PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نارسایی کبدی ؟

K A R I M I
06-08-2011, 19:11
سلام
سفیدی چشم های من کمی زرد هست و من رفتم آزمایش دادم که نتیجش این شد :
( در ضمن نه حالت تحوع دارم ، نه محدوده کبد من درد میکنه و نه حالت های دیگه ! فقط یه کم سفیده چشم من زدر هست )

عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
07-08-2011, 15:03
کسی نمیدونه که مشکل از کبد من هست یا جای دیگه ؟

morsadr
08-08-2011, 13:51
سلام
سفیدی چشم های من کمی زرد هست و من رفتم آزمایش دادم که نتیجش این شد :
( در ضمن نه حالت تحوع دارم ، نه محدوده کبد من درد میکنه و نه حالت های دیگه ! فقط یه کم سفیده چشم من زدر هست )

عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میزان بیلیروبین خون شما مختصری بالا می باشد ولی آنزیمهای کبدی در محدوده نرمال می باشند . اگر این مشکل به تازگی ایجاد شده است و شما هیچ علایم دیگری ندارید بهتره که بعد گذشت زمان کوتاهی این آزمایش تکرار شود تا ببینیم که میزان بیلیروبین بالا تر رفته یا خیر . یک سونوگرافی از کبد هم بسیار کمک کننده می باشد .

faded
08-08-2011, 21:50
اون وقت اگر در محدوده کبد درد وجود داشته باشه علامت چی هست؟

shabnam1986
09-08-2011, 19:22
من چند تا سوال داشتم

مصرف مداوم و چند ساله ی متفورمین و استامینفون و کلونازپام چه تاثیراتی رو کبد داره؟

مهرسا1
09-08-2011, 22:25
مصرف مداوم و چند ساله ی متفورمین و استامینفون و کلونازپام چه تاثیراتی رو کبد داره؟

خیلی خطرناکه کلا هر داروی که مصرف میکنیم کبد سعی میکنه اونو بی اثر کنه واسه همین در بلند مدت بهش فشار میاد و ممکنه بهش آسیب جدی بزنه کلا کسی که مرتب دارو مصرف میکنه باید هر مدت یه تست از کلیه و کبدش بده تا اگه داشت براش مشکل ساز میشد مصرف دارو ها رو قطع کنه

morsadr
10-08-2011, 14:50
اون وقت اگر در محدوده کبد درد وجود داشته باشه علامت چی هست؟

باید بررسی بشه و ببینیم که آیا این درد به کبد ارتباط دارد یا خیر .

faded
10-08-2011, 15:03
باید بررسی بشه و ببینیم که آیا این درد به کبد ارتباط دارد یا خیر .
با خوردن دارو و یا مواد غذایی که نگهدارنده دارن یا مثلا فست فود من محدوده کبدم درد میاد چه مشکلی میتونه باشه؟

hike
10-08-2011, 16:16
با خوردن دارو و یا مواد غذایی که نگهدارنده دارن یا مثلا فست فود من محدوده کبدم درد میاد چه مشکلی میتونه باشه؟
ممکنه کبد چرب باشه. سونوگرافی نشان میده .اضافه وزن بخصوص در دور شکم دارید؟

faded
13-08-2011, 12:39
ممکنه کبد چرب باشه. سونوگرافی نشان میده .اضافه وزن بخصوص در دور شکم دارید؟
نه من اصلا هیچ نوع اضافه وزنی ندارم لاغر هم هستم ولی خیلی سال پیش یه هپاتیت A گرفتم که درست درمان نشد .

morsadr
13-08-2011, 15:52

یک بررسی سونوگرافیک خیلی کمک کننده می باشد . کیسه صفرا هم از موارد مشکوک تشخیصی می باشد