ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با jetAudio در ویندوز 7

VAHID
04-08-2011, 21:33
سلام

راهنمایی

دوستان من کلا بخوام روی jetAudio اهنگ تصویری یا فیلم نگاه کنم تصویر تار هست و کیفیتش پایینه
نسخه های دیگشم امتحان کردم ولی تو ویندوز 7 همینجوریه کلا روی xp یا vista این مشکل نبود
و تصویر رو صاف و با کیفیت نشون میداد ولی الان تصویر مثل پیکسل های بزرگ میمونه که
میشه شمرده شون و تار هست فقط روی این ویندوز اینجوریه با این jetAudio ؟؟؟
رو بقیه پلیر ها خوبن و مشکلی نیست

peaceful1
04-08-2011, 21:43
فکر کنم یا درایور گرافیک شما مشکل داره یا تنظیمات گرافیک ویندوز شما مشکل داره

VAHID
04-08-2011, 21:54
فکر کنم یا درایور گرافیک شما مشکل داره یا تنظیمات گرافیک ویندوز شما مشکل داره

ببین عزیز الان مدیا پلیر ,KMPlayer , k_lite اینا هیچ مشکلی ندارن فقط jetAudio روی این ویندوز مشکل داره..

jafarian
04-08-2011, 23:12
اگربرنامه klite یا kmplayer روی سیستم دارین پاک کنید فقط ورژن Jet Audio Plus VX نصب کنید ببینید بازم تو نمایش تصویر مورد داره دیدن درست نشد ازتوتنظیمات Jet Audio برین ببینید میتونید کیفیت تصویر بهتر کنید:20:

saeed-constantine
06-08-2011, 22:39
سلام

راهنمایی

دوستان من کلا بخوام روی jetAudio اهنگ تصویری یا فیلم نگاه کنم تصویر تار هست و کیفیتش پایینه
نسخه های دیگشم امتحان کردم ولی تو ویندوز 7 همینجوریه کلا روی xp یا vista این مشکل نبود
و تصویر رو صاف و با کیفیت نشون میداد ولی الان تصویر مثل پیکسل های بزرگ میمونه که

شاید ویدیو رندر شما مشکل داره. در وبلاگ ما در قسمت تنظیمات فایلهای تصویری و عکس گرفتن از ویدیو. قسمت رفع مشکل شطرنجی بودن تصویر را بخوانید.

Penryn
06-08-2011, 22:45
سلام

راهنمایی

در ویندوز هفت همون ابتدا وقتی جت اودیو رو نصب میکنین این مشکل وجود داره و باید شما به تنظیمات ویدئو رندر رفته و روی EVR قرارش بدین تا مشکل براحتی حل شه.

loghi
06-08-2011, 23:05
یه دونه کا ام پلیر نسخه ی جدیدشو نصب کن خلاص

Penryn
07-08-2011, 09:27
یه دونه کا ام پلیر نسخه ی جدیدشو نصب کن خلاص
دوست عزیز این دیگه چجور رفع اشکال کردنه دیگه؟؟ ایشون مثل من فقط میخواد با جت اودیو کار کنه و دنبال حل مشکلشه شما میگی یه برنامه ی دیگه نصب کن؟؟ ضمناً توی کا ام پلیر هم اگه ویدئو رندر درست انتخاب نشه همین مسأاله وجود داره.
بنظر من ترکیب k lite codec برای نصب کدک و جت اودیو برای پخش راحت و عالی مدیا باعث میشه شما از هر پخش کننده ی دیگری بطور کامل بی نیاز شین.

amd>intel
07-08-2011, 09:29
درايور كارت گرافيك رو اپ ديت كنيد

VAHID
07-08-2011, 16:31
ممنون از همه ی دوستان مشکل حل شد ...:46:

تشکر از همه

روی این نسخه JetAudio 8.0.6.500 Plus VX تنظیمات رو انجام دادم درست شد.