PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ خوب و ارزان

reza_haghi
09-08-2011, 10:35
سلام دوستان عزیز

دنبال یک لپ تاپ با قیمت خوب هستم . بیشتر هم دنبال مارک dell یا sony یا hp هسنم لطفاً اگه جایی رو می شناسید بهم بگید ممنون می شم . :46:

negary
11-08-2011, 15:51
سلام ، البته بستگی به بودجه تون داره . من خودم samsung R538 دارم که حدود 800 قیمتشه و راضیم ازش !

Mr.Mazmamfi
11-08-2011, 16:45
سلام دوستان عزیز

دنبال یک لپ تاپ با قیمت خوب هستم . بیشتر هم دنبال مارک dell یا sony یا hp هسنم لطفاً اگه جایی رو می شناسید بهم بگید ممنون می شم . :46:
سلام
بودجه؟

madadnoki
12-08-2011, 19:26
mrmazmamfiجان تا یه حدودی درست میگن.......
ولی مهم تر از اون کاربرد شماست..........یعنی کاری که با laptop میخواهید انجام دهید.....مثلا بازی ، کار گرافیکی ، کار با اینترنت ، کار با word ,powerpoint و...یا کارهای سبک تر........این است که بودجه ی شما رو مشخص میکند:46:
سوال داشتید میتونید پیغام خصوصی بزنید تا سریع تر جواب بدم......البته اگه بدونم.......:11:

Mr.Mazmamfi
12-08-2011, 22:53
mrmazmamfiجان تا یه حدودی درست میگن.......
ولی مهم تر از اون کاربرد شماست..........یعنی کاری که با laptop میخواهید انجام دهید.....مثلا بازی ، کار گرافیکی ، کار با اینترنت ، کار با word ,powerpoint و...یا کارهای سبک تر........این است که بودجه ی شما رو مشخص میکند:46:
سوال داشتید میتونید پیغام خصوصی بزنید تا سریع تر جواب بدم......البته اگه بدونم.......:11:
سلام madadnoki
امیدوارم حالت خوب باشه .
ولی من هم اول مثل شما این اشتباه رو میکردم و طبق روال گذشته این سوالو میپرسیدم (کاربرد؟) ولی از اون موقعی که انجمن لپ تاپ رو تفکیک کردن دیگه این سوال معنا نداره .
این جا تاپیک "لپ تاپ های خانگی / اداری " هست . یعنی کاربرد ایشون تخصصی نیست و کارهای سنگینی انجام نمیدن .