PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصادف مستر بین سوار بر مک لارن!

Penryn
05-08-2011, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رسانه های انگلیس اعلام کردند رووان آتکینسون Rowan Atkinson معروف به مستر بین پس از تصادف با خودروی خود در بیمارستان بستری شد. روزنامه دیلی میرر نوشت انتظار می رود این هنرمند کمدی پنجاه و شش ساله روز جمعه پس از درمان جراحت شانه اش مرخص شود. به گزارش اسوشیتدپرس از لندن، سخنگوی مستربین برای اظهار نظر در این خصوص دردسترس نبود. نیروهای پلیس و ماموران آتش نشانی اعلام کردند خودرویی پنجشنبه شب در نزدیکی هادون که روستایی در هشتاد و پنج مایلی شمال لندن است دچار سانحه شد.

مقامات رسمی اعلام کردند این خودرو به یک درخت و تیر چراغ برق برخورد کرد و سپس آتش گرفت. ماموران آتش نشانی که در ساعت 8:13 صبح آتش را مهار کردند اعلام کردند راننده به بیمارستان منتقل شده است. این روزنامه نوشت مستربین با ابرخودروی خود (مک لارن اف یک McLaren F1) در حال رانندگی بود که یکی از سریعترین خودروها در جهان است.
khabarkhodro.com

sourena
05-08-2011, 22:28
عکس بالایی که انگار فتوشاپه!

عکس پایینی هم که تیر برق نیست .... مگر اینکه تو دهاتای انگلیس به تابلوی راهنمایی رانندگی بگن تیر برق !‌

البته شنیده بودم که انگلیس یه جزیره کوچیکه تو آفریقا .... ولی ندیده بودم دیگه در این حد باشن بنده های خدا!

Penryn
05-08-2011, 22:30

بعضی خبرگزاریهای خارجی گفتند:His McLaren F1 car has a top speed of 230 mph (370 kph) ولی سرعت 370 Kmدر ساعت فقط توی پیست یا جاده ی مخصوص بدست میاد نه یک جاده ی روستایی شمال لندن پس احتمال صحت این سرعت زیاد نیست البته رد هم نمیکنیم!

mohamad skystar
05-08-2011, 23:52
عکس بالایی که انگار فتوشاپه!

عکس پایینی هم که تیر برق نیست .... مگر اینکه تو دهاتای انگلیس به تابلوی راهنمایی رانندگی بگن تیر برق !‌

البته شنیده بودم که انگلیس یه جزیره کوچیکه تو آفریقا .... ولی ندیده بودم دیگه در این حد باشن بنده های خدا!

امکان داره یه لحظه گوشه ماشین به تیر چراغ برق خورده باشه و ماشین منحرف شده باشه به چند متر جلوتر.

sourena
06-08-2011, 00:27
امکان داره یه لحظه گوشه ماشین به تیر چراغ برق خورده باشه و ماشین منحرف شده باشه به چند متر جلوتر.

آخه تو اون عکس دومی ... سمت شاگرد ماشین سالمه! ولی تو عکس پایینی .... ترکیده! :20:

mohsentanha
06-08-2011, 04:14
احیانا رنگ ۲ تا ماشین فرقی ندارن؟

sourena
06-08-2011, 04:16
من یه سرچ کردم .... مثل اینکه واقعا تصادف کرده !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rami_hemi
06-08-2011, 11:03
دوست عزیزم penrynخواهش میکنم شما کاری نداشته باشید دوست ندارم سر هیچ یک دوست عزیز و فعال تو بخش اخطار بگیره .
ایشون هم ما عادت کردیم ولی خب بعضی ها با فعالیت واقعی توی این فروم به جایی نمیرسن بعضی ها هم ......
از توجه شما کمال تشکر رو دارم
روان اکتنیسون یکی از ثروتمندترین افراد بریتانیا هستش کلکسون خودروی مشهوری داره و یکی از معدود مالکین مکلارن اف 1
شاید برای ما فیلمهای این کمدین معرف مسخره بیاد ولی در آمد سر شاری رو برای ایشون به ارمغان آورده

D r i v e r
06-08-2011, 12:44
قفل شد :)