PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در اجراي دستور regedit

AFSORDEH
07-08-2011, 20:22
سلام به همه ي دوستان :11:

چند ساليه به اين وضع عادت كردم:... حتي وقتي كه ويندوز رو تازه نصب كرد ه با شم هم:

task manager ويندوز همون اول از كار افتاده و اجراي برخي دستوراتي مثل regedit هم امكان پذير نيست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه task manager كار نكنه زياد مهم نيست چون نرم افزار proces explorer ميشه گفت جايگذين خيلي مناسبي براي task manager هستش.:40: ولي استفاده از دستور regedit و دسترسي به تنظيمات آن مقدور نيست در صورتي كه گهگاه به تنظيمات اين بخش نياز پيدا خواهم كرد.

مي خواستم بپرسم آيا راهي براي تعمير و اجرا و دسنرسي دستور regedit وجود داره و يا نرم افزاري براي جايگذيني اين كار وجود داره يا خير؟

احتمالا دوستان نصب ويندوز و استفاده از آنتي ويروس ها رو پيشنهاد مي كنند ولي دوستان اگه ترفند يا نرم افزار جايگذيني برا اينكار معرفي كنند خيلي ممنون ميشم! :11:

مو فق با شيد :40:

MrGee
07-08-2011, 20:32
خب درواقع شما چند سالیه که به همزیستی با ویروس عادت کردید

این دوتا برنامه خود به خود که از کار نمی افتن مطمئنا ویروس باعث این مشکلات شده که بهتره این تاپیک رو بخونید
₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر هم می خوایید به هم زیستی با ویروس ادامه بدید بهتره از یکی از این برنامه ها رجستری مثل RegOrg یا Registry editor PE استفاده کنید

AFSORDEH
08-08-2011, 05:10
من زياد به نصب آنتي ويروس ها علاقه ندارم.. چون زياد از عملكردشون راضي نيستم.:20:
برا همين عرض كردم نرم افزار جايگذين استفاده كنم بهتره.

همزيستي با ويروس چيه؟؟؟ من از ويروس ها خيلي مي ترسم!!! :41: ولي نه از نوع كامپيوتريش :27:

به هر حال ممنون از شما... :11:

موفق باشيد :11:

.

FAR_FA
09-08-2011, 16:39
afsordeh عزيز

يك يا چند برنامه هست كه چند ساله با ويندوز نصب ميكنيد . اگه پچ يا كراك داره احتمالا" اين مشكلاتو اونها ايجاد ميكنند . يا اينكه
توي پارتيشنهاي ديگرتون اين ويروس وجود داره كه بعد از نصب ويندوز و با اولين باز كردن درايوها اين ويروسه ميپره بيرون .

اينبار كه ويندوز نصب ميكنيد ، همون اولين باري كه ويندوز بالا مياد تسك منيجرو اجرا كنيد ، خواهيد ديد كه
براحتي و بدون مشكلي اجرا ميشه و همينطور Regedit .

اين خرابكاري ويروس تنها شامل اين دو مورد نميشه بلكه ويروس به آرومي فايلهاي سيستمي ويندوز رو از كار خواهد انداخت
و خيلي زود ويندوزتون ضعيف و كند و بي رمق خواهد شد و بمرور از كار خواهد افتاد . در ضمن كامپيوتر شما نقش يك واسطه
براي انتقال اين ويروس به كامپيوترهاي دوستان و آشنايانتون بازي ميكنه .

بهرحال ، گفتيد بدون آنتي ويروس و عوض كردن ويندوز باشه ، ببينيد نرم افزاري كه دوستمون معرفي كردند به كارتون مياد ، هردوتاش
رو دانلود كنيد ، هردو تا پرتابلند و حجم كمي دارند ( بعد از اجراي گزينه هاي مربوطه در پايان ري استارت يادتون نره ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد

AFSORDEH
09-08-2011, 19:55
ممنون از شما دوست عزيز :11:

ويندوزو كه نصب مي كنم براي اولين بار احتمالا هم task manager و هم regedit هر دو قابل اجرا هستند ولي به محض شروع مجدد و ورود براي بار دوم به محيط ويندوز، ........................ :18:

من پچ و كراك نصب نمي كنم ولي ويندوزم جديد هست و نسبت به ويندوزهايي كه قبلا نصب ميكردم بهتر هست. :10:
نمي دونم مشكل از چيه... ولي بعيد مي دونم از نرم افزارهايي باشه كه نصب مي كنم چون همونطوري كه عرض كردم قبل از نصب هر گونه نرم افزاري، اينا از كار افتادن!

در ضمن كامپيوتر شما نقش يك واسطه
براي انتقال اين ويروس به كامپيوترهاي دوستان و آشنايانتون بازي ميكنه .

ممنون... درسته ولي خوشبختانه من زياد بين سيستمم و سيستم هاي ديگه تبادل اطلاعات انجام نميدم... ولي اونها معمولا از آنتي ويروس ها استفاده مي كنند و يا اينكه مثل خودم زياد به اين مسائل اهميتي نميدن!

ولي به هر حال، استفاده از آنتي ويروسها هم مشكلات و معايب خاص خودش را دارد. :41:

به هر حال ممنون از كمكي كه كردين... دوست عزيز. :40:

موفق باشيد :11: