PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تسک منیجر

koroshfe
07-08-2011, 19:57
برنامه ی تسک منیجر من غیر فعال شده ، خودم اینکارو نکردم ، نمی دونم چجوری اینطور شده ، می خوام فعالش کنم ، آخه خودتون می دونین دیگه :دی لپ تاپ ها تو ایران همش می هنگن :دی برای بستن برنامه هم تسک منیجر منجی ماست :دی
این ویروس ه ؟؟؟ چرا خودش اینجوری شده ؟؟؟ چجوری فعالش کنم ؟؟؟
با تشکر از همه

FAR_FA
07-08-2011, 20:32
نرم افزاری که آدرسش رو میزارم شاید به کارتون بیاد . حجمش 174 کیلو بایته و پرتابله ( بدون نصب ) .

بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردید از پنجره سمت چپ گزینه System Tools رو انتخاب کنید . در پنجره مقابل
اولین گزینه کلید Fix رو بزنید ببینید درست میشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

koroshfe
07-08-2011, 21:05
the process completed successfully رو می زنه اما بازم تسک منیجر ندارم :پرانتز بسته ( اینو خودم اختارع کردم :دی )
باید ریستارت کنم ؟؟؟ نه آیکونش فعال ه و نه اینکه تو آلت + کنترل + دیلیت دارمش :پرانتز بسته :دی
با تشکر ، ممنون می شم راهنماییم کنید ;پرانتز باز

koroshfe
07-08-2011, 21:10
بعد از اینکه برنامه رو می بندیم ریستارت می خواد ، منم ریستارت کردم اما بازم درست ندشه :پرانتز بسته

Dew Drop
07-08-2011, 21:40
سلام
برید به C:\Windows\System32 ببینید اصلاً فایلtaskmgr رو دارید؟

درضمن با آنتی ویروس و انتی مالویر هم اسکن کنید.

Dark Shine
07-08-2011, 22:26
با سلام دو کار را انجام بده اول تو سرچ باکس استارت بنویس edit group policy و بعد روی لینکedit group policy کلیک کن و مسیر زیر دنبال کن User Configuration" -> "Administrative Templates" -> "System" -> "Ctrl+Alt+DelOptions" بعد تو صفحه سمت راست روی remove task manager راست کلیلک کن باید روی no config یا diisable باشه
2- با safe mode سیستم را بوت کن بعد alt+ctrl+del را بزن ببین دسترسی داری اگه داشتی که حتما سیستمت ویروسیه که تو حالت نرمال بهش دسترسی نداری پس با آنتی ویروس آپدیت یه اسکن بکن

jafarian
07-08-2011, 22:57
این دوتا برنامه داخل تاپیک پایین دان کنید شاید مشکلتون برطرف بشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید