PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در بک آپ گرفتن از ویندوز سون

Jamal.M
06-08-2011, 12:59
سلام

هر وقت میخوام از ویندوز بک آپ بگیرم ارور میده و کنسل میشه .تنظیمات رو هم دستکاری کردم ولی نمیشه

لطفا کمک کنید آخه من ویندوز زیاد خراب میکنم و بک آپ لازمم میشه
(در ضمن ویندوزم از روی سی دی ارجینال نصب شده که همراه لپ تاپم بوده

عکس از اروری که میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
06-08-2011, 16:22
برای بک آپ گیری ازبرنامه اکرونیس میتونید استفاده کنید که ازیکی ویندوزخیلی کاملترتاپیک دانلود بعلاوه فایل آموزشی بصورت pdf پایین قرارمیدم :20:

تاپیک دانلود Acronis True Image Home

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش acronis

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Jamal.M
06-08-2011, 17:07
ممنونم دوست عزیز ولی من میخوام با خود ویندوز بک آپ بگیرم و میخوام این مشکل بوجود اومده رو حل کنم

Jamal.M
06-08-2011, 23:28
کسی نمیتونه این مشکل رو حل کنه ؟

Amir Varasteh
07-08-2011, 07:37
سلام.

شما جایی که میخوای بکاپ رو ذخیره کنی فرمتش FAT32 هست یا NTFS ؟ اگه FAT32 هست حتما به NTFS تبدیلش کن و دوباره تست کن ببین اررور رفع شده یا نه ؟

درضمن پیشنهاد میکنم Service Pack 1 رو هم نصب کنید.

Jamal.M
07-08-2011, 10:32
سلام.

شما جایی که میخوای بکاپ رو ذخیره کنی فرمتش FAT32 هست یا NTFS ؟ اگه FAT32 هست حتما به NTFS تبدیلش کن و دوباره تست کن ببین اررور رفع شده یا نه ؟

درضمن پیشنهاد میکنم Service Pack 1 رو هم نصب کنید.
سلام
ntfs هست. ويندوزم هم كامل آپديت هست و سرويس پك 1 هم نصبه

فقط يه چيزي اون درايو مخفي هست كه براي رزرو ظاهرا هست و حجم كمي هم داره . اون fat32 بود كه من با هيچ نرم افزاري نتونستم به ntfs تبديلش كنم. البته نميدونم شايد خودش بايد fat 32 باشه البته من حجمش رو هم زياد كردم كه حدود 39 مگ بود و من حدود 700 مگش كردم

Dew Drop
07-08-2011, 21:21
سلام
ریستورپوینت هاتون رو پاک کنید.
برید به services.msc اونجا volume shodow copy رو پیدا کنید
بازش کنید,startup type رو بزارید رو (automatic (satrt delay و apply کنید و OK.
ببینید درست میشه.

Jamal.M
09-08-2011, 08:25
سلام
ببینید درست میشه.

البته من قسمت دوم كار رو تو سايت هاي خارجي ديده بودم و انجام داده بودم ولي نشده بود. فقط ريستور پوينت ها رو پاك نكرده بودم. حالا دوباره كامل انجام ميدم و خبر ميدم

Jamal.M
09-08-2011, 22:47
سلام
ببینید درست میشه.

دقیقا تمام این کارها رو کردم ولی متاسفانه بازم نشد

haddad1102000
18-08-2011, 14:01
سلام

هر وقت میخوام از ویندوز بک آپ بگیرم ارور میده و کنسل میشه .تنظیمات رو هم دستکاری کردم ولی نمیشه

لطفا کمک کنید آخه من ویندوز زیاد خراب میکنم و بک آپ لازمم میشه
(در ضمن ویندوزم از روی سی دی ارجینال نصب شده که همراه لپ تاپم بوده

عکس از اروری که میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا من هم دقیقا همین مشکل رو دارم هرکاری کردم نه بک آپ گرفت نه سیستم ایمیج.کسی راه حلی نداره؟

Jamal.M
22-08-2011, 03:49
فكر كنم راه حلش رو پيدا كردم. بايد بري توي disk managment و درايو c (هر درايوي كه ويندوز توشه) رو به صورت اكتيو در بياري . اينجوري مشكل حل ميشه / البته بايد بگم كه اينجوري بوت ويندوز خراب ميشه و بايد يا با سي دي ويندوز استارت آپ رو ريپير كني و يا از يه restore point كامپيوتر رو بياري بالا كه ممكنه هم نياد و ويندوزت خراب بشه (مال من نشد)و مجبور باشي دوباره ويندوز نصب كني ولي بعدش ديگه درست ميشه و راحت بك آپ ميگيره