PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی:شما ماشین های تولیدی کدام کشور را دوست دارید؟

yashgin128
06-08-2011, 18:22
سلام دوستان
شما ماشین های تولیدی کدام کشور رو دوست دارید؟
اگه میشه دلیلشو هم بگید.
tnx

mehdi_pro2
06-08-2011, 20:11
چرا داخل نظر سنجی انگلیس نیست؟ {بنتلی.روزلرويس.رنجرور.جگوا ر و...}
ایتالیا رو انتخاب کردم بخاطر سوپر اسپرت هایی که می سازه :5:

mohamad skystar
06-08-2011, 20:58
این تاپیک ها سرانجامی نداره چون بیشتر افراد احساسی نظر میدن.
دوست داشتن تولیدات هر کشوری هزاران ملاک میتونه داشته باشه.

کیفیت-مواد اولیه-طراحی بدنه-طراحی موتور-خدمات فروش و پس از فروش-گارانتی-و .............................مورد دیگه که از نظر کارشناسی بخوای حساب کنی کتاب باید بنویسید.
گزینه موارد دیگر رو هم که گذاشتین مربوط به چند صد شرکت خودروسازی دیگه میشه که امکان داره نامفهوم باشه.
اگر برای انتخاب شرکت ها ملاک هایی در نظر میگرفتین شاید بهتر بود.
موفق باشید

Amir..H
06-08-2011, 21:45
خوب قرار نیست بعد فنی در نظر گرفته بشه ظاهرا چون پرسیدن :دوست دارین یعنی سلیقه محض
من هم امریکا رو دوست دارم هم المان ولی چون کلا مرگ برامریکا پس به المان رای میدم...:31:

Big-Boss
06-08-2011, 21:55
حالا که زحمت کشیدی تاپیک زدی لااقل یا انگلیس اضافه میکردی یا سه گزینه ای میکردی :امریکایی,اروپایی,آسیایی
روسیه و چین باشن انگلیس نباشه!!

Penryn
06-08-2011, 22:54
حالا که زحمت کشیدی تاپیک زدی لااقل یا انگلیس اضافه میکردی یا سه گزینه ای میکردی :امریکایی,اروپایی,آسیایی
روسیه و چین باشن انگلیس نباشه!!
انگلیس در حال حاضر اکثر برندها و کمپانیهای خودروسازیش به شرکتهای آلمانی و آمریکایی و..... فروخته شده و دیگه هویت انگلیسی ندارن حتی Headquarter هاشون به خارج از انگلیس منتقل شده. فقط تک و توک خودروسازهای گرونقیمت و خاصش همچنان انگلیسی باقی موندن.

POPMAN
06-08-2011, 22:56
من خودرو های ایتالیایی رو خیلی دوست دارم!! واقعا با وجود یه چیزی مثل Lamborghini می تونم چه اتوموبیلی رو انتخاب کنم! واقعا خودرو های سوپر اسپرت ایتالیایی بی نظیرن!
انتخاب دومم هم المان هست؛مرسدس و Audi و پورشه و BMW میزنه ؛خوبه دیگه! :d
اخر کار هم ماشین های امریکایی !
از صنعت ماشین سازی توی بقیه ی کشور ها چندان خوشم نمیاد!

D r i v e r
06-08-2011, 22:59
تاپیک بسیار بسیار جامع هست و بار فنی نداره و فقط از روی سلیقه پیش میره
سالهای دور داشتیم از این دست تاپیک ها :)
اگه به شرکت خودرو سازی خاصی علاقه دارین میتونید در تاپیکش فعالیت کنین یا اگه تاپیک نداشت تاپیکش رو ایجاد کنین و خودتون بگردونینش
البته در سایه قوانین انجمن اتومبیل :) :دی
ممنون و قفل شد :11: