بین مرحله ها کودک از سنگر دیدن میکند ، جایی که میتواند از Mineral ( مواد معدنی ) استفاده کند که عملکردی مانند پول دارد و با این مواد در بازی اسلحه ها قابل آپگرید هستند و میتوانید مواد مختلف مورد نیاز خود را بخرد . در این گشت و گذار بین مرحله ای کودک همچنین می تواند استحکامات را نیز مانند زیارتگاه ها و کارخانه های اسلحه سازی و .. را نیز نگاه کند .
در بین ماموریت ها بازیکن قادر است تا در challenge های مختلفی شرکت کند . این مسابقات برای تست کردن مهارت بازیکن در استفاده از اسلحه ای و قدرتی که به تازگی کشف کرده است ، برگزار می شود . نوع هر مسابقه بستگی به اسلحه دارد برای مثال چکش ، یکی از اسلحه های بازی ، مسابقه ی مخصوص خود را دراد که در آن باید بازیکن تعدادی هدف مشخص را در زمان معین نابود کند . همانند مسابقات برگزار شده بازیکن میتواند اسلحه های خود را در قسمتی به نام Who Knows Where نیز ازمایش کند . با انتخاب این گزینه سه گزینه برای شما نمایش داده میشود که اولین آن ها یک پیپ روشن بزرگ است و دومی یک قابلمه و اخری یک رول تخت است . با انتخاب هر یک از این گزینه ها کودک ناگهان در مقابل موجی از دشمن ها قرار می گیرد . هر یک از سه گزینه ی گفته شده محیط متفاوتی را در بازی به نمایش می گذارد . بازیکن با کشتن هر موجی از دشمنان تجربه و Mineral کسب خواهد کرد .
بازی دارای یک قسمت منحصر به فرد با نام Dynamic Narration است . در این قسمت Ruck راوی داستان ، همان پیر مرد دانا که با صدا پیشگی Logan Cunningham نمایش داده میشود ، که متناسب با داستان و محیط بازی تفاسیر متفاوتی را به زبان خواهد اورد . برای مثال در بعضی از مبارزات به شما کمک میکند که کدام اسلحه مناسب اینجا میباشد .

نمایش بازی در E3 2011 بسیار موفق بود و سایت های مختلف جوایز متفاوتی را به این بازی اختصاص دادند . IGN جایزه ی بهترین سیستم کمبت را به بازی اختصاص داد و Gamespot جایزه ی ویژه ای را به طراحی هنری بازی داد . بازی همچنین در جشنواره بازی های مستقل سال 2011 در دو رشته ی بهترین طراحی بصری و بهترین صداگذاری نامزد شده است . همچنین بازی جایزه ی بهترین بازی قابل دانلود از نگاه منتقدان را نیز کسب کرده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game))

marmolak kocholo
10-08-2011, 12:22
ممنون شهاب! با توجه به نمرات عالی که داشته باید منتظر یه بازی خیلی خوب بود! البته سبکش جوریه که طرفدارای خاصی داره...

Gamepro 10/10
GamerNode 10/10
IncGamers 9.6/10
ZTGameDomain 9.5/10
Game Informer 9.25/10
VideoGamer 9/10
IGN 9/10
Edge Magazine 9/10
OXM UK 9/10
RPGamer 9/10
Cheat Code Central 9/10
AtomicGamer 9/10
Worth Playing 9/10
Game Planet 9/10
NZ Gamer 9/10
GameTrailers8.7/10
GameSpot8.5/10
Official Xbox Magazine8.5/10
Gamer Limit 8.5/10
PALGN 7.5
Destructoid 6.5

Gaming Nexus -A
Gaming Age A
1UP -A

silent-assassin
10-08-2011, 19:18
بیصبرانه منتظر 16 آگوست هستم

راستی مگه برا Xbox منتشر نشده؟ پس چرا تاپیکش تو قسمته اخباره؟
دوستانی که رو Xbox بازی کردن نظرشون چیه؟

CATALONIA
10-08-2011, 21:08
فعلا کسایی که بازی رو گرفتند از XBLA همینجا نظراتشون رو بگن ، بعد 6 روز دیگه که بازی برای PC هم عرضه شد و افراد بیشتری بازی رو گرفتند ، میره توی بخش بازی ها ...

resident_evil
10-08-2011, 23:48
پس بگو چرا کسی این بازی رو انجام نداده و حتی تاپیک هم نداشته چون برای پی سی نیمده : دی
من 3 بار بازی رو تموم کردم و کلا از لحظه ای که دان شد تمام بازی هارو گذاشتم کنار و فقط اینو بازی میکردم . گرافیک هنری بازی بسیار زیبا و چشم نواز هستش و یه جورایی اگه نگیم بی نظیره 100% کم نظیر هستش ! گیم پلی بازی فوق العاده جذاب و گیرا پر از سلاح های مختلف به همراه آپگریدهای فراوان هم برای سلاح ها هم برای خود کاراکتر بازی . یه سری Idol در بازی هستش که بازی رو سختتر میکنه اما پول و Xp بیشتری میده بهتون تا راحتتر lvlتون بره بالا . 10 تا lvl داره که میتونین با توجه به تعداد lvlهاتون Itemهای مختلف رو برای بهتر کردن کاراکتر خودتون انتخاب کنین مثلا بیشتر شدن Health یا بالاتر رفتن Damage و ... شخصیت پردازی بازی خیلی خوبه . صدای راوی داستان شدیدا گیراست . واقعا صدای خفنی داره اسم تمام شخصیت ها هم با Z شروع میشه : دی 2 پایان مختلف هم داره در آخر بازی . ارزش تکرار بازی هم شدیدا بالاست چون بعد از اتمام بازی New Game Plus آزاد میشه که میتونین با تمام قابلیت ها و پولی که دارین بازی رو از اول شروع کنین ! در بازی کارهایی به شما میگه انجام بدین فکر کنم Memorial بود که با اتمام اون ها پول توپولی میده البته بستگی به کاری داره که ازتون میخواد . کلا واقعا ارزش 1200 پوینت داشت و از بهترین بازی های آرکیدی بود که در این نسل انجام دادم و شدیدا به همه توصیه میشه در ضمن امتیاز من به این بازی 10/10 هستش : دی
سوالی بود در خدمتیم

moh3en_sh
11-08-2011, 00:17
بازی اومده برا ایکس باکس؟
فقط باید آنلاین بازیش کرد؟

resident_evil
11-08-2011, 00:24
بازی اومده برا ایکس باکس؟
فقط باید آنلاین بازیش کرد؟

بازی خیلی وقته اومده و فقط میشه از لایو خریدش روی دیسک نیمده . قیمت هم 1200 پوینت

CATALONIA
11-08-2011, 00:26
پس بگو چرا کسی این بازی رو انجام نداده و حتی تاپیک هم نداشته چون برای پی سی نیمده : دی
من 3 بار بازی رو تموم کردم و کلا از لحظه ای که دان شد تمام بازی هارو گذاشتم کنار و فقط اینو بازی میکردم . گرافیک هنری بازی بسیار زیبا و چشم نواز هستش و یه جورایی اگه نگیم بی نظیره 100% کم نظیر هستش ! گیم پلی بازی فوق العاده جذاب و گیرا پر از سلاح های مختلف به همراه آپگریدهای فراوان هم برای سلاح ها هم برای خود کاراکتر بازی . یه سری Idol در بازی هستش که بازی رو سختتر میکنه اما پول و Xp بیشتری میده بهتون تا راحتتر lvlتون بره بالا . 10 تا lvl داره که میتونین با توجه به تعداد lvlهاتون Itemهای مختلف رو برای بهتر کردن کاراکتر خودتون انتخاب کنین مثلا بیشتر شدن Health یا بالاتر رفتن Damage و ... شخصیت پردازی بازی خیلی خوبه . صدای راوی داستان شدیدا گیراست . واقعا صدای خفنی داره اسم تمام شخصیت ها هم با Z شروع میشه : دی 2 پایان مختلف هم داره در آخر بازی . ارزش تکرار بازی هم شدیدا بالاست چون بعد از اتمام بازی New Game Plus آزاد میشه که میتونین با تمام قابلیت ها و پولی که دارین بازی رو از اول شروع کنین ! در بازی کارهایی به شما میگه انجام بدین فکر کنم Memorial بود که با اتمام اون ها پول توپولی میده البته بستگی به کاری داره که ازتون میخواد . کلا واقعا ارزش 1200 پوینت داشت و از بهترین بازی های آرکیدی بود که در این نسل انجام دادم و شدیدا به همه توصیه میشه در ضمن امتیاز من به این بازی 10/10 هستش : دی
سوالی بود در خدمتیم

ممنون نوید جان ..
من اصلا اسم بازی هم نشنیده بودم ، هومان اومد گفت اینو بزن نوید میگه قشنگه .. :دی
بعد ما فهمیدیم این چه دنیایی ..
این بازی هایی که تو summer of arcade عرضه میشه کلا ارزششون از بقیه بازی هایی که تو سال عرضه میشه بیشتر نباشه ، کمتر نیست ..
ما هم اگه XBL وصل میشدیم و ترس بن شدن نداشتیم اینو حتما میگرفتم ولی حالا بیاد رو استیم خطرش کمتره ... :دی

اسم این پسره ، شخصیت اصلی بازی چیه ؟ من هر چی گشتم نتوستم پیدا کنم :دی
+
قسمت challenge بازی رفتی ؟ کلا چطوریاست ؟
کلا قسمت مبارزات بازی چطوریه ؟ یه تریلر ازش دیدم ، به نظرم خیلی با حال نبود با چکش میزد له میکرد :دی
چه وسائلی داره این ووروجک ؟ :دی

ممنون
قسمت های مبارزه ای بازی چطوریه ؟

resident_evil
11-08-2011, 00:43
چه سوالاتی کردی باو اگر ریز جزئیات بازی رو میخوای 1 روز ناقابل فرصت بدی با اطلاعات کامل برمیگردم خدمتت : دی
چون الان به اسم یادم نیست جزئیات بازی رو خودم حال نمیکنم در مورد این بازی ناقص توضیح بدم
اما به طور کلی 2 تا سلاح میتونی هم زمان حمل کنی . حدودا 10 مدل سلاح داره که هر سلاح Challenge مخصوص به خودش رو داره . مثلا برای سلاح شمشیرش اینه که یه تعدادی دشمن رو تو کمترین زمان بکشی 3 تا جایزه داره که با توجه به عملکردت در اون Challenge یکی ازینارو میده . اگه بهترین باشی 3 تاشو آزاد میکنه . غیر از داستان اصلی در طول بازی 3 تا شیء به اون Bastion اضافه میشه یکی یه دیگ کوچولو بود اون یکی قلیون ( : دی ) اون یکی چیز شبیه به قالیچه که روش میخوابه , که نزدیک اینا بشی و ازون استفاده کنی وارد یه مکانی میشی که حالت Challenge داره و دارای 20 Wave هستش ! بعد از اتمامش کلی Fragment میده !

قسمتی به نام Who Knows Where نیز ازمایش کند . با انتخاب این گزینه سه گزینه برای شما نمایش داده میشود که اولین آن ها یک پیپ روشن بزرگ است و دومی یک قابلمه و اخری یک رول تخت است

کلا اون محیط بازی همون Bastion خیلی در ابتدا ساده هستش اما در طول بازی وسایل مختلفی بهش اضافه میشه البته اگر پیداشون کنی همچنین چند گونه حیوان و پرنده و خونه ها یی میسازی برای خرید اجناس و آپگرید اسلحه ها که بعدا کامل توضیح میدم

همین که اینجا فتی دیگه !

Dark Shine
13-08-2011, 02:08
سبکــش RPG نیست احتمالاً ؟
==
تصـویر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

marmolak kocholo
13-08-2011, 02:47
سبکــش RPG نیست احتمالاً ؟

شما پست اول رو خوندید؟

سبک : Action role-playing game

Prince_M
14-08-2011, 10:45
با توجه به تاریخ انتشار باید واسه پی سی فردا نه پس فردا بیاد دیگه درسته؟

واسه X360 رو دیسک عرضه نمیشه؟

p3yman_xl
14-08-2011, 16:44
با توجه به تاریخ انتشار باید واسه پی سی فردا نه پس فردا بیاد دیگه درسته؟

واسه X360 رو دیسک عرضه نمیشه؟
بازی 16 آگوست برای PC منتشر میشه.
فعلاً مشخص نیست.

CATALONIA
15-08-2011, 22:31

از اینجا میتونید Sountrack های بازی رو بشنوید :

Bastion Original Soundtrack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی هم فردا روی Steam منتشر میشه .. بچه ها یه کم جو بدن :31:

marmolak kocholo
16-08-2011, 01:41
امیدوارم زودی کرک بشه بریم بازی رو بگیریم !! (مردیم از بی بازی ی ) :((

این هم لینک دانلود ساند ترک ها :

Bastion Soundtrack (by Darren Korb)l

Genre: Score
Date: 2011
Country: USA
Audio codec: MP3
Quality: 320 kbs
Playtime: 01:00:18

1l. Get Used to It (00:54)
2. A Proper Story (01:09)
3. In Case of Trouble (02:56)
4. Bynn the Breaker (04:09)
5. The Sole Regret (02:27)
6. Twisted Streets (03:29)
7. Terminal March (04:06)
8. Percy's Escape (01:41)
9. Faith of Jevel (01:31)
10. Mine, Windbag, Mine (03:06)
11. Slinger's Song (04:06)
12. Build That Wall (Zia's Theme) (02:45)
13. Spike in a Rail (02:54)
14. What's Left Undone (00:22)
15. Brusher Patrol (04:32)
16. The Mancer's Dilemma (02:01)
17. Mother, I'm Here (Zulf's Theme) (02:16)
18. Pale Watchers (04:28)
19. The Bottom Feeders (04:44)
20. From Wharf to Wilds (01:21)
21. Setting Sail, Coming Home (End Theme) (02:54)
22. The Pantheon (Ain't Gonna Catch You) (02:27)

Download
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDownload

MILAD2799
17-08-2011, 07:35
Bastion v1.0r11

Release name : Bastion.v1.0r11.multi5.cracked.READ.NFO
Size : 845mb | NFO

DOWNLOAD :

| UPDATE v1.0r11 :

Alireza.M67
17-08-2011, 16:57
دانلود با لینک مستقیم :

resident_evil
17-08-2011, 18:20
امروز برای چهارمین بار تمومید . برا پی سی هم که اومد برین حال کنین : دی

marmolak kocholo
18-08-2011, 07:37
بالاخره بازی رو دانلود کردم! در یک کلام باید بگم واقعا بازی قشنگ و سرگرم کننده ای هست! فعلا اوایل بازی هستم ولی تا همین جاشم کلی نکات مثبت از بازی دیدم!
موزیک متن بازی خیلی خوبه! فقط مشکلی که داره از نظرم خیلی آروم و ملایمه، که اگه اکشن تر بود به نظرم بهتر می شد!
صدای راوی داستان هم واقعا فوق العادس ! گرافیک هنری حرف نداره، فایت ها خیلی خوب کار شدن فقط بعضی اوقات یکم خرکی می شن D:
آپگریدهای بازی و لول آپ بازی هم عالیه! سلاح هاش هم تا الان متنوع بوده! در کل باید گفت حق نمره 9 رو داره !! (شایدم بیشتر)
نمی دونم تا آخر بازی می فهمیم اسم شخصیت اول چیه یا نه (!) چون راوی هی بهش میگه کید (بچه) !
در ضمن خوشم میاد این وروجک کلا فرود اومدن بلد نیست (!) بنده خدا هر دفعه با مخ میاد تو زمین :31:

gta6767
18-08-2011, 09:47
سلام این بازی را جایی برای فروش نذاشته ما بخریم؟

MILAD2799
18-08-2011, 15:35
UPDATE v1.0r12

moh3en_sh
18-08-2011, 17:19
سلام بازی برای 360 اومده؟

gta6767
18-08-2011, 17:53
سلم این سایت بازی را برای فروش گذاشته:
gmiran.com

Zaghan_13
18-08-2011, 17:54
سلام بازی برای 360 اومده؟

بله اومده...:10:

saeedblack
19-08-2011, 12:49
ببخشید من نسخه سایت p30day.com رو با update کامل گرفتم ولی هر چی بازی رو نصب میکنم وارد بازی نمیشه و ارور میده لطفا کمکم کنید؟

Azhang
19-08-2011, 22:09

اینو امتحان کن ببین درست میشه.

Azhang
20-08-2011, 17:25
بازی خوبیه چرا تاپیکش خلوته؟؟!
تو قسمت دیگ و پیپ باید چیکار کرد؟؟

silent-assassin
20-08-2011, 22:44
میگم دوستان من نسخه سیب دانلود را گرفتم

برام رو ویندوز 7 اجرا نمیشه
close program میده

میتونه علتش چی باشه؟

resident_evil
20-08-2011, 23:21
بازی خوبیه چرا تاپیکش خلوته؟؟!
تو قسمت دیگ و پیپ باید چیکار کرد؟؟

20 تا Wave یا همون Reflecation اگه اشتباه نکنم باید زنده بمونی آخرش بهت کلی Fragment و XP میده

Alireza.M67
21-08-2011, 03:21

close program میده

میتونه علتش چی باشه؟

من از همین سایت گرفتم و اجرا شد .
اگر میتونید آپدیت رو دانلود کنید شاید اجرا بشه !

Azhang
21-08-2011, 13:53
20 تا Wave یا همون Reflecation اگه اشتباه نکنم باید زنده بمونی آخرش بهت کلی Fragment و XP میده

.مال منم همین جوری بود. نصبش کردم حل شد.

منم تمومش کردم دارم از اول میرم.آخر سر فرقی جنازه پسر و برداریم یانه؟

sam_sali
21-08-2011, 23:45

close program میده

میتونه علتش چی باشه؟

سلام
تو محل نصب بازی فایلی به اسم xnafx31_redist هست.اگه نصبش کنی بازی اجرا میشه!
به همین راحتی!

gta6767
22-08-2011, 00:47
سلام ببخشید این بازی ارزش خریدن را داره؟چجوریاس قشنگه؟

S!LENCE
22-08-2011, 12:41
سلام دوستان
من دانلود کردم و نصب کردم بدون آپدیت راحت اجرا میشه
حالا نیازه آپدیت ها رو هم نصب کنم؟
ممنون

March1987
26-08-2011, 12:55
چرا این تاپیک اینقدر خلوت , بنظرم یکی از بهترین بازی های سال رو شاهد بودیم , یعنی هیچکس این بازی رو امتحان نکرده !!

bazisaz
26-08-2011, 13:29
چرا این تاپیک اینقدر خلوت , بنظرم یکی از بهترین بازی های سال رو شاهد بودیم , یعنی هیچکس این بازی رو امتحان نکرده !!
بازی جالبی بود من اول از روی عکسش فکر کردم سبک rpg داره . خیلی با راوی داستان حال کردم باحال بازی رو روایت می کرد ایده ی جالبی بود . روند گیم پلی بازی خوب بود ولی از نظر من بهتر بود از امکانات بازی تو جاهای مختلف استفاده میشد نه اینکه با به دست اوردن یه سلاح جدید قبلیا دیگه بی استفاده شن . به هر حال گرافیک فانتزیش و سبک باحالش آدم و جذب می کنه . به هر حال پیشنهاد می کنم دانلودش کنن اونایی که دیگه از گیم پلی های تکراری خسته شدن و سبک جدید می خوان .

GUNSHIP
10-09-2011, 13:40
میشه لطفا لینک دانلود soundtrack های بازی رو چک کنید،به من یه html میده به جای فایل

Layken
10-09-2011, 23:28
واقعا بازی زیبایی هستش...لذت بخشه..
لینک موزیک هاشم امشب پیدا میکنم

Mammad Prince
11-09-2011, 09:14
سلام
تو محل نصب بازی فایلی به اسم xnafx31_redist هست.اگه نصبش کنی بازی اجرا میشه!
به همین راحتی!

منظورتون تو پوشه ای است که بازی رو در اون نصب می کنیم یا dvd خود بازی ؟!
ماله من کلا همچین فایلی نداره !
می شه لینک دانلودش رو بذارید !

mohsenfhm
11-09-2011, 10:55
اين بازي فقط بر روي وين 7 اجرا ميشه ؟؟؟

March1987
11-09-2011, 15:58
بازی رو تموم کردم , فقط میتونم بگم شبیه یک آثر هنری بود تا بازی . مخصوصا نوع روایت و تم بازی . المانهای شرقی بازی هم حرف نداشت . در کل یکی از بهترین های سال بود .

mohsenfhm
11-09-2011, 20:29
دوستان من نميتونم بازي رو بر روي xp اجرا كنم . آيا اين بازي فقط روي 7 اجرا ميشه ؟

Zaghan_13
12-09-2011, 13:12
دوستان من نميتونم بازي رو بر روي xp اجرا كنم . آيا اين بازي فقط روي 7 اجرا ميشه ؟

نه اینطور نیست..

من دارم روی xp بازی میکنم..

شما این رو نصب کن شاید درست شد:

mjorh
12-09-2011, 13:59
بازیه عجیبغریب به نظر میاد ! حالا چجور بازیی هس ؟ rpg یا Action rpg?

havas_1980
13-09-2011, 21:33
بازیه عجیبغریب به نظر میاد ! حالا چجور بازیی هس ؟ rpg یا Action rpg?

Action RPG هست که بازی قشنگیه اگه اینجور سبکی رو میپسندین.

در مورد داستان صحبتی نمیکنم. گرافیکم که وضعیتش مشخصه. گیم پلی بازی خیلی خلاصه به این صورته که ساختارش به صورت مرحله مرحله است و آروم آروم در نقشه باز میشن. اما در بین همین مراحل هم, مراحل Challange رو هم دارین به اینصورت که تو این مراحل باید با یه اسلحه مخصوص کاری رو مثلا در کمترین زمان ممکنه یا با حداقل صدمه دیدن و... به انجام برسونین تا جایزه ایی رو بدست بیارین. یه شهر کوچیک دارین در قالب یه مرحله که بعد از تموم شدن هر مرحله به همون جا برمیگردین. با قطعاتی که در پایان هر مرحله بدست میارین میتونین اون شهر رو آپگرید کنین. ساختمون های تعریف شده ایی رو ایجاد میکنین و بعدش اقدام به تقویت اونا میکنین. یکی از ساختمون ها این اجازه رو بهتون میده که اسلحه هایی مورد نظرتون رو انتخاب کنین. در جایی دیگه میتونین اونها رو تقویت کنین و از جای دیگه هم آیتمهایی رو خریداری کنین... واقعا بازی کاملیه.

MobinS
12-10-2011, 23:54
من بالاخره امروز تموم کردم بازیو...
می تونم بگم فوق العاده بود...
گرافیک بسیار هنری و زیبا طراحی شده بود و تک تک صحنه ها مثل یک نقاشی قشنگ برای من بود...
گیم پلی که خیلی جذاب بود... حتی اگه المان های نقش افرینی هم نداشت قشنگ بود چه برسه که دیگه لول گیری و قابلیت ها و نیرو های ویژه هم توی بازی بود...
فضاش که دیوانه کننده بود... خیلی خوب فضا رو درست کرده بودن...
صداگذاری پیرمرد واقعا شاهکار بود... صدای خیلی قشنگ و متناسب داشت... افکت ها هم عالی بودن...
داستانش هم خوب بود... بعضی جاهاش دیگه خیلی یکنواخت شده بود و هیچ پردازشی نداشت... ولی باز هم روی داستانش مشخص بود که کار کردن... ولی جای بهتر شدن هم داشت...
من به بازی در کل 9 میدم... نکات بدش هم یکم تکراری شدن بازی در اواخرش و داستانش بود...
یکی از بهترین آرکید های امسال هم بود... احتمال زیاد شانس بهترین بازی آرکید رو این بازی داره...

marmolak kocholo
21-05-2012, 19:49
تاپیکو میارم بالا!
بازی رو در همون روزهای نخستین انتشار دانلود کرده بودم و تا انتهاش هم رفته بودم که به دلایلی ولش کردم و پَیروز بود که نشستم دوباره از اول بازی رو رفتم و امروز هم تمومش کردم.
بازی از هر نظر که فکرشو بکنید عالی بوده!
گرافیک بازی به نظر بی نظیر هستش، واقعاً طراحی های خاص و زیبایی داره و لذت خاصی میده به آدم.
گیم پلی بازی هم که عالی! المان های نقش آفرینی مثل آپگرید کردن سلاح ها و خانه ها هم هم به این قسمت روح تازه ای داده، مبارزات هم جذاب هستن.
صداگذاری در حد انفجار قشنگ بود، صدای راوی بازی که فوق العاده بود از اون طرف آهنگ های گوش نواز بازی که عالی کار شده بود! مخصوصاً 2 آهنگی که با کلام هست.
میرسیم به داستان که اون هم خیلی قشنگ بود. روند کلی داستان در کل خیلی خوب بود به نظرم، شاهد سکانس ها و صحنه های فوق العاده زیبایی بودیم، در آخر بازی هم تو 2 صحنه برامون انتخاب های جالبی میزاره، معلوم بود واقعاً روش کار شده.
در کل این بازی اگه یکی از بهترین بازی های آریکدی بود که تا حالا انجام دادم...

تو یکی از صحنه های آخر بازی Zulf رو میدیدیم که توسط Uraـها زخمی شده و رو زمین افتاده. 2 تا انتخاب جلومون قرار داده میشه که اون رو نجات بدیم یا از کنارش رد بشیم!
با انتخاب کردن گزینه نجات Zulf رو میندازیم رو کولمون و راه میفتیم به جلو! تو این صحنه کلی نیروی دشمن هستن که گوشه و کنار ایستادن و بهت شلیک میکنن و ما بدون هیچ ترسی راه رو ادامه میدیم
( تمام این ها با یک موزیک بسیار زیبا همراه هست ) بعد از چند لحظه که Uraـها از شلیک کردن دست بر میدارن و همین طور مارو نگاه میکنن! ناگهان یکی از Uraـها دوباره شروع میکنه به شلیک کردن و میبینیم
که Uraـهای دیگه اون رو میزنن و میکشن! در همین لحظه هم ما Zulf رو نجات میدیم و میریم!
این سکانس واقعاً زیبا و فوق العاده طراحی شده بود و واقعاً لذت بردم!