PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز seven sp1

VAHID
07-08-2011, 22:07
سلام

من تا حالا دو نسخه از ویندوز 7 sp1 رو نصب کردم اما اخر کار نصب نشد و صفحه گیر میکنه
و دیگه جلو نمیره یعنی ویندوز 100 درصد نصب میشه و ریسرت که شد
میاد بالا و میخواد وارد صفحه بشه قبلش در این صفحه که این
پیغام رو مینویسه صفحه دیگه جلو نمیره نمیدونم مشکل از چیه
ایا همه ی ویندوزا این نسخه شون همینجوریه

اینم پیغام تو اون صفحه

setup is preparing your computer for frist use

این پیغام رو همه تون بالاخره دیدین بعد از نصب ویندوز که این صفحه چند ثانیه
میاد و میره ولی از من گیر میکنه همین جا جلو نمیره

مشکل از چیه؟؟

Microsoft Windows
08-08-2011, 01:22
مشکل از کرکشه که تو اون موقع نصب میشه
یه dvd دیگه از غیر از اونی که خریدی بگیر و نصب کن منم این مشکلو داشتم احتمالا اونی خریدی از گروه سرزمین هست.

VAHID
08-08-2011, 10:39
یه dvd دیگه از غیر از اونی که خریدی بگیر و نصب کن منم این مشکلو داشتم احتمالا اونی خریدی از گروه سرزمین هست.

من تا حالا دو نسخه نصب کردم که هر 2 همینجوری بودن ..
شما اون نسخه ای که نصب کردی ماله چه شرکتی بوده؟کامل بوده

unes98
08-08-2011, 16:25
من seven sp1 شرکت زیتون ودریا سافت را نصب کردم هیچ مشگلی نداشت

jafarian
08-08-2011, 16:27
این سایت ببینید توضیح داده:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.reCoder
08-08-2011, 17:07
جالبه که دیروز من تو نصب ویندوز 7 به یه لپ تاپ همین مشکل رو داشتم. یه ویندوز 7 دیگه استفاده کردم. درست شد. فکر کنم برخی درایور های ویندوز 7 به برخی کامپیوتر ها نمیخوره. برای همین من از اینجا اعلام میدارم که اگه از ویندوز 7 دیگری استفاده کنی حتما درست میشه.

mehran087
12-08-2011, 15:36
دوستان اگر یه کمکی هم بکنید ممنون میشم:من دیروز داشتم ویندوز اورجینال لب تابم رو با اینترنت آپ دیت می کردم و فایل sp1رو میگرفتم که وسط کار یه دفعه پیغام داد که ویندوز شما اورجینال نیست و باید اکتیو بشه(در صورتی که اکتیو بود)بعد که پیغام هاش رو دنبال کردم آخرش تو یه صفحه از سایت مایکروسافت به این رسید که باید یه ویندوز بخری و ویندوزت اصل نیست!
میخواستم بدونم غیر restoreکردن راه دیگه ای نیست که درست بشه؟
ممنون

join me
13-08-2011, 10:14
دوستان اگر یه کمکی هم بکنید ممنون میشم:من دیروز داشتم ویندوز اورجینال لب تابم رو با اینترنت آپ دیت می کردم و فایل sp1رو میگرفتم که وسط کار یه دفعه پیغام داد که ویندوز شما اورجینال نیست و باید اکتیو بشه(در صورتی که اکتیو بود)بعد که پیغام هاش رو دنبال کردم آخرش تو یه صفحه از سایت مایکروسافت به این رسید که باید یه ویندوز بخری و ویندوزت اصل نیست!
میخواستم بدونم غیر restoreکردن راه دیگه ای نیست که درست بشه؟
ممنون

دوباره با یه کرک جدید کرکش کن حل میشه چیزی نیست /

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

من از این شرکت 3 تا نسخه ش رو استفاده کردم مشکلی نداشته و نداره .... :20: