PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای رایت vcd

mrmmnb
07-08-2011, 21:08
سلام
چند تا فایل تصویری دارم که با برنامه کانوارت تبدیلش کردم و اماده رایت به صورت vcd هست اما مشکل اینجاست که حجم هر کدوم حدود 400 تا 500 مگ هست و نمیخوام هر کدوم رو روی یه سیدی رایت کنم
برنامه ای میخوام که همه فایلا رو بگیره و خودش پشت سر هم همه رو رایت کنه یعنی مثلا فایل اول رو که رایت کردم و سیدی 300 مگ جای خالی داشت قسمتی از فایل دوم رو روی سیدی اول رایت کنه بقیش رو روی سیدی دوم و همینجور الی اخر یعنی اصلا فضای خالی توی سیدی ها نزاره و با تکه تکه کردن فایلا اونا رو پر کنه
ضمنا برا دستگاهی هم میخوام که فقط vcd میخونه
با نرو تست کردم نشد اگه با خود نرو میشه یا برنامه دیگری راهنمایی کنید
با تشکر

babelirani
08-08-2011, 11:40
سلام دوست عزیز
من ندیدم همچین کاری رو هیچ نرم افزاری انجام بده

shabnam1986
08-08-2011, 12:14
سلام
چند تا فایل تصویری دارم که با برنامه کانوارت تبدیلش کردم و اماده رایت به صورت vcd هست اما مشکل اینجاست که حجم هر کدوم حدود 400 تا 500 مگ هست و نمیخوام هر کدوم رو روی یه سیدی رایت کنم
برنامه ای میخوام که همه فایلا رو بگیره و خودش پشت سر هم همه رو رایت کنه یعنی مثلا فایل اول رو که رایت کردم و سیدی 300 مگ جای خالی داشت قسمتی از فایل دوم رو روی سیدی اول رایت کنه بقیش رو روی سیدی دوم و همینجور الی اخر یعنی اصلا فضای خالی توی سیدی ها نزاره و با تکه تکه کردن فایلا اونا رو پر کنه
ضمنا برا دستگاهی هم میخوام که فقط vcd میخونه
با تشکر

اینو بخونین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رمز:

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه هم جالبه

رمز