PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نصب ویندوز روی سیستم

kaveh1589
09-08-2011, 16:18
سلام
خسته نباشید
سیستم من با ویندوز 7 بدون مشکل کار می کرد تا اینکه چند وقت پیش یه مشکل براش پیش اومد
هر از چند گاهی حین انجام کارهای مختلف صفحه آبی می شد با یه سری پیغام ارور و بعد ریست می شد
بعضی مواقع بلافاصله روشن می شد و بعضی مواقع باید چند دقیقه ای کامل خاموش می کردم
این مشکل بیشتر و بیشتر شد تا جایی که دیگه کلاً روشن نمی شد و همون صفحه کزائی آبی رنگ
چندین بار ویندوز ( هم 7 هم xp ) نصب کردم نشد که نشد
سیستم و باز کردم سرویس کامل و خاک گیری کردم و همینطور تعویض هارد ( هارد یک ترابایت هیتاچی )
ولی مشکل همچنان پابرجاست
هنگام نصب ویندوز ( بعد از فرمت درایو و کپی کردن فایل ها - هنگام نصب فایل های ویندوز ) صفحه آبی میشه و بعد هم ریست
a problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer
unmountabble_boot_volume

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

jafarian
09-08-2011, 16:42
اول ازهمه بایوس آپدیت کنید بعد کابل هارد که به مین خورده رو تعویض کنید وهمچنین کابل پاورکه به هارد خورده درمرحله بعدم اگربه تعداد دو عدد رم روی سیستم دارین یکی رو بردارین با اون یکی تک تک رو اسلاتهای رم روی مین تست کنید ببینید درست میشه اگر بازم به همون صورت بود با اون یکی دیگه تست کنید ازآخرسرم با یک پاور دیگه موقت تست بزنید درضمن کانفیگ سیستم بگین :20:

kaveh1589
09-08-2011, 16:53
میشه بفرمایید چطوری بایوس رو آپدیت کنم؟
msi k9n

EXTREME
09-08-2011, 20:54
فکر نکنم این مشکل با آپدیت بایوس حل بشه
شما باید سیستمتون رو ببرید یک مرکز کامپیوتری تا براتون رم اسلات حافظه و پاور رو چک کنن
دمای قطعات رو خودتون از تو ستاپ سیستم میتونید چک کنید
این مشکل میتونه از مدار تغذیه ی مین هم باشه

mr_gholami
09-12-2011, 14:45
Windows cannot be installed to disk 0 partition

سلام خسته نباشید کسی با این مشکل موقع نصب ویندوز7 مواجه شده هر کار میکنم نمیتونم این مشکل رفع کنم لب تاب دل 5010 دارم تازگی این پیام موقع نصب ویندوز قسمت تعیین درایو برای همه درایوها میزنه ویندوز نصب میشه اما وقتی می خواد بالا بیاد خیلی خیلی کنده در کل سرعت سیستم پایین و همش پیام میده فایلها در خطره از اونها بک آپ بگیرید:41:

EXTREME
09-12-2011, 15:20
یک دور پارتیشن هارو پاک کنید و مجددا هارد رو پارتیشن بندی کنید ممکنه مشکل از پارتیشن ها باشه همچنین یک اسکن بدسکتور هم با hdd regenerator بکنید هارد رو
احتمالا این مشکل از mbr هارد هست و باید با mbr tools فیکس کنید

mr_gholami
09-12-2011, 19:46
یک دور پارتیشن هارو پاک کنید و مجددا هارد رو پارتیشن بندی کنید ممکنه مشکل از پارتیشن ها باشه همچنین یک اسکن بدسکتور هم با hdd regenerator بکنید هارد رو
احتمالا این مشکل از mbr هارد هست و باید با mbr tools فیکس کنید
پاک کردم دوباره پارتیشن بندی کردم درست نشد
این نرم افزار hdd regenerator خیلی تول میده اسکن کنه چیزی دیگه ای نیست باهاش کار کرد
بی زحمت نرم افزارشم بذارین توی نت چیزی کم حجم پیدا نکردم

WBS
09-12-2011, 19:53
دوست عزیز این ارور بعضی وقت ها به خاطر این هست که پارتیشن مورد نظر primary نیست و شما اشتباها logical اونو اضافه کردید ...
با برنامه هایی مثل mini tools partition که کار باهاش راحت هست پارتیشن بندی رو انجام بدید و یه درایو رو پرایمری کنید و اکتیو و بعد روش ویندوز بریزید احتمالا مشکل حل میشه ...
اما در مورد صفحه آبی این مشکل سخت افزاری هست یک قطعه در سیستم شما دچار مشکل شده به احتمال زیاد رم هست (الیبته گزینه اول هارد بوده که شما تعویض کردید!) در هر صورت شما اول مشکل سخت افزاریشو پیدا کن قطعه هارو با سیستم دوستی آشنایی کسی عوض کن تا مشکل حل بشه و متوجه بشی کدومش خرابه یا ببر یه تعمیرکار که درست کنه ...

mr_gholami
09-12-2011, 21:38
دوست عزیز این ارور بعضی وقت ها به خاطر این هست که پارتیشن مورد نظر primary نیست و شما اشتباها logical اونو اضافه کردید ...
با برنامه هایی مثل mini tools partition که کار باهاش راحت هست پارتیشن بندی رو انجام بدید و یه درایو رو پرایمری کنید و اکتیو و بعد روش ویندوز بریزید احتمالا مشکل حل میشه ...
اما در مورد صفحه آبی این مشکل سخت افزاری هست یک قطعه در سیستم شما دچار مشکل شده به احتمال زیاد رم هست (الیبته گزینه اول هارد بوده که شما تعویض کردید!) در هر صورت شما اول مشکل سخت افزاریشو پیدا کن قطعه هارو با سیستم دوستی آشنایی کسی عوض کن تا مشکل حل بشه و متوجه بشی کدومش خرابه یا ببر یه تعمیرکار که درست کنه ...
پرایمریه بابا این کاراو کردم حل نشده قبلا این خطلا رو نمیداده تازگی پیش آمده:41:
نرم افزارای مثل hdd ganarator حال آدمو می گیره یک چک بکنه هارد الان disk patch را دارم امتحان میکنم ببینم چی میشه

mr_gholami
10-12-2011, 16:03
من هر کاری میکنم این پیغام خطا رفع نمیشه کمممممممممممممممممممممممم مممک لطفا

EXTREME
10-12-2011, 21:48
شما اول از همه پارتیشن بندی کن هارد رو و با اون نرم افزاری که گفتم اسکن بدسکتور بکن
اگه با اینکارها هم درست نشد با نرم افزار hiren boot cd بیاین mbr هارد رو فیکس کنید ببینید درست میشه یا نه

mr_gholami
10-12-2011, 23:08
شما اول از همه پارتیشن بندی کن هارد رو و با اون نرم افزاری که گفتم اسکن بدسکتور بکن
اگه با اینکارها هم درست نشد با نرم افزار hiren boot cd بیاین mbr هارد رو فیکس کنید ببینید درست میشه یا نه
با این نرم افزار hdd reganerator ک روز طول میکشه اسکن کنه نرم افزار کم حجم بجز hiren boot cd نیست خیلی حجمش بالاست

ali_ehterami
03-09-2013, 22:57
سلام به همگی
دیروز دوستم گفت لبتاپش ویروس گرفته و از اونجائی که نود 32 روی سیستمش نصب بود من بهش پیشنهاد دادم ویندوزش رو عوض کنه بعد ویروس کشی کنه.
هنگامی که قسمت انتخاب درایو برای نصب ویندوز اومد و درایو رو فرمت کردیم گزینه next غیر فعال شد البته توی ویندوز سه تا بیشتر درایور نداشتیم ولی توی این قسمت سه تا دیگه بهش اضافه شده بود یه درایو 20گیگ یه درایو 600 مگ و یک درایو 300 مگ اینا رو هم پاک کردم وادغامشون کردم با درایو سی که فرمت کرده بودم ولی درایو 20گیگ به همون حالت مونده و با درایو سی ادغام نمیشه هرکاری میکنم گزینه next برای نصب فعال نمیشه
مدل لبتاپ asuse k55vd و ویندوز ارجینال کاروخونه روش نصب بود ویندوز 8
اگه راه حلی برام پیشنهاد کنید ممنون میشم

ali_ehterami
03-09-2013, 23:04
و این خطا رو میده
Windows cannot be installed to Disk 0 Partition 1