PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامسونگ galaxy mini s5570 یا سونی اریکسون x8؟

anti_girl
04-08-2011, 15:25
سلام اساتید عزیز بین این دو مدل از گوشی دو دل هستم به نظر شما کدوم بهتره؟لطفا با ذکر دلیل!
حدود 200 میخوام پول بدم!

Punisher_2008
04-08-2011, 15:30
سلام..
x8 بهتر هست.
چون وضوح ال سی دی بیشتری داره در نتیجه بازی های بیشتری رو اجرا میکنه.
در ضمن چیپ گرافیکی هم داره که بتونه اکثر بازی های hd رو اجرا کنه.

تنها برتری mini داشتن نسخه 2.2 اندروید هست .x8 2.1 هست.
البته در ساپورت تفاوتی نداره.
در ضمن رام های کاستوم تا 2.3 برای x8 موجود هست پست اون برتری رو هم نمیشه زیاد حساب کرد...

من x8 داشتم گوشی فوق العاده ای هست. از خریدش پشیمون نمیشم. حداقل من باهاش هیچ مشکلی نداشتم از همه چیش هم راضی بودم

sAeEd_kHaAn
04-08-2011, 16:23
بین این 2تا x8 بهتره شک نکن

Scud_MD2
04-08-2011, 17:07
به نظر منم X8 بهتره

anti_girl
04-08-2011, 19:00
از همه ممنون میرم برای خرید x8

lvl@ster
05-08-2011, 09:13
عزیز galaxy mini s5570 خیلی سر تر بود اشتباه کردی اساسی

P I R A N H A
05-08-2011, 09:52
میشه بگی چه برتری هایی داره

lvl@ster
06-08-2011, 00:05
به نظر من Samsung Galaxy Mini S5570 از همه لحاظ سرتره

اگر گوشی را به خاطر گیم و فیلم برداری و عکاسی نخوای خیلی خوبه (ملاک انتخاب گوشی در ایران این سه تا هستن طرف یه موبایل خریده فکر میکنه باید باهاش عکاسی حرفه ای کنه نمی دونم فیلم برداری کنه یا کلوب گیم راه اندازی کنه)

ولی دوستان همش میگن x8

خب x8 اولا خیلی کلفته شبیه اجر

بعد از اینکه خریدی 100 تا مکافات داره - root اشو باید راه بندازی - upgrade کنی ، فایل منجر بریزی - گوشی را 100 بار ریستارت کنی خاموش روشن کنی و خلاصه پدر گوشی را در بیاری تا ازش استفاده کنی

نمی دونم بلوتوثش کار نمی کنه و ... باید اپگرید کنی

من همیجا به شرکت اریکسون میگم . مردک اگر بلوتوث گوشیت بخاطر اندروید 1.6 کار نمی کنه مردم باید بعد از خرید برن اپ کنن به 2.1 اخه چه مرضی داشتی اینو اینجوری دادی بیرون . تازه اندروید جدید هم میزنی روش مشکل فونت فارسی داره در بعضی از محیط های نرم افزاری و ...

فقط چسبیدن به رزولیشن بالا که اونم فقط برای گیم خوبه . در ثانی باطری را هم زود تمام می کنه

من با وجود اینکه همه تمایلشون x8 هست به Samsung Galaxy Mini S5570 علاقه دارم . شیک تر و صفحه نمایش بزرگتر و به روز تر هستش .

نیاز به اپگرید هم نداره روش 2.2 اندروید هست .

تازه رزولیشن Samsung Galaxy Mini S5570 به نظر من درسته مثل ایکس هشت 16 میلیون رنگ نیست ولی باز هم خیلی زیاده و برای چشم زیاد محسوس نیست این فاصله

من که روی گوشی جند تا بازی فکری + نرم افزار بانک ها و دیکشنری و نرم افزار بلک لیست و نرم افزار های gps و دسترسی به اینترنت و تماس و ... برام مهمه .

نه میخوام گیم بزنم نه میخوام خودمو به دردسر بندازم و ....

حالا نمی دونم نظر بقیه چیه

marshal2600
06-08-2011, 00:28
به نظر منم X8 بهتره

lvl@ster
06-08-2011, 08:08
مشکل مولتی تاچ x8 هم یادم رفت بگم . اونم یه دردسر دیگه هستش

P I R A N H A
06-08-2011, 12:08
دوال تاچ داره

Punisher_2008
06-08-2011, 13:49
به نظر من Samsung Galaxy Mini S5570 از همه لحاظ سرتره

اگر گوشی را به خاطر گیم و فیلم برداری و عکاسی نخوای خیلی خوبه (ملاک انتخاب گوشی در ایران این سه تا هستن طرف یه موبایل خریده فکر میکنه باید باهاش عکاسی حرفه ای کنه نمی دونم فیلم برداری کنه یا کلوب گیم راه اندازی کنه)

ولی دوستان همش میگن x8

خب x8 اولا خیلی کلفته شبیه اجر

بعد از اینکه خریدی 100 تا مکافات داره - root اشو باید راه بندازی - upgrade کنی ، فایل منجر بریزی - گوشی را 100 بار ریستارت کنی خاموش روشن کنی و خلاصه پدر گوشی را در بیاری تا ازش استفاده کنی

نمی دونم بلوتوثش کار نمی کنه و ... باید اپگرید کنی

من همیجا به شرکت اریکسون میگم . مردک اگر بلوتوث گوشیت بخاطر اندروید 1.6 کار نمی کنه مردم باید بعد از خرید برن اپ کنن به 2.1 اخه چه مرضی داشتی اینو اینجوری دادی بیرون . تازه اندروید جدید هم میزنی روش مشکل فونت فارسی داره در بعضی از محیط های نرم افزاری و ...

فقط چسبیدن به رزولیشن بالا که اونم فقط برای گیم خوبه . در ثانی باطری را هم زود تمام می کنه

من با وجود اینکه همه تمایلشون x8 هست به Samsung Galaxy Mini S5570 علاقه دارم . شیک تر و صفحه نمایش بزرگتر و به روز تر هستش .

نیاز به اپگرید هم نداره روش 2.2 اندروید هست .

تازه رزولیشن Samsung Galaxy Mini S5570 به نظر من درسته مثل ایکس هشت 16 میلیون رنگ نیست ولی باز هم خیلی زیاده و برای چشم زیاد محسوس نیست این فاصله

من که روی گوشی جند تا بازی فکری + نرم افزار بانک ها و دیکشنری و نرم افزار بلک لیست و نرم افزار های gps و دسترسی به اینترنت و تماس و ... برام مهمه .

نه میخوام گیم بزنم نه میخوام خودمو به دردسر بندازم و ....

حالا نمی دونم نظر بقیه چیه

سلام..
من واقعا نمیدونم چرا بعضی روی یک موبایل خاصی یا روی یک سیستم عامل خاص یا برنده خاصی تعصب دارند و اونو از همه بهتر میدونند...
هر چیزی معایب و مزایایی داره..

اول اینکه x8 کلفت نیست.. نازک هم نیست. ولی خیلی خیلی خوش دست و خوش ساخته.. خودم این گوشی رو داشتم. از لحاظ کیفیت ساخت در یک جمله عالیه..

در مورد روت . خیلی ببخشید شما اصلا روت میدونید یعنی چی؟ گوشی رو روت میکنند برای دسترسی به فایل های سیستمی..
وقتی شما احتیاج دارین به فایل سیستمی دسترسی پیدا کنید باید گوشیتون روت کنید حالا چه X8. باشه چه galaxi mini ویا چه Diser HD و... پس ربطی به یک گوشی خاصی نداره.

اپگرد واسه گوشی های قبلی بود گوشی های جدید خودشون به اندروید 2.1 مجهز هستند. بعدم کلا شما وقتی برای گوشیتون اپدیت میاد اپدیت نمیکنید؟ اگه نه اون دیگه بحثش جداست..

ببخشید 100 بار رست کنید؟ برای چی؟ اپدیت کار بسیار ساده ای هست که با یک نرم افزار و اینترنت قابل انجام شدنه. خودم هر گوشی داشتم اول اپدیت میکنم.

در مورد بولوتوث... کلا اندروید 1.6 باگ زیاد داشت و ربطی به گوشی نداشت یکی از اون باگ ها بولوتوث بود...

دوست عزیز رزولیشن فقط برای بازی نیست.. دیدن کلیپ و.. هم هست..

در مورد شیک بودن دیگه سلیقه ای هست ولی x8 واقعا گوشی خوش دست و خوشگلی هست.
صداش فوق العاده هست.. من با اینکه بعد از x8 کلی گوشی عوض کردم هنوز تو کف صداشم.. صداش واقعا با کیفیته...

در مورد بازم رزلیشن 16 میلیون رنگ که گفتین باید بگم منظور بنده این نبود... این توانایی نشان دادن رنگ ال سی دی گوشی هست....
الا galaxy mini رزلیشن 240. 320 هست.... در صورتی که x8 برابر با 340 480.. یعنی qvga در مقابل Hvga ...

حتما یکبار از نزدیک ال سی دی این دو گوشی رو مقایسه کن با تفاوت رو ببینی.

در ضمن داشتن چیپ گرافیکی یکی از مزیت های بزرگ این گوشی هست چیزی که mini نداره..

در مورد فارسی خوشبختانه x8 شدیدا از طرف هگر ها کوکر ها پشتیبانی میشه و تا رام 2.3 اندروید هم براش امده چند روز پیش حتی خبری رو خوندم که دیگه 2.3 مشکل دوربین هم نداره.
و همینطور مشکل فارسی ساز هم حل شده بود..
کلا سیستم عامل اندروید با فارسی مشکل داره مختص گوشی خاصی نیست....
:40::40:

در مورد مولتی تاچ...
ببخشید میشه دقیقا داخل گوشیتون چند تا از استفاده هایی که از مولتی تاچ میکنی رو بگی؟
حتما یکی داخل گالری هست که روی عکس با دو انگشت زوم میکنی.. چیزی عجیبی نست..
یا داخل مرورگر بازم به دو انگشت زوم میکنید.. بازم چیز خیلی شاخی نیست...
دیگه چی؟

تو بازی های گرافیکی خیلی مهم هست فرض کن یک بازی ماشین سواری داری میکنی باید همزمان هم انگشتت روی پدال گاز باشه و یک طرف دیگه فرمان. اینجا اگه مولتی تاچ باشه یا دوال تاچ یعنی میشه از دو انگشت یا بیشتر روی صفحه استفاده کرد.
ولی galaxy mini چون وضوح پایین داره qvga . برای همین نمیتونه بازی های گرافیکی رو اجرا کنه به خصوص که
چیپ هم نداره و بازی های معمولی احتیاجی به دوال تاچ یا مولتی تاچ ندارند.
البته فکر کنم galaxyi mini هم فقط دو انگشت پشتیبانی کنه... تست کن با 3 انگشت کار میکنه یا نه..

خوش بختانه مد دوال تاچ یا پشتیبانی از دو انگشت برای 8 هست... یعنی میشه از دو انگشت استفاده کرد...
البته خود x8 هم همه بازی های HD رو نمیتونه اجرا کنه ولی چون وضوح مناسبی داره و چیپ گرافیکی داره بعضی هاشون رو اجرا میکنه..

تمام اینارو بی تعصب گفتم خودم قبلا x8 داشتم . یکی از دوستان نزدیک هم galaxyi mini داره.
نمیگم گوشی بدیه.. اتفاقان گوشی فوق العاده ای هست. هر گوشی یک مزیتی داره دقیقا همون حرف اول شما این گوشی یک گوشی به دوربین خوب و سیستم عامل اندروید هست نرم افزار های اندروید که دیگه میدونند همه فوق العاده هستند در ضمن ساپورت فارسی هم یکی دیگه از میای این گوشی هست و برای بازی طراحی نشده.
ولی سر جمع بخوای حساب کنید برتری های x8 بیشتر هست .و یک سرو گردن بالاتر هست. :40:

shopyfx
07-08-2011, 17:42
دوستان اگر گوشي 'گلگسي ميني را براي نصب نرم افزار هاي مختلف بخوايم بگيرم ارزش خريد داره از اين نظر كه الان قيمتش خيلي افت كرده شده 180 تومان و نسبت به x8 خيلي كمه و حالا مونده تا خز بشه .

و از لحاظ صدا كه فكر نكنم به x8 برسه ولي از نظر كيفي و كمي تو چه سطحي هستش ؟

و اينكه كيفيت صفحه نمايش گلگسي ميني خيلي تو زوق مي زنه جوري كه مي توني پيكسلاشو بشماري بدرد كليپ ديدن نمي خوره حتا ؟؟؟

بعد نرم افزار هاي داريم كه به گوشي گلگسي ميني نخوره از لحاظ رزوليشن ؟

از دوستان نهايت تشكر را دارم :11:.

Punisher_2008
07-08-2011, 20:08
دوستان اگر گوشي 'گلگسي ميني را براي نصب نرم افزار هاي مختلف بخوايم بگيرم ارزش خريد داره از اين نظر كه الان قيمتش خيلي افت كرده شده 180 تومان و نسبت به x8 خيلي كمه و حالا مونده تا خز بشه .

و از لحاظ صدا كه فكر نكنم به x8 برسه ولي از نظر كيفي و كمي تو چه سطحي هستش ؟

و اينكه كيفيت صفحه نمايش گلگسي ميني خيلي تو زوق مي زنه جوري كه مي توني پيكسلاشو بشماري بدرد كليپ ديدن نمي خوره حتا ؟؟؟

بعد نرم افزار هاي داريم كه به گوشي گلگسي ميني نخوره از لحاظ رزوليشن ؟

از دوستان نهايت تشكر را دارم :11:.

سلام..
اره دقیقا.
چون نرم افزار سخت افزار قوی احتیاج ندارند.
صداش به x8 نمیشرسه..
نه کیفیت ال سی دیش تو اون حد بد نیست.. ولی اگه کیلیپ میخوای ببینید x8 بگیر که وضوح تصویر بالاتری داره.
و کیلیپ ها رو رزولیشین بالا رو راحتر اجرا کنی.
البته نرم افزار مولتی مدیایی زیاده ولی هر طوری نگاه کنی x8 چون رزولیشن بزرگتری داره بهتر عمل میکنه...

نرم افزار ها همه یکی هستند و روی همه گوشی ها کار میکنند و از مولتی رزولیشن هستند.