PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر فایل های این مسیر رو در ویندوز پاک کُنیم هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟

mili_k
09-08-2011, 12:55
سلام دوستان.

مسیر مورد نظر :

C:\Documents and Settings\Milad\Local Settings\Temp

MrGee
09-08-2011, 13:26
نه مشكل پيش نمياد

jafarian
09-08-2011, 16:26
مشکلی که پیش نمیاد برای پاک کردنشون بهتره ازبرنامه ATF-Cleaner استفاده کنید:20:

لینک دانلود ATF-Cleaner

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mili_k
09-08-2011, 23:04
دوستان آیا شما مطمینید که هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟ ! 100% ؟

ببخشید ولی برای مطمین شدن ، دوباره پُرسیدم .

Dariushtanha
09-08-2011, 23:26
کاملا مطمئن باشید که مشکلی پیش نمیاد.
اگر هم ویندوز در حال استفاده از بعضی از فایلهای موجود در Temp باشه اجازه پاک شدن به اون فایلها نمیده و شما اگر هم بخواهید نمی‌تونید اونها را delete کنید.
البته ناگفته نمونه برنامه‌های معدودی برای دستکاری و یا تنظیمات خاص،به فایلهای جاگذاشته شده در فولدر Temp نیاز دارند
ولی تعداد این برنامه‌ها خیلی معدود و قابل چشم پوشی است.

Dark Shine
10-08-2011, 00:17
در کل مشکل خاصی اتفاق نمی افته ولی بدون که فایلهای موجود در این پوشه برای نصب مجدد و یا اعمال تغییر در برنامه ی نصب شدنت به کار میاد مثلا اضافه و کم کردن یکی از امکانات مثلا آفیس .
این فولدر یه چیز مشابه کپی فایلهای setup برنامه ی شماست !

پیشنهاد : نگاه کن ببین اونایی که به نظرت ضروری نمیاد رو پاک کن .

mili_k
10-08-2011, 00:28
با تشکر از راهنمایی های دوستان ؛ با توجه به صحبت های اخیر ترجیح میدم ریسک نکنم و به فایل های آدرس مورد نظر دست نزنم !

hts1369
10-08-2011, 07:31
داداش هیچ مشکلی پیش نمییاد من خودم تقریبا دو ساله که این کارو میکنم تا حالا که مشکلی برام پیش نیومده مطمئن هستم هیچ وقت هم نمییاد

saeed774
10-08-2011, 14:59
فقط یه مورد درباره نرم افزاری که جعفریان عزیز تو پست 3 گذاشتن: تیک گزینه Preftech رو نزن و بقیه تیکارو بزن و در پایین clean Selected کن

mili_k
10-08-2011, 15:14
فقط یه مورد درباره نرم افزاری که جعفریان عزیز تو پست 3 گذاشتن: تیک گزینه Preftech رو نزن و بقیه تیکارو بزن و در پایین clean Selected کن

خاصیت این تیک چیه ؟ ! در مورد این نرم افزار بیشتر توضیح بدین ... ( دانلود ـش نکردم ... )

saeed774
10-08-2011, 22:18
تا حالا احساس کردی وقتی برنامه ای رو برای بار اول باز میکنی کمی طول میکشه ولی دفعه دوم فورا اجرا میشه ؟ ویندوز از هر نرم افزاری بصورت کش تو حافظه دایم ذخیره میکنه تا در دفعات بعدی نرم افزار سریعتر اجرا بشن . تمام این موارد در مورد بوت شدن ویندوز و فایلای سیستمی هم صادقه . اون برنامه کارا رو راحت کرده تمام چیزایی که میشه با خیال راحت پاکشون کرد رو یکجا در اختیارت میده . حالا گفتم که اون تیکو برداری چون وقتی پاک بشه ویندوز دوباره مجبوره از اول کش بسازه .
نرم افزار کم حجمه و نیاز به نصب نداره و بسیار کاربردیه . حتی ردپاهای وبگردی و کوکی ها رو هم پاک میکنه